Evde boncuk paketleme işi yaparak nasıl para kazanırsınız?

Evde boncuk paketleme işi

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! İşsizliğin ve hayat pahalılığının arttığı günümüzde boş kalmamak ya da daha çok gelir elde etmek için tercih edilebilecek en iyi seçenek evde ek iş yapmaktır. Evde ve internet üzerinden çalışarak para kazanmayı sağlayacak farklı evde ek iş imkanları  bulunmaktadır. Ancak bu tarz bir iş sizin için uygun değilse ve evde ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyorsanız ürün paketleme işini tercih edebilirsiniz. Evde ek iş imkanları arasında en basitlerinden birisi olan ek paketleme işi, kendi içinde çeşitlenmektedir. Özellikle ek kazanç elde etmek isteyen ev hanımları ve öğrenciler için ideal paketleme işlerinden birisi olan boncuk paketleme, kolay olduğu kadar eğlenceli bir iştir. Peki, evde boncuk paketleme işi nasıl yapılır? Bu işin kazancı ne kadardır?

Evde boncuk paketleme işi

Evde Boncuk Paketleme İşi Nedir, Nasıl Yapılır?

Boncuk paketleme gibi işler basit ancak zaman alan işlerdir. Firmalar ise hem işlerini daha hızlı yürümek hem de daha fazla işçi istihdam etmemek için evlere paketleme işi vermektedir. Evde paketleme işi veren firmalar bu sayede ev hanımlarına ve iş bulamayan bireylere istihdam yaratmaktadır. Eğer siz de evde ek iş yapmak ve ev ekonomisine katkı sağlamak istiyorsanız bu firmalara başvurarak iş alabilirsiniz.

Evde boncuk paketleme işi hemen herkes tarafından kolaylıkla yapılabilir. Ev hanımları, öğrenciler, emeklikler ve hatta yaşlılar dahi ek gelir elde etmek için bu işi yapabilirler. Üstelik boncuk paketleme işi yapmak için herhangi bir sermayeye de gerek yoktur. Çünkü boncuk paketleme ile ilgili evde ek iş veren firmalar; paketlenecek boncukları, paketleri ve gerekli diğer malzemeleri kendileri temin etmektedir.

Firma tarafından verilen boncuklar farklı renk ve boyutta olabilirler. Bu boncukların türlerine ve renklerine göre ayrılarak 100, 200, 300, 400 ve 500 adet olacak şekilde paketlenmesi istenir. Fakat işi veren firma boncukların yine türlerine ve renklerine göre iplere geçirilmesini de talep edebilir. Yöntem her ne olursa olsun iş aynı kolaylıktadır. Yani fazla zorlamayacak bir evde ek iş arıyorum diyorsanız evde boncuk paketleme işi tam da size göredir.

Boncuk paketleme işi, evde ek iş fırsatları arasında en kolay olanlarındandır. Ancak her iş gibi boncuk paketleme işi de belli bir disiplinle çalışmayı gerektirir. Firma,  boncukları size teslim ederken teslimat süresi ile ilgili olarak da bilgi verecektir. Belirtilen süre içerisinde tüm boncukları istenilen şekilde paketlemeniz gerekir. Sürenin sonunda ise paketlediğiniz boncukları yine firma evinizden alacak ve ücretinizi ödeyecektir.  Zamanında teslim etmeniz boncuk paketleme işini kendiniz için sürekli bir evde ek iş imkanı haline dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

İşi zamanında ya da istenilen şekilde teslim edemezseniz aynı firmadan tekrar iş alamayabilirsiniz. Bunun için daha önce de değindiğimiz üzere disiplinli ve özenli çalışmanız, işi zamanında teslim etmeniz gerekir. Ayrıca boncukları kaybetmemeye ve kırmamaya da özen göstermelisiniz.

Evde ek iş imkanları
Evde ek iş imkanları

Boncuk Paketleme İşi İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Evde boncuk paketleme işi özellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir gibi büyük şehirlerde yoğun olarak yapılmaktadır. Üretim yükünün fazla olması bu şehirlerdeki birçok firmayı evlere ek iş vermeye yönlendirmiştir. Boncuk paketleme işi ile ilgili evde ek iş veren firmalar, genel olarak internet üzerinde özellikle de sosyal medya mecralarında iş ilanları yayınlarlar. Bu anlamda evde boncuk paketleyerek para kazanmak istiyorsanız yayınlanan evde ek iş ilanları İzmir üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bu tür ilanlarda evde ek iş veren firmaların telefon numaraları yer alabiliyor. Telefon numarası üzerinden iletişim kurarak iş ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Bulunduğunuz ilde boncuk işi yapan firmalar olabilir. Çevrenizde bu işi yapan firmalar varsa direkt olarak görüşmeye giderek iş almanız mümkündür. Yine boncuk satışı yapan iş yerleriyle de görüşebilirsiniz. Bu iş yerleri size evde boncuk paketleme işi veremeseler de çalıştıkları firmaya yönlendirebilirler.

Evde Boncuk Paketlemenin Kazancı Ne Kadardır?

Evde boncuk paketleme işi veren firmalar genellikle paket başına ödeme yaparlar. Paket başına ödenen ücret ise 1 ₺ ile 2 ₺ arasından değişiklik göstermektedir. Eğer düzenli ve disiplinli bir  şekilde çalışırsanız boncuk paketleyerek aylık 2.350 ₺ gibi iyi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

  1. Nuran penbe Büyükarslan diyor ki:

    Emekliyim. Daha önce muhasebe müdürlüğü yaptım. Elsanatları belgem vardır. Batik, ahşap, cam boyama vitray vs. Deri işçiliği küpe kolye yapabiliyorum. Bana göra boncuk paketleme veya evde yapabileceğim ek iş varsa yapmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

  2. Handan Aydemir diyor ki:

    Önceden bu işleri gerçekten çok yaptım. Elim alışkındır. Günü gününe tamamlarım. Hemen gönderirim. Evde oturuyorum. Bari zaman boş geçmesin. Başvurumu onaylarsanız çok sevinirim…

  3. AYŞE YILMAZ diyor ki:

    BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.