Evde davetiye katlama işi yaparak ekonomik özgürlüğe kavuşun!

evde davetiye katlama işi

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Her gün işe gidiyor, gün boyunca çalışıyor ancak hak ettiğiniz maaşı alamadığınızı düşünüyorsunuz. Bu durumda maaşı daha iyi yeni bir iş arayışına girebilirsiniz. Ancak daha fazla para kazanabileceğiniz yeni bir iş bulma imkanınız yoksa ek gelir elde etmek için evde ek iş yapabilirsiniz. Evde ek iş yapmak hem konforlu hem de kazançlı bir tercihtir. Çünkü size verilen işi zamanında ve istendiği şekilde tamamlarsanız sürekli ek iş alma ve daha çok kazanma imkanı bulabilirsiniz. Daha fazla kazanç elde etmek için tercih edebileceğiniz birçok evde ek iş imkanı vardır. Bunlar arasında özel ders vermek, yazarlık yapmak, el işi örgü yapmak ve fotoğrafçılık gibi birçok seçenek bulunuyor. Fakat herhangi bir yetenek gerektirmeyen ve çok yormayacak bir evde ek iş arıyorum diyorsanız sizin için önerebileceğimiz ek işlerden birisi de evde davetiye katlama işidir. Davetiye katlama işi son dönemlerin en gözde ek iş fırsatları arasında yer alıyor. Peki, davetiye katlama işi tam olarak nasıl yapılır? Davetiye katlayarak aylık ne kadar ek gelir elde edilebilir?

evde davetiye katlama işi

 

Evde Davetiye Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Günümüzde pek çok kişi davetiye katlama işi ile ilgili evde ek iş veren firmalar aracılığıyla ek iş alarak harçlığını çıkarıyor ve ev ekonomisine katkı sağlıyor. Davetiye işinin rağbet görmesinin en önemli nedenlerinden birisi kolay olmasıdır. Bu anlamda siz de tam zamanlı işimden arta kalan zamanda evde ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyorsanız akşamları davetiye katlama işi yapabilirsiniz.

Evde davetiye katlama işi yapmak için öncelikli olarak ek iş veren firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Eğer bir firma ile anlaşabilirseniz iş için gerekli tüm malzemeler tarafınıza gönderilecektir. Firma tarafından gönderilen malzemelerin başında simli davetiye, kurdeleli davetiye vb. davetiye çeşitleri yer alır. Yine davetiyeleri katladıktan sonra koymanız için zarf ve paketler de teslim edilir. Ancak  davetiye katlama için gerekli malzemeler bunlar ile sınırlı değildir. İş için size teslim edilecek diğer malzemeleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Paket Lastiği
  • Maket Bıçağı
  • Koli Bandı
  • Zarfları koymanız için koliler

Çalıştığınız firma davetiye katlama için gerekli malzemeleri teslim ederken davetiyeleri nasıl katlamanız ve paketlemeniz gerektiği ile ilgili bilgi verir ve bir örnek bırakır. Davetiye katlama işi veren firmalar genellikle davetiyeleri 100´er adetlik balyalar halinde teslim eder. Sizin yapmanız gereken ise davetiyeleri doğru yerlerden katlamaktır. Ancak yapacağınız iş davetiye modeline göre değişiklik gösterir. Bazı davetiyeleri püskül, kurdele ya da inci vb. malzemeler ile süslemeniz gerekebilir. Eğer firma davetiyeleri süslemenizi isterse alacağınız ücret artacaktır.

Davetiyeleri istenilen şekilde katlayıp paketlemenin yanı sıra işi teslimat saatine kadar yetiştirmeniz de önemlidir. Teslimatı yaptıktan sonra anlaşmanıza göre paranızı günlük, haftalık ya da aylık olarak alabilirsiniz.

Evde ek iş imkanları

Davetiye Katlama İşinden Aylık Olarak Ne Kadar Kazanç Elde Edilebilir?

Evde davetiye katlama işi aylık olarak hatırı sayılır bir ek gelir elde edilebilecek evde ek iş imkanları arasında yer alıyor. Bu anlamda eğer özenli ve istikrarlı bir şekilde çalışırsanız aylık 1500-2000 TL gibi iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle kına, nişan ve düğün gibi organizasyonların yoğunlaştığı aylarda davetiye katlama işi yapacak kişiye olan ihtiyaç artar. Böyle durumlarda evde ek iş veren firmalar işlerinin daha çabuk bitmesi için biraz daha fazla ödeme yapabilirler.

Davetiye katlama ve zarflama işinde genel olarak 1000 davetiye için 20-30 TL gibi bir ödeme yapılıyor. Bu işten daha fazla gelir elde etmek istiyorsanız aileniz ya da komşularınız ile birlikte yapmayı düşünebilirsiniz. Eğer işleri özenli bir şekilde yapar ve vaktinde teslim ederseniz aynı firmadan tekrar tekrar iş alabilirsiniz. Hatta bazı evde ek iş veren firmalar memnun kaldıkları çalışanlar ile 1 yıla kadar sözleşme yapabiliyorlar.

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Evde ek iş imkanı sunan firmalar bazen internet üzerinden evde ek iş ilanları yayınlarlar. İlanlarda telefon numaralarını da paylaşabiliyorlar. Siz de bu ilanları inceleyerek evde ek iş veren firmaların telefon numaraları  vb. bilgilere erişebilir ve firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak davetiye katlama işi almak için başvurabileceğiniz tek yol evde ek iş ilanları İzmir değildir. Özellikle İstanbul, Konya, İzmir, Ankara, Denizli, Adana, Eskişehir ve Bursa gibi illerimizde davetiye işi veren firmalar oldukça fazladır. Siz de bulunduğunuz ildeki davetiye katlama işi veren firmaları araştırabilir, bu firmalara giderek direkt olarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

Evde davetiye katlama işi yaparak ekonomik özgürlüğe kavuşun!” te bir düşünce

  1. AYŞE YILMAZ diyor ki:

    BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.