Evde paketleme işi veren firmalar ve ek iş ilanları ile para kazanmak

evde paketleme işi veren firmalar

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Evde ek iş ilanları arayışı son yıllarda oldukça popüler bir hal almaya başladı. Neredeyse sektör olarak görülen bu alanda, evde ek iş veren firmalar ile evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları internette en çok aranılanlar arasında başı çekiyor. Hayat şartlarının her geçen gün zorlaşması ve giderek artan işsizlik oranları doğal olarak toplumun büyük bir çoğunluğunu evde ek iş imkanı ile para kazanma yollarına yönlendirdi. Evde ek iş yapmak isteyenlerin sadece işsiz olan kesimden olduğu söylenemez. Çünkü geçim sıkıntısı çeken ve evde ek iş olarak ne yapabilirim diyenlerin arasında sabit bir işte çalışıp aylık maaş alanlarda yer alıyor. Sebebi çok basit, çünkü aldıkları maaş ay başını getirmeye maalesef ki yetmiyor. Özellikle, evde ek iş ilanı Ankara, İstanbul ve İzmir şehirlerin de sıkça talep görüyor olsada evde ek iş arıyorum diyenlerin sadece bu illerde ikame ettiği söylenemez.

Sonuç olarak, evde ek iş fikirleri arayışınızın olduğunun kesin olarak farkında olduğumuzu söyleyebilir. Fakat öncelikle; Evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları internette yayınlanıyor mu? Evde paketleme işi yapan firmalar hangileridir? Ek iş başvurusu nasıl yapılır? Evde evde ek iş yapmak sizin için para kazanılacak uygun bir sektör olabilir mi? Evde ek iş paketleme para kazanmak için gerçek diyebileceğimiz bir sektör müdür? Ek iş imkanı nasıl değerlendirildi? Gibi sıkça sorulan soruların cevabını veriyor olmam gerekiyor.

Evde ek iş ilanları neden arttı?

Evde ek iş ilanları ile ilgilenenlerin sayısında her geçen gün artış olması, elbetteki tesadüf olarak görülemeyeceği gibi, ek iş olarak ne yapabilirim düşüncesini sadece işsizlik oranı ile bağdaştırmak yanlış olur. Çünkü, tamamı hakkında aynı şeyi söylemek mümkün olmasada maalesef ki işsizliği, çıkarı doğrusunda kullanan işverenlerin sayısıda göz ardı edilecek gibi değil…

Bu anlamda yetersiz ücret veren, mesai saatlerini uzun tutan, kişi başı iş yükünü fazla veren, kısacası çalışanına özlük haklarını olması gerektiği gibi yansıtmayan şirketler var. Hal böyle olunca evde ek iş imkanı ile para kazanmak, birçok kişi için kaçınılmaz gerçek oluyor.

Evde ek iş veren firmalar

Tüm bu süreçler ek iş arıyorum diyen kişilerin aleyhine olarak görülsede, lehine olan konularda yok değil. Çünkü sabit iş veren şirketlerin işçi maliyetleri çok fazlayken, evde ek iş veren firmalar için tam tersi durum söz konusudur. Yani işçi maliyetlerini göz önünde bulundurdukları için ek gelir elde etmek isteyen tarafı part-time iş arayanlardan yana kullanmak istemektedirler. Sonuç olarak bakıldığında, evde ek iş veren firmalarında, evde ek iş fırsatları ile ek gelir elde etmek isteyen kişilerin de talepleri ortak noktada birleşmektedir.

evde paketleme işi veren firmalar

Evde ek iş imkanı ile ek gelir

Evde ek iş imkanı veren firmalar ile çalışmanızı gerektirecek birçok neden sıralayabiliriz. Her şeyden önemlisi aslında daha ergonomik bir çalışma ortamı ile daha fazla el gelir elde edebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Tabi bu, evde ek iş yapmak için en baştaki gereklilik diyebileceğimiz koşul olsada kişiye sağladığı birçok faydalı yönü var;

 • Kendi işinizin patronu olursunuz. Çalışma saatlerini kendiniz belirler dilediğiniz zaman başlayıp dilediğimiz zaman bitime imkanına sahip olursunuz. 
 • Ofis ortamında tüm gün bağlı kalmazsınız. Özel işlerinize ara zamanlar ayırarak ilerleyebilirsiniz.
 • Birçok çalışanın muzdarip olduğu sıkıntılar arasında olan, istemediğiniz kişilerle tüm gün yüz yüze bakmak zorunda kalmazsınız.
 • Ailenize, sevdiklerinize, kendinize istediğiniz zaman ve bolca vakit ayırmanın ayrıcalığını yaşarsınız. Yani, kendi hayatınızın zaman planlamasını başkasının yapmasına olanak tanımazsınız.
 • Çalışacağınız ekibi kendiniz seçersiniz. Arkadaşınız, komşunuz veya aile bireylerinizden birileri ile evde paketleme işi veren firmalar ile anlaşabilirsiniz.

Ek İş Yapmak için daha çok nedeniniz var;

 • Ekip lideri olarak çalışabilir ve tüm süreçleri kendiniz yönetebilirsiniz. Sonuçta çalışmak istediğiniz kişileri kendiniz seçiyor olacaksınız. 
 • Bazı şirketlerin çalışanlarına yaptığın en büyük haksızlıklardan biri olan, çok çalışıp az kazanmak durumunda kalmazsınız. Yani ne kadar çok evde ek iş paketleme yaparsanız karşılığını da o kadar alırsınız. Tabi bu koşul evde ek paketleme işi veren firmalar ile yapacağınız anlaşmaya göre değişkenlik gösterebilmektedir.
 • İşlerim nasıl yürüdüğünü birebir içinde gözlemleyip öğrendikten sonra ya kendiniz evde paketleme işi veren firma olur yada aracı şirket konumun da faaliyet gösteriyor olabilirsiniz. Tabi bu söylenildiği kadar kolay olmasada bulunduğunuz koşullar ve yeteneğiniz ile doğru orantılı olarak yapılmayacak şeyler değildir.
 • Evinizin bir odası kadar küçük bir alanda bile bu işi yapabilirsiniz. Çok büyük metrekarede alanlar gerektirmez. İlerleyen aşamalarda kendinize ufak bir depo veya dükkan tutup birden fazla paketleme işi veren firma ile çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.
 • Evde paketleme işi nasıl yapılır öğrendikten sonra günlük aldığınız iş sayısını artırıp daha fazla ek gelir elde etme imkanına sahip olabilirsiniz.
 • Evde paketleme işi nereden alınır, öğreniyor olduktan sonra alternatif olan birçok firma ile temasa geçip yeteneğiniz en uygun olabilecek modelle devam edebilme şansına sahip olursunuz.
evde ek iş ikanı

Evde paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar genellikle herkesin ilgisini çeksede, çoğunlukla ev hanımları tarafından tercih edilmektedir. Çünkü, evde ek paketleme işi, koşulları gereği bulunduğu duruma ayak uydurmak zorunda kalıp evden çıkamayan, örneğin, çocuklarına bakmakla yükümlü olan kişilerin ilgi alanındadır. Ek iş fırsatları arasında genellikle en çok tercih edilenler, kına paketleme, boncuk paketleme, sabun paketleme, kalem paketleme, düğme paketleme, maske paketleme, çorap paketleme olduğu söylenebilir. Tabi, son zamanlarda arz talep denkleminden dolayı maske paketleme işinin neredeyse hepsinin önüne geçmiş olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir.

Evde ek iş ne yapabilirim?

İnternette belki araştırma yaparken, belkide tesadüfen gezinirken muhakkak karşılaşmışsınızdır. Özellikle aşağıdaki metropol şehirlerde yaşayıp evde ek iş olarak ne yapabilirim diyen onbinlerce kişi, her gün defaatle ek iş imkanları sayesinde para kazanıp ailesinin geçimine katkı sağlamak için adeta birbirleri ile yarışır durumdalar;

 • Evde ek iş ilanları Ankara
 • Evde ek iş ilanları İstanbul
 • Evde ek iş ilanları İzmir
 • Evde ek iş ilanları Bursa
 • Evde ek iş ilanları Adana

Ama sadece bu şehirlerde yaşayanların ilgi alanı olduğunu söylemek tabiki doğru olmaz. Ek gelire ihtiyacı olupta Türkiye’nin her ilinden ek iş başvurusu yapmak isteyen kişiler bulunmaktadır.

Evde ek iş paketleme ekip ve stok yönetimi

Evde paketleme işi veren firmalar anlaştığınız ürünleri size kargo firması ile göndermektedir. Sizin bu noktada yapacağınız şey evinizin içinde veya binanızdaki depolama alanına muhafaza ediyor olmaktır. Peki, ek iş yapmak için kaç kişiye ihtiyacım var derseniz bunu alacağınız iş miktarının belirlediğini bilmelisiniz. Ama genelde paketleme işi yapmak için iki kişi yeterli olmaktadır. İlerleyen süreçlerde birden fazla firma ile çalışma şansınız olursa çalışacağınız kişi sayısını arttırabilirsiniz.

Evde ek iş başvurusu nasıl yapılır?

Gelelim herkesin olduğu gibi sizinde en çok merak ettiğiniz konular arasında olan evde ek iş başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabına; Başvuru yapmak için binlerce insanın arayışta olduğunu artık biliyorsunuz. Evde ek iş veren firmaların telefon numaraları internet ortamında çok yaygın bir şekilde bulunamaz. Sebebine gelecek olursak herkesin telefonlarına cevap vermek evde paketle işi veren firmalar için çok kolay olamaz. Peki evde ek iş imkanı ile fırsatları nasıl değerlendirebilirim derseniz, öncelikle aktif olarak web sitelerini ziyaret eden  ve ihtiyacı olan firmaların değerlendirmesi için yazı altındaki “Fikirlerinizi Bize İletin” alınına talebinizi yazıp iletebilirsiniz. sosyal medya kanallarında yer alan ilanlara başvuruda bulunun. Örneğin; İstanbul İş İlanları gibi çok fazla evde ek iş veren firmaların bulunduğu Facebook gruplarına ücretsiz katılabilirsiniz. Ziyaretçilerimizden de gözlemlediğimiz kadarı ile İstanbul İş İlanları grubunda genel anlamda her gün onlarca evde ek iş ilanları yayınlanmaktadır.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

 1. Pınar Başer diyor ki:

  Merhaba.Adım Pınar.İstanbul Bağcılarda yaşıyorum.Pandemi sürecinden dolayı çalıştığım iş yeri kapandı o yüzden ek iş yapmaya ihtiyacım var.Elim hızlı ve yatkındır.Ürünlerinizi istenilen sürede yetiştirebilirim.3 kişilik grubum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.