Evde anahtarlık paketleme işi yaparak ayda 2.700 ₺ kazanabilirsiniz!

Evde anahtarlık paketleme işi

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Günümüz şartlarında yaptığımız işten elde ettiğimiz kazanç yetersiz kalabiliyor ve yaşadığımız geçim sıkıntısını azaltmak için ek iş arayışına girebiliyoruz. İçinde bulunduğumuz dönemde ek gelir elde etmek için başvurulabilecek birçok part-time iş imkanı vardır. Bunlar arasında gizli müşteri olmak, fotoğrafçılık, satış danışmanlığı ve kasiyerlik gibi işleri sayabiliriz. Ancak herkesin işinden arta kalan zamanda bu işleri yapma imkanı yoktur. Bunun için pek çok birey evde yapabileceği ek işler aramaktadır. Evden ek gelir elde etmek için yapılabilecek işler arasında en popüleri paketleme işidir. Evde paketleme işi olarak tercih edilebilecek en basit işlerden birisi ise anahtarlık paketleme işidir. Eğer siz de evde paketleme işi arıyorum diyorsanız evde anahtarlık paketleme işi yapabilirsiniz. Peki, anahtarlık paketleme işi nasıl yapılır? Anahtarlık paketleyerek ne kadar para kazanılır?

Evde anahtarlik paketleme isi
Evde anahtarlik paketleme isi

Evde Anahtarlık Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Günümüzde hemen her firma tanıtımını yapmak ve bilinirliğini artırmak için promosyon anahtarlık yaptırmakta ve müşterilerine dağıtmaktadır. Bunların yanı sıra pek çok kişi ev ya da işyeri anahtarları için anahtarlık kullanmayı tercih etmektedir. Anahtarları daha kolay bulabilmek ve hepsini bir arada taşıyabilmek için kullandığımız bu aksesuarları genellikle ağızları kapalı şeffaf ambalajları ile birlikte satın alırız. Evde ek paketleme işi olarak anahtarlık paketlemeyi tercih edecek olursanız yapmanız gereken anahtarlıkları şeffaf ambalajlara yerleştirerek ağızlarını kapatmaktır. Sonrasında ise sayarak karton kolilere koymalısınız.

Bunların yanı sıra anahtarlık paketleme işi için bazı malzemelere ihtiyacınız vardır. Bu malzemeler koli bandı, şeffaf poşet ve karton kutu gibi malzemelerdir. İş aldığınız firma görevlisi bu malzemeleri size teslim edecektir. Ardından anlaştığınız tarihte paketlediğiniz anahtarlıkları teslim almaya gelecektir.

Unutmamalısınız ki her iş gibi anahtarlık paketleme işi de özen gerektirir. Size teslim edilen malzemeleri boşa harcamamaya dikkat etmeli, işi firma görevlisi tarafından gösterildiği şekilde yapmalısınız. Teslimat sırasında hasarlı bir ürünün tespit edilmesi durumunda hasarlı ürün kadar alacağınız ücretten düşülür. Ayrıca verilen işi istenildiği şekilde ve tam zamanında firmaya teslim etmeniz de büyük önem taşıyor. Yani bu işten düzenli olarak iyi bir gelir elde etmeniz için işinizi ciddiye almanız ve sizden istenilenleri yerine getirmeniz gerekiyor.

Evde anahtarlık paketleme işi yukarıda anlattıklarımızdan da anlaşılacağı üzere genel olarak kolay bir iştir. Herhangi bir deneyim ya da özel bir beceri gerektirmez. Bu anlamda özellikle daha önce evde ek paketleme işi yapmamış olanlar için oldukça idealdir. Siz de başlangıç için zorlanmadan yapabileceğiniz kolay bir paketleme işi arıyorsanız anahtarlık paketlemeyi tercih edebilirsiniz.

Anahtarlık Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanılır?

Anahtarlık paketleme işi ile ilgili merak edilen konulardan birisi de ne kadar kazandırdığıdır. Bu evde paketleme işi ile elde edeceğiniz gelir, paketleyeceğiniz anahtarın niteliğine ve ambalajına göre farklılık gösterir. Örneğin, paketleyeceğiniz üst kalite olarak nitelendirebileceğimiz bir anahtarlıksa ve paketlemek için daha fazla zaman harcamanız gerekiyorsa bu durumda alacağınız ücret de artacaktır. Yapmanız gereken sadece anahtarlıkları şeffaf poşete koymak ise alacağınız ücret daha düşük olabilir. Genel olarak 50 adet anahtarlık için ödenen ücret 5 ₺ civarıdır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi anahtarlık paketlemek oldukça kolaydır. Günlük olarak 100 kutu paketleyebilir ve ortalama 100-150 ₺ gibi bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu doğrultuda iş aldığınız firma sizden memnun kalırsa aylık olarak ortalama 2000-2700 ₺ gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

evde paketleme işi
evde paketleme işi

Anahtarlık Paketleme İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşılır?

Yukarıda evde anahtarlık paketleme işi nasıl yapılır ve ne kadar para kazanılabilir gibi soruları kısaca yanıtladık. İş ile ilgili değinilmesi gereken bir diğer önemli konu ise evde paketleme işi veren firmalar ile nasıl iletişime geçileceğidir. Siz de evde paketleme işi nereden alınır diye merak ediyorsanız tavsiye edebileceğimiz ilk yol internette yayınlanan iş ilanlarını incelemenizdir. Firmalar bazen iş ilanları sitelerinde ilan açabilmektedir. Google ve Yandex gibi arama motorlarına evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları yazarsanız arama sonuçlarından ilanlara ulaşabilir ve aktif ilanlar üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Bunların yanı sıra yaşadığınız çevrede evlere anahtarlık paketleme işi veren firmalar olabilir. Bu firmalara bizzat giderek paketleme işi aradığınızı söyleyebilir ve iş alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

Evde anahtarlık paketleme işi yaparak ayda 2.700 ₺ kazanabilirsiniz!” te bir düşünce

  1. AYŞE YILMAZ diyor ki:

    BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.