Evde ek iş veren firmalar ve sundukları ek iş fırsatları

Evde ek iş veren firmalar

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Firmalar, iş gücünü artırmak ve maliyeti azaltmak adına işletmelerine yeni personel almak yerine evlere ek iş vermeyi tercih ediyorlar. Bu sayede evde ek iş yapmak ve ek gelir elde etmek isteyenlere de iş olanağı sağlamış oluyorlar. Sizin de yaptığınız işten kazandığınız para geçinmeniz için yeterli gelmiyorsa ya da çalışmak için evden çıkma gibi bir imkanınız yoksa evde ek iş veren firmalar tarafından sunulan ek iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Fason firmalar ve fabrikalar, evde ek iş imkanı sunan işletmelerin başında geliyor. Bu işletmelerin bir kısmı Türkiye’nin dört bir yanına kargo ile iş gönderiyorlar. Eğer evde ek iş arıyorum diyorsanız internette yayınlanan evde ek iş ilanları üzerinden bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca çevrenizdeki ek iş veren firmalarla görüşebilir ve sundukları evde ek iş imkanları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Evde ek iş veren firmalar
Evde ek iş veren firmalar

Evde Ek İş Veren Firmalar ve Ek İş Fırsatları

Ülkemizde evlere ek iş vererek işlerini yürüten birçok fason firma bulunuyor. Yine organize sanayi bölgelerindeki fabrikalar da evlere ek iş gönderebiliyorlar. Bu firmalar ve sundukları evde ek iş fırsatları ise kısaca aşağıdaki gibidir.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Firmalar tarafından sunulan evde ek iş imkanları arasında paketleme işi de yer alıyor. Evde ek paketleme işi veren firmaların önemli kısmını sabun işletmeleri oluşturuyor. Genellikle organik sabun işi yapan bu firmalar, ürünlerinin paketlenmesi için gerekli tüm malzemeyi gönderiyorlar. Sizin yapmanız gereken ise sabunları sizden istenilen şekilde ve sürede paketlemektir.

Evde paketleme işi yapan firmalar arasında bardak altlığı paketleme, tespih paketleme, kına paketleme, mum paketleme, plastik bardak paketleme, vida paketleme ve telefon kılıfı paketleme gibi evde ek iş fırsatları sunan firmalar da mevcuttur.

Paketleme işi genel olarak kolay bir iştir. Ancak kazancınız ne kadar hızlı ve özenli çalıştığınız ile doğru orantılıdır. Ayrıca firmalar genellikle tek bir kişiye iş vermeye sıcak bakmıyor. Bu nedenle iyi bir ek gelir elde etmek istiyorsanız 5-6 kişilik bir grup halinde çalışmanızda fayda bulunmaktadır.

Eğer siz de evde paketleme işi arıyorum diyorsanız öncelikle çevrenizdeki paketleme işi yapan firmalar ile görüşmenizde fayda vardır. Eğer çevrenizde böyle bir işletme yoksa internetteki evde ek iş ilanları İstanbul üzerinden evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ya da e-mail adreslerine ulaşabilir, iletişime geçebilirsiniz.

Evde Süs Magnet İşi Veren Firmalar

Evde ek iş veren firmalar arasında süs magnet işi yapan firmalar da yer alıyor. Özellikle turistik bölgelerde ve yaz sezonunda popüler bir hal alan süs magnet işi ile ayda 1.500 ₺ gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken ise oldukça basittir. Alçı ya da poliüretan malzemeden yapılan süslerin arkasına mıknatıs yapıştırmanız gerekiyor. Magnet işi veren firmalar mıknatıs özellikli levhayı genellikle büyükçe bir şekilde verirler. Bu malzemeyi süsü  taşıyacak ebatlarda kesmeli ve süsün arkasına düzgünce yapıştırmalısınız.

Evde magnet işi yaparak para kazanmak istiyorsanız hediyelik eşya satan dükkanlar ile görüşelebilirsiniz. Bunun yanı sıra daha önce de değindiğimiz üzere internette yayınlanan ilanları takip edebilirsiniz.

Evde Karton Torba Paketleme İşi Veren Firmalar

Kağıt poşet üzerine üretim yapan firmalar, ev ekonomisine katkı sağlamak isteyenler için evde ek iş imkanı sunmaktadır. Kağıt poşet katlama işi oldukça kolay ve yormayan bir iştir. Eğer bir firma ile anlaşırsanız adresinize bir görevli yollanacaktır. Görevli işin nasıl yapılacağı konusunda sizi detaylı bir şekilde bilgilendirecek, katlayacağınız kartonları bırakacaktır. Bu kartonlar üzerinde belli çizgiler vardır. Kartonları bu çizgiler üzerinden katlamalısınız.

Evde karton torba paketleme işi hızlı yapıldığında iyi bir ek gelir getirebilir. Siz de kısa süre içerisinde el yatkınlığı kazanarak hızlı poşet katlayabilir ve aylık olarak iyi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde ek iş imkanları
Evde ek iş imkanları

Evde Boncuk Dizme İşi Veren Firmalar

Evde ek iş fırsatları sunan firmalar arasında boncuk dizme işi veren firmalar da yer alıyor. Özellikle tekstil firmaları seri üretim yapmaları nedeniyle hazır maddeye ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle de örgü ve kıyafetlerde kullanacakları boncukların işlenecek hale getirilmesi için evlere ek iş verebiliyorlar. Bu iş ile ilgili yapılması gereken ise boncukları firmanın isteğine göre renk ve büyüklüklerine göre ayırarak ip veya lastiklere dizmektir.

Evde boncuk dizerek kazanacağınız ücret, diğer pek çok işte olduğu gibi hızınız ile doğru orantılıdır. Ancak genel olarak bir rakam vermek gerekirse evde boncuk dizerek 1.200 ₺ -1.500 ₺ gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Yukarıda ek iş veren firmalar ve sundukları ek iş fırsatları ile ilgili kısaca bilgi vermeye çalıştık. Ancak ek iş imkanı sunan firmalar bahsettiklerimiz ile sınırlı değildir. Bunların yanı sıra evde iplik temizleten firmalar, seramik temizleme işi veren firmalar ve eve ütü işi veren firmalar da mevcuttur.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

  1. Katibe sincar diyor ki:

    Ben ev hanımıyım ve 4 tane çocuğum var dışarda çalışma imkanım yok benim para kazanmaya ihtiyacım var lütfen banada bi iş verin çok ihtiyacım var İstanbul Sultanbeyli de oturuyorum

  2. Mehtap diyor ki:

    Ev hanımıyım izmir de oturuyorum zaman sorunum yok elim çok yatkındır ihtiyacım var evime destek olmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

  3. AYŞE YILMAZ diyor ki:

    BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir