Antalya’da evde paketleme işi yaparak ayda 4.000 ₺ kazan!

Antalya evde paketleme işi veren firmalar

Antalya evde paketleme işi veren firmalar yaklaşık 7 yıl önce iş ilanı yayınlayarak evlere paketleme işi vermeye başlayıp 2021 yılı itibari ile dağıtım ağını neredeyse iki katına çıkarmıştır. Muratpaşa ve Kepez merkezli yönetilen paketleme işleri için başvuru yapacak adaylar genellikle ev hanımlarından oluşurken, yaşlı, genç, bay veya bayan herkes paketleme iş ilanları sayesinde gelirlerini katlıyorlar. Antalya’da evde yapılabilecek paketleme işleri arasında en çok tercih edilenler arasında; Nikah şekeri paketleme işi, Sabun paketleme işi ve Kına paketleme işleri gelmektedir. Evde paketleme iş ilanları Antalya ilinde hangi firmalar tarafından yayınlanıyor? Yapanlar bu iş fikirleri için ne yönde yorum yapıyor? Umuyoruz ki, evde iş imkanı size de fayda sağlayacaktır.

Antalya evde paketleme iş imkanı
Antalya evde paketleme iş imkanı

Antalya evde paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi Antalya Muratpaşa ve Kepez ilçesinde merkez distribütör olarak yer alır. Paketleme yapılacak işler, bu bölgeden her ilçeye kargo ile gönderilip kimi zamanda birebir teslim edilmektedir. Yeni başlayacağınız zamanlarda gönderilecek olan koli sayısı fazla olmayacağı için zorlanacağınız bir durumda söz konusu olmaz.

Evde paketleme işi Antalya’da nereden alınır

Antalya’da evde paketleme işi yapmak oldukça popüler ve bir o kadarda kolaydır. İlk etapta firmalar ile iletişim biraz zor olsa da sonrasında paketleme işleri kendiliğinden gelir. 2020 yılında evlere paketleme işi veren firmaların sayısı 53 adetken 2021 yılında bu sayı 150 seviyelerine kadar yükselmiştir. Sayısal oranın bu kadar yüksek olması bölgenin bu işe gösterdiği talebi gözler önüne sergilerken evde paketleme işi arıyorum, istiyorum diyenlere iş imkanı sağlandığını da gösteriyor.

Antalya evde paketleme işi başvuru formu
Antalya evde paketleme işi başvuru formu

Evde paketleme işi Antalya’da nasıl yapılır

Paketleme işi yapmak için ihtiyacınız olan bazı malzemeler firmalar tarafından size gönderilecek fakat sizleri Antalya Muratpaşa dan temin edeceklerinizde olacak. Paketleme yapmak için gerekli olan ana ürünleri firma zaten size teslim edecektir. Paketleme aşamasındaki bant, ambalaj gibi kolay temin edilebilecek materyalleri sizin almanız istenebilir. Tabi ücreti onlar tarafından ödenecek olup sizden herhangi bir para talep edilmez.

Antalya evde paketleme işi başvuru formu

Antalya’da da evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları herkese açık internet ortamında birebir paylaşılmaz. Evlere paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurmak için sitemizde yer alan başvuru formunu doldurup paylaşabilirsiniz. Alternatif paketleme işleri için diğer ek iş ilanları içinde başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.