Evde Bebek Bezi paketleme iş imkanı ile 4.250 ₺ Kazan!

Evde bebek bezi paketleme işi veren firmaların telefon numarası ve iletişim bilgisi

Evde bebek bezi paketleme işi veren firmalar ile çalışarak ayda 4.250 ₺ para kazanmaya ne dersiniz? Son zamanların en sıkıntılı süreçlerinden geçtiğimiz söylenebilir. Hal böyleyken evde ek iş paketleme yapmak para kazanmak adına kaçınılmaz bir yol oluyor. Gerek mutfak masrafları, gerekse sosyal hayatın gerekliliklerini karşılamak için evde yapılacak paketleme işleri ile bir şekilde tanışmış olmanız gerekiyor. Çoklu bebek bezi paketleme işi de bunlardan bir tanesidir ve beklentileri yerine getirir. Evlere paketleme işi veren firmalardan bazıları niş pazar olarak faaliyet gösteriyor olup bebek bezi paketlemesi vermektedir. Paket bebek bezlerini elbette ki Avm veya büyük marketlerde satışa sunulmaz. Genellikle mahallelerde yerel satışa açıktır. İhtiyacı olan kişiler bezleri dikmek veya yapmak yerine paketleme olarak yapılanlardan satın almaktadır. Peki siz en karlı iş fikirleri arasında yer alan bu işten nasıl ek gelir elde edebilirsiniz? Eve iş veren firmalar ile yıllardır çalışan diğer ekipler arasında girebilirsiniz? Evde iş imkanı ile gelir elde etmek için ihtiyacınız olan tüm önemli tecrübeleri sizinle paylaşıyor olacağız…

✔ Evde bebek bezi paketleme işi
✔ Alışverişçi alışkanlıkları sürekli değişiyor
✔ Evde bebek bezi paketleme işi yapanlar
✔ Peki paketleme işi nasıl yapılır
✔ Bebek bezi paketleme işi lojistik planlama süreci
✔ Bebek bezi paketleme işi yapılan iller nerelerdir
✔ Paketleme işi için kaç kişiye ihtiyacınız olacak
✔ Bu işi yaparak ne kadar para kazanırsınız
✔ Bilmeniz gereken bazı ipuçları
✔ Evde paketleme işi yapmak için son adımlar nelerdir
✔ Evde paketleme işi başvuru formu doldurun

Evde bebek bezi paketleme işleri ilanları imkanı
Evde bebek bezi paketleme işleri ilanları imkanı

Evde bebek bezi paketleme işi ilanları

Şuan da raflarda yerini almış olan bebek bezleri neredeyse yanına yaklaşılmayacak kadar pahalmış durumdadır. Hele ki marka ürün arayanların işi oldukça zordur. Alınması zorunlu ihtiyaç olarak görülen bebek bezi firmaları da bu durumu fırsata çevirip kendi belirlemiş olduğu fiyatları piyasada kabul ettiriyorlar. Fakat bu durum, pahalılığın gitgide artması akabinde rekabetinde peşinde gelmesiyle son bulmaya başladı. Çünkü piyasada oluşan tekel girişimleri halkın bütçe kontrolü yapmasını daha da artırtırdı. Aynı zamanda alternatif yollar aramasına neden olurken akabinde ek iş imkanları ile para kazanma fırsatı kapısı kendiliğinden gelişti.

Yeni doğan şekli ile başlayıp 3,4,5,6 gibi çeşitleri olan bebek bezi markaları paketleme olaraktan yapılan çeşitler arasındadır. Yani her çeşidi paketleme işi veren firmalar tarafından üretilebilmektedir. Acaba hijyenik midir? Bunlar insanlar tarafından tercih edilir mi? Aksi halde bu işten gelir elde edebilir miyim? diye düşünüyor olabilirsiniz. Fakat böyle düşünmenizi gerektirecek bir durum yok. Yani bebek bezi markalarının üretim aşamasında uyguladığı adımların aynısı paketleme firmaları tarafından da uygulanabilmektedir. Bildiğinizi ve anlayacağınız üzere aralarında ki fark bebek bezi fiyatları arasındaki büyük farklılıktan kaynaklanmaktadır. Tüm ebeveynler ve özellikle anneler giderek değişen bu sürecin farkındalar.

Alışverişçi alışkanlıkları sürekli değişiyor

Aslına bakarsanız son yıllarda giderek pahalanan hayat şartları tüm herkesin alışveriş alışkanlıklarını değiştirmedi mi? Evlere paketleme işi veren firmaların ek iş imkanı sunmasını sağlamalarındaki ilk çıkış noktasının da bu olduğunu söyleyebiliriz! Yani bir anlamda ihtiyaç icadın kaynağıdır diyebiliriz. Siz bu kadar detayın içinde aklınızı bulandırmayın, ek iş fırsatları ile nasıl para kazanabileceğinizi düşünün ve o yönde kendinizi geliştirin. Evde iş istiyorum diyerek çıktığınız bu yolda istikrarlı ilerleyebilmeniz ve çabuk yorulmamanız için zihninizi odaklanmanız gereken şeye yani para kazanmanın yollarına adamak olacaktır.

Evde paketleme işi yapmak
Evde paketleme işi yapmak

Evde bebek bezi paketleme işi yapanlar

Artık insanlar, evde paketleme işi diye bir sektörün olduğunu ve paketleme işi yapanların sayesinde daha uygun fiyata ürün alabileceği kanaatine vardılar. Yani bir anlamada, piyasada evde ek iş imkanı sayesinde para kazanmak yalnızca paketleme işi yapanlar için değil alışverişçilerin kar etmesini sağlamak içinde hizmet ediyor. Zaten piyasada ve form alanlarında sıkça karşılaşacağınız üzere paketleme işi yapanları yorumları bunu gösteriyor. Bebek bezi paketleme işi yapanlar genellikle büyük firmalar ile çalışmayı tercih etmek yerine daha butik faaliyet gösterip aylık ciroları çok daha fazla olan işletmeleri tercih etmektedir. Sebebine gelecek olursak işçi sayısı fazla olan firmalar ağırlıkta büyük markalara hizmet veriyor olup paketleme işleri ile ilgilenmemektedirler. Yani paketleme işi arıyorum diyen sizlerin il atacağı adım öncelikle, küçük çaplı görünen ama güvenilir paketleme firmaları üzerinde araştırma yapmak olacaktır. Harcayacağınız enerjiyi bu yönde doğru bir şekilde kullanarak vaktinizi daha verimli kullanmalısınız.

Peki paketleme işi nasıl yapılır

Daha önce paketleme işlerinde çalışma fırsatına sahip olma şansı yakaladınız mı? Ek iş imkanı ile bir defa para kazanmaya başladıysanız bu işin nasıl yapılabildiği konusunda fikir sahibi olmuşsunuzdur. Şayet durum böyle değilse ziyanı yok merak etmeyin. El işleri konusunda biraz yeteneğiniz varsa veya eliniz yatkınsa işiniz kolay olacaktır. İşletmelere başvuru yapmadan önce biraz pratik yaparak kendinizi ölçümleyebilirsiniz. Bu iş için ne kadar uygunsunuz veya ne kadar gelişime açısınız. Evde iş yapmak her ne kadar kolay ve keyifli bir para kazanma yolu ise sonuçta bir iş modelidir. Tecrübesiz, el yatkınlığı olmayan veya gelişime açık olmayanlar için taktir edersiniz ki uygun olmayacaktır. Bu koşul sadece bu işler için geçerli değildir.

Benzer yapıdaki işler arasında olan ve neredeyse aynı kitle tarafından tercih edilen hafta sonu işleri veya akşam yapılabilecek işler içinde bu durum geçerliliğini koruyor. Unutmayın, kazanacağınız para hatta sürekliliğin olması sizin işe bakış açınızdaki ciddiyetin ne ölçüde olduğu ile alakalıdır. Başarılı olmak istiyorsanız tıpkı sahibinden.com sitesinde yer alan sabit (fulltime) işler için başvuru yaptığınızı ve birebir görüşmeye gittiğinizi düşünün. Emin olun ki ancak bu şekilde iyi bir performans gösterebilir ve hayal ettiğiniz işe sahip olabilirsiniz. Daha kurumsal olsun mu istiyorsanız o halde sitemizde yer alan İŞKUR ilanları yazımıza ayrıca bakabilirsiniz. Her neyse konuyu siz anladığınıza göre gelelim şimdi bebek bezi paketleme işi yaparak nasıl para kazanabileceğinizin ayrıntılarını anlatmaya! Sonuna kadar tüm hatları ile konuya hakim olmak sizin açınızdan fayda sağlayacaktır.

Bebek bezi paketleme işi lojistik planlama süreci

Genelde merak edilen konular arasındadır. Eve iş istiyorum diyenler oturduğu ile göre ek iş verilip verilmediğini merak etmektedir. Zannedilir ki paketleme işleri bölgesel olarak yapılır ve geniş çaplarda işlemez. Peki o zaman yerleşim yeri olmayan bakir yerlerde üretim kimler tarafından yapılıyor? Sistem nasıl işliyor ve gönderiler ne şekilde yapılıyor olabilir? Elbette ki birçok özel hizmet veren Yurtiçi Kargo, MNG Kargo veya Aras Kargo gibi firmaları kullanabilecekleri gibi evlere paketleme işi veren firmaların kendi dağıtım araçları sayesinde yapılıyor. Şöyle detaylandırırsak hem daha doğru olacak, hem de sizin daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Şehir içi çalışmalarında birebir elden teslim edilmektedir.

Bu noktada izlenen yol iki şekildedir. Firmanın kendi araçları ile teslim etmek ve almak üzere izlediği bir yöntem varken diğer bir şekilde ise evde iş yapanlar şahsına araçlar ile teslimatı gerçekleştirirler. Şimdi muhakkak sizde diğer herkes gibi düşüneceksiniz. Ben kendi aracımı neden iş için kullanayım? Benim bundan ne faydam olacak? Bu şekilde düşünmeniz gayet doğal olsa da detaylara hakim olunca aslında sizin menfaatinize olacağını öğreneceksiniz! Zira bu şekilde hem araç kirası hem de yakıt parası alıyor olacaksınız. Nasıl mı?

Diyelim ki, paketleme işi için teslimat öncesinde veya sonrasında kendi aracınızı kullanarak 30 km yol yaptınız. Öncelikle o günün şartlarında yakıt maliyeti ne kadarsa fişini ibraz ederek karşılığı olan parayı geri alacaksınız. Ekstra olarak ise aracınız için kullanım bedeli olarak günlük kira ödeneği alacaksınız. Benim aracım yok benden böyle bir şey talep edilirse karşılayamam demeyin. Bu koşul zaten ekstra gelir elde etmek için kullanacağınız bir yoldur. Her koşulda paketleme işleri size anlaştığınız firma tarafından gönderiliyor olacaktır. Sonuç olarak bunun kaygısına düşmeniz gerek olmayacak.

Paketleme işleri hangi illere veriliyor ilanları nerede yayınlanıyor
Paketleme işleri hangi illere veriliyor

Bebek bezi paketleme işi yapılan iller nerelerdir

Araştırmalarınız sonucunda mutlaka karşılaşmışsınızdır ki, evde paketleme işi Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük illerimizde oldukça aktif faaliyet göstermektedir. Bu il sınırlarında oturuyor olmanız elbette ki Türkiye’deki diğer illerimize göre daha avantajlıdır. Fakat bu demek olmuyor ki, paketleme işi yapmak isteyen herkes metropol bölgelerde yaşamalı yada buraya yakın oturmalıdır. Bundan 3 yıl önce oturduğunuz muhitin önemi vardı. Ama artık oldukça popüler bir sektör haline gelmesi ek işler için kargo anlaşmaları yapabilme şansı veriyor.

Yaş gurubu gözetmeksizin hangi yaşlara hitap ediyorsa biran önce paketleme başvurusu yapıp sıranın size gelmesini bekleyebilirsiniz. Dönüşler çok fazla zaman almamakla birlikte ortalama şartlarda 2-3 hafta gibi bir zaman almaktadır. Tabi başvuru formu doldurduğunuz paketleme işi ve ilgili zamandaki gereksinimler bu süreci etkileyecek en önemli faktördür. Fakat bu sizin hayatınızı olumsuz etkileyecek bir durum değildir. Sonuçta siz ücretsiz bir şekilde başvuru formu doldurup birden çok firmadan dönüş bekleyeceksiniz. Sayısal oran fazla olduğu için birisinden birisi aralıklı zamanlarda dönüş yapıyor olacaktır.

Paketleme işi için kaç kişiye ihtiyacınız olacak

İhtiyacınız olan kişi sayısı evlere paketleme işi veren firma sayısına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kaç tane firma ile anlaştığınıza göre öncesinde çalışacağınız ekip sayısını belirleyebilirsiniz. İş fikrileri arasında seçeceğiniz firma sayısı tek ise kendiniz iş yetiştirebilirsiniz. Fakat birden fazla ekleyeceğiniz her firma için yeni bir eleman düşünebilirsiniz. Mesela, 3 firma ile çalışıyorsanız 3 eleman olarak hesap yapın. Ama bazı koşullar var ki bu sistemi değiştirmektedir. Bunun en belirgin halini ise teslimatın sizden istenilen zamanı belirler. 10 koli paketleme işini 4 haftada talep ederlerse ve siz bunu 2 kişi ile yapıyorken, 2 haftada istenen teslimat için 4 kişilik bir ekibe ihtiyacınız olacaktır.

Fakat merak etmeyin genelde tek başınıza yeterli olursunuz. Çok muhtelif durumlarda ekstra bir kişiye ihtiyacınız olursa çevrenizde güvenilir kişiler ile çalışmayı seçebilirsiniz. Bu kişi arkadaşınız veya ailenizden birileri olabilir. İnanın kim olduğu evlere iş veren firmalar tarafından önem arz etmemektedir. Onlar sonuca bakarlar. İşler zamanında teslim edildi mi edilmedi mi? Yalnız seçeceğiniz kişinin sizi yarı yolda bırakmayacak ve güvenilir olmasına dikkat edin ki ilerleyen süreçlerde sorun yaşamadan işinizi yapabilesiniz…

Bu işi yaparak ne kadar para kazanırsınız

Kazanacağınız paralar konusunda herkes gibi sizin de hayal ettiğiniz bir rakam vardır. Herkesin planladığı ve hayal ettiği yaşam koşullarına göre değişkenlik gösteren bu paralar kimisi için beklenen oranda olacakken kimileri için ise daha düşük olabilir. Paketleme işleri arasından hangisini seçtiğiniz, günde kaç saat çalıştığınız veya ne kadar paketleme işi çıkardığınız bu koşulu etkileyecektir. Bazı işlerin paketi küçük ölçülerde olup fazla hacimde sonuç getirirken bazıları büyük ölçülü ve az getiri sağlar. Bunun yanı sıra günde 5 saat çalışma yapanla 8 saat çalışan kişiler aynı hak edişte olamazlar.

Evde ek iş ilanları arasında şuan ki baktığınız bebek bezi paketleme işi en ideal olanlar arasındadır. Bu yönden içiniz rahat olsun. Hazırlaması kolay, fire (hata oranı) diğer birçok paketleme işleri arasında daha az olan ve Ankara, İstanbul, Bursa illeri başta olmak üzere Türkiye’nin neredeyse tüm il ve ilçelerinde evde iş imkanı sunmaktadır. Ama merak ettiğinizi bildiğimiz için 2020-2021 yıllarında ortalama verilen rakamları söyleyelim. Ayda 4.250 ₺ para kazır ve iş hacmini genişlettikçe bu rakamı giderek artırırsınız.

Bebek bezi paketleme işi ne kadar para kazandırır
Bebek bezi paketleme işi ne kadar para kazandırır

Bilmeniz gereken bazı ipuçları;

İşinizi kolaylaştıracak veya hata yapmadan ilerlemenizi sağlayacak bazı önemli kriterlerden bahsetmekte fayda görüyoruz. Uygulamak size kalıyor fakat altını çizmeliyiz ki başarıyı yakalamak istiyorsanız bunlara maksimum seviyede dikkat etmelisiniz. Aklınızda tutun, gerekirse not alın ama her işe başlarken sanki ilk defaymış gibi aklınızdan geçirerek hareket edin. Peki eve iş imkanı veren firmaların ilanları hakkında bilmeniz gereken bu kadar önem arz eden konular nelerdir. Bunları ana hatları ile sıralayalım fakat başlıklardan ne demek istediğimizi anladığınızı düşünerek detaya girme gereği duymuyoruz. Zaten net bir şekilde anlayacağınızı düşünüyoruz. Sadece okurken hayal edin ve nasıl uygulayacağınızı öncesinde kafanızda belirginleştirin.

 • Paketleme başına alacağınız ücretin ne kadar olduğunu işe başlamadan önce netleştirin
 • Ödemenizi işin başında mı, ortasında mı, yarısını öncesi diğer yarısını sonrasında mı alacağınız konusunda mutabık kalın.
 • Kaç gün sonra hangi tarihte teslim edilmesini istediğinizi sorun ve bir yere not edin.
 • Güvenilir evde paketleme firmaları ile çalışmaya özen gösterin.
 • Hasar (fire) oranın % kaç olması gerektiğini belirginleştirin.
 • Kapora isteyen kuruluşlardan uzak durun! Yani evde kaporasız paketleme işi veren firmalar ile çalışın!
 • Paketlenecek ürünlerin nereden ve ne şekilde alınması gerektiğini bilmelisiniz.
 • Sevkiyatın hangi adrese gönderilmesi gerektiğini ve taşıma şeklini görüşün.
 • Paketlemenin ne şekilde yapılacağı konusunda ön bilgi edinin. Gerekirse tanıtım dokümanı talep edin veya video içeriklere ulaşın.
 • Teslim tarihinden önce olası bir sevkiyat istenip istenmeyeceğini sorgulayın.
 • Size gelen malzemeleri nerede muhafaza edeceğinizi önceden belirleyin. Bu alan evinizin bir odası, binanızın sığınağı veya benzer yerler olabilir.

Evde paketleme işi yapmak için son adımlar nelerdir

Klasik olan ve öğrenilmesi gereken konular hakkında bilgi sahibi olduğunuzda ek iş fırsatları ile tanışma zamanınız gelmiş demektir. Bu kadar içeriği emin oldun internette yer verilen hiçbir paketleme işi ilanları içerisinde bulamazsınız! Kesinlikle size fayda sağlayacağını bildiğimiz için en temel konulara yer vermek istedik ki sürdürülebilir bir iş modeli ile çalışmaya biran önce başlayabilesiniz. Uygulayın ve kısa bir süre içinde para kazanmaya başlayarak hayallerinizi yerine getirebilme fırsatına sahip olun! Artık bebek bezi paketleme işi için anlatılmak istenen tüm içeriklere yer verdik ama asıl önemli olan bir konu kaldı. Oda, ede paketleme işi veren firmaların telefon numaraları nedir? Paketleme işi başvuru formu doldurmak için hangi adımlar takip edilmelidir? Ancak şunu belirtmeliyiz ki ek iş fırsatları ile gelir elde etmenin en kazançlı yolu alternatif iş fikirleri arasından seçim yapmaktan geçer. Sadece bebek bezi işi için başvuru yapmayın. Paketleme işi yapanlar arasında yorumlardan tam not alan ek işler de radarınızda olsun;

Evde paketleme iş ilanları göreceğiniz üzere oldukça fazladır. Bunların sadece en tercih edilenler arasından seçildiğini ve aslında benzeri yüzlerce ekiş paketleme ilanları olduğunu lütfen unutmayın. Ne kadar çok başvuru o kadar tercih edilme şansı anlamına geliyor. Tercihlerinizi bonkör kullanın ki, sizinle birlikte evde yapılabilecek paketleme işleri için istekli olan yani diğer bir tabirle rakipleriniz arasından sıyrılarak iş imkanları elde edebilin. Tercihinize göre isterseniz İşkur veya sahibinden firmaları içinde ayrıyeten başvuru imkanları sizin elinizdedir. Artık başvuruyu nasıl yapabilirsiniz, gelelim asıl merak edilen sorunun cevabını yanıtlamaya…

Evde bebek bezi başvuru formu
Evde bebek bezi başvuru formu

Evde paketleme işi başvuru formu doldurun

Bebek bezi ek iş paketleme ilanı ile alakalı tüm detaylara artık hakimsiniz ve rakiplerinizin önüne geçtiğinizden emin olabilirsiniz. Evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları nedir veya nasıl iletişim kurulur? Öncelikle bilmenizde fayda var ki evlere paketleme işi veren firmalar başvuru formu dolduran kişilere dönüş sağlamaktadır. Sebebi ise oldukça basit, evde yapılabilecek paketleme işleri ile ek gelir sağlamak isteyenlerin sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Paketleme işi arıyorum veya istiyorum diyen binlerce kişi genellikle telefon numarası ile iletişim kurmak istese de bu pek mümkün değil. İnternet üzerinde şehirlere göre kodlara rastlayabilirsiniz. Ankara 0312 İstanbul Anadolu Yakası 0216 ve Avrupa Yakası 0212, İzmir 0232, Bursa 0234, Adana 0322 gibi illere özel telefon numaralarına yer verilir. Fakat bunların bir çoğu asılsız veya geçersizdir. Paketleme işi yapanlar ve yorumları hakkında merakınız varsa yine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güvenilir paketleme firmaları ile çalışıp sürekli olarak evde ek iş imkanı sayesinde para kazanmak istiyorsanız bunu sitemiz üzerinden Başvuru Formu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuza dönüşler aynı zamanda sosyal medya hesaplarımız üzerinden yapılmaktadır. Formu gönderdikten sonra ayrıca Facebook Sayfamızı Beğenin ve İnstağram hesabımızı da takip edin…

 1. Yıldız diyor ki:

  Paketleme işi için bir ekibim var. Daha önce bu işi yapmış kişilerden oluşuyor. Ek işe ihtiyacımız var yardımcı olmanızı rica ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir