Evde çorap paketleme işi veren firmalar ile aylık 2.500 ₺ Kazanmak

evde çorap paketleme işi iökanı

Günümüz koşullarında özellikle ev hanımları mutfak bütçelerine destek sağlamak için evde ek iş yaparak para kazanmak istiyor. Evde ek iş veren firmalar ile çalışmak isteyen sadece ev hanımları değil, aynı zamanda üniversite öğrencileri de okul harçlıklarını çıkarmak ve ailelerine yük olmamak için ek iş arayışında bulunuyor.

Evde ek iş olarak yapabileceğiniz sayısız iş modeli olduğunu düşünebilirsiniz. Bunların arasında ev hanımı ve öğrenciler için en ideal olanı ise paketleme işleri olarak bilinmektedir.

Örneğin; Evde çorap paketleme işi yaparak aylık 1750-2500 TL arası para kazanmanın mümkün olduğunu biliyor musunuz? Birtakım evlere ek iş veren firmalar uzun süre çalıştıkları kişilere devamlılığını sağlayabilmek adına SSK dahi yapabilmektedir. Sizde evinizde oturduğunuz yerden plastik bardak paketleme işi yapmak için bu tür ilanları araştırıp takip etmeli ve başvuru yapmakta gecikmemelisiniz.

Evde çorap paketleme işi nasıl yapılır?

Evde çorap paketleme işi veren firmalar, yapılan başvuruları aradığı kriterlere göre değerlendirip nihai kararlarını verdikten sonra başvuru yapan kişiye mail veya telefon numarası ile dönüş yapıp gerekli bilgilendirmeyi yapar ve detayları konuşurlar. Karşılıklı anlaşmanın sağlanması akabinde, evde ek iş yapan kişiye ihtiyacı olan tüm malzemeleri sayılı olarak gönderir ve hangi sürede teslim edileceği bilgisi aktarılır. Peki, evde çorap paketleme işi için kullanılacak olan malzemeler nelerdir?

 1. Plastik eldiven (tüm ek iş modellerinde kullanılmaz)
 2. Paketleme yapmak için elastik lastik
 3. Çorap
 4. Şeffaf ambalaj poşeti
 5. Paketlenen ürünlerin ambalajlanması için karton

İlgili materyallerin paketleme işi yapacak olan kişiye ulaşması akabinde, ek iş veren firma paketleme işini nasıl yapacaklarını çalışacak olan kişi ya da kişilere tarif eder. Her bir plastik ambalaj poşetine 50 veya 100 adet girecek

evde paketleme işi yapmak

Evde paketleme işi yaparak ne kadar kazanırsınız?

Piyasadaki evde çorap paketleme işi veren firmalar genellikle paket başına ücret öderler. Paket başına ödeyecekleri ücret ise ortalama 0,65 kuruş ile 1 TL arasında değişkenlik gösterir. Mu mantığa göre kaç pakette ne kadar kazanacağınızı hesap edebilirsiniz. Örneğin; paket başı ücret 1 TL olarak varsayarsak, 100 paket bardak ile günlük 100 TL kazanırsınız. Bu denklemin sonucunda aylık iş veren firmalar size 2000 TL ödeme yapar. Yani, günlük ne kadar çok paketleme işi yaparsanız o kadar çok ek gelir kazanma imkânınız olacaktır.

Tabi, bu oranların iş veren firmaya göre değişkenlik gösterebileceği göz ardı edilmemelidir. Bazı firmalar paket başına 50 kuruş verir, bu şekilde bile 20 günde 1000 TL kazanmanız mümkündür.

Önemli Uyarılar:

Evde ek iş veren firmalar ile uzun vadeli çalışıp ödemelerinizi sorunsuz alabilmeniz için bazı kriterle dikkat etmeniz gerekmektedir…

 • Eksik veya hatalı dizilen paketler için firma ödeme yapmaz.
 • İş veren firma düzenli, titiz ve zamanında işi teslim almak ister.

Evde paketleme işi veren firmalar hangileridir nasıl başvuru yapılır?

Türkiye genelinde birçok firma, birçok alanda evlere paketleme işi vermektedir. Ankara, İstanbul, İzmir, Adana gibi metropol şehirlerde evlere ek iş veren firmaların sayısı diğer illere oranla çok daha fazladır. Fakat, bu şehirlere uzak olsanız bile iş veren firmaların bulunduğunuz şehirlere kargo ile malzeme gönderip ek iş verebiliyor.

Evde çorap paketleme işi veren firmanın ilanına aşağıda yer alan basit başvuru formunu doldurup göndererek başvuru yapabilirsiniz. İhtiyacı olup sitemizi takip eden iş veren firma, gelen başvuruları değerlendirir ve firması için uygun kriterlere sahipseniz sizlere dönüş yapar.

[WPSM_COLORBOX id=368]

 1. Gamze diyor ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiorm elim hızlıdır ve yaptığım isede çok önem veririm İstanbul umraniyeden her türlü paketleme işlerini yapabilirim

 2. Medine b diyor ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var Adıyaman da elimden heleni temiz ve düzeli olarak yaparim

 3. Aleyna diyor ki:

  Merhabalar, eğer imkan verilirse, evde paketleme işini özenle ve tertemiz yapıcağımı düşünüyorum. İstanbul’dayım. Geri dönüş alırsam çok sevinirim 🙂

 4. HASAN ŞİMŞEK diyor ki:

  Iyi çalışmalar kolay gelsin Ankara Mamak da ikamet etmekteyim firma elemanı olarak gündüz büyük market gros sektöründe calismaktayim ürünlere hakimim uygun evde ek iş paketlemede bir iş fırsatı ariyorum şimdiden teşekkürler telefon 05076660341

 5. AYŞE YILMAZ diyor ki:

  BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

 6. GÜLSEREN YILDIRIM diyor ki:

  Merhaba, tek başıma geçinen bir anneyim. İstanbul/ Avcılarda oturuyorum. Üniversite okuyan öğrencim var. LÜTFEN DESTEK.. Bu işi yapmak istiyorum . Yardımcı olur musunuz?

 7. kader diyor ki:

  Mamak’ta yaşıyorum.Ev hanımıyım ,evde işe ihtiyacım var.Çevremde benim gibi birkaç kişi daha var.Yapacağım işi titizlikle tamamlarım. Beni bir şekilde bilgilendirin.Teşşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.