Evde Ataç Paketleme İşi yaparak ayda 5.000 ₺ kazanın!

evde ataç paketleme işi veren firmalar

Evde Ataç Paketleme işi veren firmalar, kırtasiye sektörü için yapılabilecek en karlı ek iş fırsatları için piyasada aktif faaliyet gösteriyorlar. Covit 19 pandemi süreci ile birlikte giderek artan işsizlik ve ekonomik sıkıntılar evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları üzerinden arayışları epey artırır oldu. Önceden evde paketleme işi istiyorum diyenlerin neredeyse tamamı ev hanımlarından oluşurken, şimdilerde bu durum evde ek iş imkanı için adeta bir iri ile yarışan genel bir kesime hitap eder oldu. Yalnız dikkat çekici bir durum var ki Evde Ek İş Ankara İli çevresinde gözle görülür ölçüde artış gösterdi. Sizde evde ek iş ne yapabilirim diyorsanız yine çok yararlı bir içerik hazırladık. Araştırmalar gösteriyor ki, evde paketleme işi yorumları arasında en çok dönüş alanlar arasındadır.

Evde paketleme işi yapmak mutlu eder

Herkes ister kendi işim olsun, sabah kalktığımda kapısını açıp işletmeye başlayım. Evde paketleme işi size başlamanız halinde bu ek iş fırsatlarını sunar. Zaman sorununuz olmaz, patron siz olursunuz, dilediğiniz yerde dilediğiniz şekilde çalışabilir ve belirli ölçülerde ekonomik özgürlüğe sahip olursunuz. Önemli olan işi alabilmektir. 

Evde ataç paketleme işi veren firmalar

Defter, kitap, ajanda gibi günlük hayatımızın olmazsa olmazları arasında yer alan ataçlar genellikle, 10’lu 50’li 100’lü ve 150’li gibi çoklu paketlere satılmaktadır. Bakmayın eticaret sitelerinde veya benzer platformlarda süslenip, ambalajlanıp satıldığına, oraya gelene kadar paketleme aşamalarından geçmektedir. Tabi buda evde paketleme iş yapma istiyorum diyenlere ek iş imkanı sağlamaktadır.

Evde paketleme işi nereden alınır?

Evde paketleme işi veren firmalar özellikle metropol şehirlerde paketleme işi arıyorum diyen kişilere ek iş imkanı sağlamaktadır. Evde paketleme işi Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa gibi illerimizde ağırlıkta olup tüm Türkiye sınırları içinde faaliyet göstermektedir. İş yükü sadece kargolama sürecinden ibaret olduğu için sürdürülebilirlik açısından oldukça kolaydır. Durum böyleyken ek iş sektörünün popülaritesi her geçen zaman geçerliliğini yitirmeden ve üstüne katarak devamlılığını sürdürmektedir.

Evde ataç paketleme işi malzemeleri

İhtiyacınız olan malzemelerin sayısı oldukça azdır. Ayrıca hepsi genelde firma tarafından sizlere gönderilmektedir. Şayet firma tarafından gönderilmez ise size nasıl ilerleyeceğiniz iletilir.

 • Makas
 • Ataç
 • Plastik kutu
 • Koli bandı
 • Çeşitli ölçülerde koli
 • Yapıştırıcı

Evde paketleme işi yaparak kaç lira kazanırsınız? 

Evde paketleme işi yaparak ayda ortalama 5.000 ₺ civarında paralar kazanabilirsiniz. Tabi bu oran, paketleme adeti ve ne kadar yapacağınız ile doğru orantılı değişkenlik göstermektedir. Ne kadar çok emek sarf edip üretin yaparsanız o kadar kazanmanız geçerli olacaktır. Ödemenizi önceden vermiş olduğunuz Banka hesabınıza veya elden ödeme gibi farklı yöntemlere anlaştığını kanallardan alabilirsiniz. Burada önemli olan ne kadar süre sonra ödeme alacağınızı evde paketleme işi veren firmalar ile önceden anlaşıp sonradan sorun yaşamamanızdır. Sonuçta işin ucunda emek olduğu için karşılığını olması gerektiği gibi alabilmeniz için adımlarını sağlam atmalısınız.

Anlaştığınız nakiteyi, ya işin sonunda yada mesela ortasında yarısını alacağınız şekilde planlayabilirsiniz. Buda firma ile nasıl anlaştığınız göre değişkenlik gösterecek bir nüansdır. Avansta isteyebilirsiniz ama tabi bu ilk etaplarsa olacak bir şey değil sonradan kendinizi ispat edince gerçekleşecek bir durumdur. Yinede şansınızı denemek isterseniz siz bilirsiniz.

Evde paketleme işine nasıl başvurursunuz

Evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları biliyoruz ki kesinlikle istediğiniz en baştaki detaylar arasındadır. Fakat böyle bir bilgiye internetten ulaşmanız mümkün değil, zira verilen bir numara aynı anda evde paketleme işi arıyorum diyen binlerce kişiye ulaşacak ve korkunç bir arama trafiği ile karşı karşıya kalınacaktır. Evde ek iş imkanı ile para kazanmak herkes gibi sizinde hakkınız ama o kadarda kolay olmadığını bilmenizi isteriz. Peki evde paketleme işine nasıl ulaşırım derseniz sitemizin yorumlar alanından talebinizi gönderebilirsiniz. İhtiyacı olan ve sitemizi ziyaret eden ek iş firmaları tarafından dönüş alabilirsiniz.

[WPSM_COLORBOX id=368]

 1. Atike Gültekin diyor ki:

  Merhaba evde ataş paketleme işi yapmak istiyorum Kayseri yaşıyorum.acil işe ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmisinz?

 2. AYŞE YILMAZ diyor ki:

  BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

 3. GÜLSEREN YILDIRIM diyor ki:

  Merhaba, tek başıma geçinen bir anneyim. İstanbul/ Avcılarda oturuyorum. Üniversite okuyan öğrencim var. LÜTFEN DESTEK.. Bu işi yapmak istiyorum . Yardımcı olur musunuz?

 4. Beyza diyor ki:

  Merhaba. Şuanda bu işe cok ihtiyacım var. İki çocuğum var. Ve eşim rahatsızlandı. Ankara kecioren de ikamet ediyorum. Dönüş saglarsan7z çok memnun olurum. Şimdiden tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir