Evde düğme paketleme işi yaparak sabit gelir artırma yolları?

evde düğme paketleme işi

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Ülkemizdeki işsizlik oranı her geçen gün daha da artış gösteriyor ve bu durum işsiz bireyleri ciddi anlamda zorluyor. Ayrıca düzenli bir işte çalışmasına rağmen aldığı maaş ay sonunu getirmeye yetmeyen önemli bir kesim de var. Bu nedenle günümüzde birçok kişi gün içinde yaptığı işin dışında ek gelir elde etmek için evde ek iş arıyor. Evde yapılabilecek ek işlerin başında ise evde paketleme işi gelmektedir. Paketleme işleri genellikle kolay ve karlı işlerdir. Ayrıca paketleme işi yapmak için özel bir yeteneğe sahip olmak gerekmediği gibi herhangi bir masraf yapmaya da gerek yoktur. Bu doğrultuda tercih edilebilecek en kolay paketleme işlerinden birisi düğme paketleme işidir. Eğer siz de evde paketleme işi arıyorum diyorsanız düğme paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Peki, evde düğme paketleme işi nasıl yapılır? Evde paketleme işi veren firmalar ile nasıl iletişime geçilir? Düğme paketleyerek aylık ne kadar gelir elde edilebilir? Siz de bu soruların cevabını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Evde düğme paketleme iş
Evde düğme paketleme işi

Evde Düğme Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde düğme paketleme işi daha önce de bahsettiğimiz gibi oldukça kolay bir iştir. Günde 3-4 saatinizi ayırarak yapabileceğiniz bu iş için herhangi bir makineye de ihtiyacınız yoktur. Düğme paketleme işi ile ilgili en zor kısım ise evde paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçebilmektedir. Eğer güvenilir bir firma bulabilir ve iş alabilirseniz gerekli tüm malzemeler tarafınıza teslim edilecektir. Düğme paketleme için teslim edilecek malzemeleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Düğmeler
  • Ambalaj malzemeleri
  • Koliler
  • Etiketler

Paketleme işi aldığınız firma teslimat sırasında yukarıda sıraladığımız malzemelerin yanı sıra yapılacak işlerin de bir listesini verir. Ayrıca firma görevlisi işin nasıl yapılacağı ile ilgili sizi bilgilendirecek, işin ne zaman teslim edilmesi gerektiğini de belirtecektir. Bu noktadan sonra yapmanız gereken ise teslim edilen düğmeleri sizden istenildiği şekilde paketlere yerleştirmektir. Ardından paketlediğiniz düğmeleri uygun bir şekilde kapatmalı ve kolilere koymalısınız.

Evde paketleme işi yapan firmalar teslim tarihi ve saati geldiğinde paketleri yine bizzat kendileri gelerek teslim almaktadır. Bu sayede siz ekstra herhangi bir masrafa girmeden ek gelir etmiş olursunuz. Ancak işin her aşamasında dikkatli olmalı ve size teslim edilen malzemelere zarar gelmemesi konusunda hassas davranmalısınız. Ayrıca işin sürekliliği bakımından paketleri size verilen süre içerisinde hazırlamanız da oldukça önemlidir.

Düğme Paketleme İşi Ücreti Ne Kadardır?

Evde düğme paketleme işi ücreti için net bir fiyat vermek maalesef mümkün değildir. Evde paketleme işi veren firmalar genellikle paket başına ödeme yaparlar. Yani elde edeceğiniz kazanç hazırladığınız paket sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu doğrultuda daha fazla ek gelir elde etmek için komşularınız ya da aile bireyleriniz ile düğme paketleyebilirsiniz. Son olarak ortalama bir rakam vermek gerekirse evde düğme paketleyerek ayda 500 ile 2000 TL ile arasında bir ek gelir elde edebilirsiniz.

evde paketleme işi veren firmalar

Düğme Paketleme İşi Neden Evlere Veriliyor?

Ülkemiz tekstil sektöründe önemli bir üretim hacmine sahiptir. Bu da tekstil sektöründeki firmaların mevcut talebe yetişebilmeleri için tam performans ile çalışmalarını gerektirmektedir. Bununla beraber düğme paketleme işi için firmaların özel birim oluşturmaları ve özel sistemler kurmaları gerekliliği üretim maliyetlerini ve giderlerini önemli oranda artırmaktadır. Bu nedenle de tekstil firmaları evde düğme paketleme işi 2021 için bünyelerinde personel çalıştırmak yerine evlere iş vermeyi tercih etmektedir. Böylece daha az maliyet ile yüksek kar oranlarına ulaşabilmektedir.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ile İletişime Geçmek İçin Ne Yapmalı?

Günümüzde pek çok firma evlere paketleme işi vermektedir. Bu firmalara ulaşmak için internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Çünkü bazı evde paketleme işi veren firmalar iş ilanları yayınlanan sitelerde ilan yayınlamaktadır. İlanlara göz atarak evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları vb. bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiklerimizin yanı sıra düğme paketleme işi için firmalar ile yüz yüze görüşme de yapabilirsiniz. Bu doğrultuda bulunduğunuz ilde düğme paketleme işi veren firmaları araştırabilirsiniz. Eğer çevrenizde evde düğme paketleme işi veren bir firma varsa bizzat firmaya giderek başvuru yapabilirsiniz.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

Evde düğme paketleme işi yaparak sabit gelir artırma yolları?” te bir düşünce

  1. AYŞE YILMAZ diyor ki:

    BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir