Ev hanımları için evde yapılabilecek 5 ideal ek iş imkanı

Evde ek iş imkanları

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Evde çalışarak para kazanan kişi sayısı her geçen gün daha da artıyor. Evde ek iş yapanların önemli kısmını ise ev hanımları oluşturuyor. Evde ek iş veren firmalar da işleri için genellikle ev hanımlarını tercih ediyorlar. Bunun en önemli nedeni ise ev hanımlarının aldıkları iş için günde 3-4 saatlerini ayırabiliyor olmaları. Çalışan bireyler de evde ek iş ilanları aracılığıyla firmalar ile iletişime geçerek ek iş alabiliyorlar. Ancak ek iş için yeterince vakit ayıramadıkları için kazançları genellikle daha az oluyor. Eğer siz de ev hanımıysanız, evde ek iş yapmak ve aile ekonomisine katkı sağlamak istiyorsanız, evde ek iş imkanları arasından boş zamanlarınıza ve ilgi alanlarınıza uygun bir seçim yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde ek iş imkanları

Ev Hanımları İçin İdeal Evde Ek İş İmkanları

Ev hanımı olarak günlük rutin işlerinizden kalan vaktinizde yapabileceğiniz birçok iş vardır. Bu ek işler sayesinde evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan ve riske girmeden kendi becerilerinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. İşte sizin için en ideal evde ek iş imkanları ve bu işler ile ilgili bazı detaylar.

1.   Evde Çocuk Bakıcılığı Yapmak

Ev hanımları için en ideal evde ek iş fırsatları arasında başı çocuk bakıcılığı çekiyor. Günümüzde pek çok anne, yoğun çalışma hayatından dolayı gün içerisinde çocukları ile ilgilenemiyor. Bu durumda evde olmadıkları zamanlarda çocukları ile ilgilenecek güvenilir birilerini arıyorlar. Eğer siz de para kazanmak istiyor ancak ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyorsanız çocuk bakıcılığı yapmayı düşünebilirsiniz.

Çocuk bakıcılığı diğer evde ek iş fikirleri göz önünde bulundurulduğunda daha fazla vakit ayırmayı gerektiren bir iştir. Fakat maddi getirisi de diğer ek işlerden daha yüksektir. Bunun yanında aileler genellikle çocuklarına kendi evlerinde bakabilecek bir bakıcı arıyorlar. Bu işi kendi evinizde yapmak için yakın çevrenizden birilerinin çocuklarına bakabilirsiniz.

2.   Ev Yemekleri Yapmak

Ev hanımı olarak değerlendirebileceğiniz bir diğer evde ek iş imkanı ise evde yemek yapmaktır. Günümüzde kadınlar iş hayatında daha aktif rol aldıkları için ev yemekleri yapmaya fırsat bulamıyorlar. Hal böyle olunca sağlıklı ve lezzetli yemekler yapabilecek birilerini arıyorlar. Eğer çevrenizde böyle bir aile varsa anlaşarak günlük yemeklerini yapabilirsiniz. Ayrıca internette özellikle de sosyal medya sitelerinde yer alan ilgili evde ek iş ilanları İstanbul üzerinden ya da çevrenizdeki iş yerlerinden de yemek işi alabilirsiniz.

3.   Paketleme İşleri Yapmak

Tercih edebileceğiniz evde ek iş imkanları arasında paketleme işi de yer alıyor. Birçok firma ürünlerinin paketlenme aşaması için ek iş ilanları yayınlar. Özellikle yerel ölçekli firmalar, ürünlerin paketleme ve satışa hazır duruma getirilmesi için ev hanımlarına iş veriyor. Siz de paketleme yaparak evinizden ayrılmadan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde ek paketleme işi oldukça kolay bir iştir. El becerinizin olduğuna inanıyorsanız bu işi kısa sürede kavrayabilir ve seri şekilde paketleme yapabilirsiniz.  Firmalar tarafından sıklıkla verilen ek paketleme işlerinin başında evde sabun paketleme, boncuk paketleme, mum paketleme, kibrit paketleme ve karton bardak paketleme gibi işler gelmektedir.

Evde paketleme işi yapmak istiyorsanız internetteki ilgili ilanlara göz atarak evde ek iş veren firmaların telefon numaraları ve e-mail adresleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca çevrenizdeki işletmeler ile iletişime geçerek iş almanız da mümkündür.

evde nikah şekeri yapım işi

4.   Nikah Şekeri Yapmak

Nikah şekeri, bilindiği üzere nikah ve düğünlerde davetlilere hatıra kalması için verilen küçük hediyelik ürünlerdir. Özellikle farklı tasarımlara sahip, güzel nikah şekerleri tasarlayarak siz de ek kazanç elde edebilirsiniz. Üstelik evde nikah şekeri yapmanın maliyeti de çok fazla değildir. Bir ev hanımı olarak nikah şekeri yapımı için gerekli malzemeleri kolayca temin edebilirsiniz. Ayrıca günümüzde yalnızca nikah törenleri ve düğünlerde değil; sünnet, kına gecesi ve doğum günü gibi davetlerde de davetlilere benzer hediyelikler dağıtılmaktadır. Bu tür organizasyonlar için sipariş usulü nikah şekeri hazırlayarak hatırı sayılır bir gelir elde edebilirsiniz.

5.   Makale Yazmak

Makale yazma işi, internet üzerinden yapılabilecek evde ek iş imkanları arasında yer alıyor. İçinde bulunduğumuz dönemde bu alanda hizmet veren birçok web sitesi yer alıyor. Bu siteler ile çalışarak yazdığınız kelime başına ücret alabilirsiniz. Evde ek iş olarak makale yazmanın en önemli avantajlarından birisi belli bir çalışma saatinin olmamasıdır. Ancak bu işi sürekli olarak yapmak istiyorsanız yazılarınızın özgün olmasına dikkat etmelisiniz. Yani diğer sitelerdeki yazılardan kopyala yapıştır yapmaktan kesinlikle kaçınmalısınız.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

  1. Eylül Gencer diyor ki:

    Merhaba,

    Ankara’da Keçiören bölgesinde oturuyorum. Daha önce evde ek paketle işi yaptım ve oldukça becerikli olduğum söylenebilir? Evde ek iş veren firmalar ihtiyaç olduğunda benimle temasa geçebilirler. Şimdiden teşekkürler, kolaylıklar dilerim.

    eeylulggencer@hotmail.com

    Eylül Gencer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir