Evde kalem paketleme işi yaparak ayda 4.500 ₺ kazan!

Kalem, hala çok kullanılan bir kırtasiye malzemesi… O nedenle evde kalem paketleme işi yaparak para kazanma ihtimalini değerlendirebilirsiniz. Evde paketleme işi seçeneklerinden biri olan kalem paketleme ile gün içinde belli bir saat dilimini bu iş için ayırarak parça başına kazanç sağlayabilirsiniz. Evde ek iş yapmak isteyenler, dışarıda fiziki olarak çalışamayacak durumda olanlar evde kalem paketleyerek aylık gelir kazanabilirsiniz. Ayrıca normal bir mesaili işiniz varsa buna ek olarak kazanç sağlamak için evde olduğunuz vakitlerde istediğiniz miktarda kalem paketleyebilirsiniz Böylece birikim yapabilir, varsa borçlarınızı daha kolay bir şekilde kapatabilirsiniz.

Evde Kalem Paketleme Nasıl Yapılır?

Evde paketleme işi yapan firmalar aracılığıyla size gelen malzemeleri onların tarif ettiği şekilde paketlemelisiniz. Evde paketleme işi veren firmalar, size gün içinde paketleyebileceğiniz kadar malzeme getirerek gün sonunda da sizden bu paketleri teslim alırlar. Belki üçlü, belki beşli belki de onlu paketler halinde hazırlayacağınız evde kalem paketleme işi, firmanın talebine göre şekillenir. Bazen kuru boya kalem setleri, bazen ispirtolu kalemler, bazen de kurşun kalem setleri için paketleme yapabilirsiniz. Yaz ya da kış aylarında evinizden hiç çıkmadan rahatlıkla para kazanabilirsiniz. Ek iş fırsatları için güvendiğiniz internet sitelerinden evde ek iş imkânı sağlayan firmaları bulabilirsiniz. Evde ek iş veren firmaların telefon numaraları genellikle açtıkları ilanlarda yer alır. Onları arayarak adresinize iş getirmelerini talep edebilirsiniz.

Evde Kalem Paketleme Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

Evde ek iş Ankara gibi internet üzerinden lokasyon bazlı işler bularak siz de evinizde 1000-3000 TL arasında para kazanabilirsiniz. Burada ne kadar kazanacağınız gün içinde aldığınız işin miktarına ve elinizin çabukluğuna bağlıdır. Evde ek iş yaparak para kazanmak için biraz el becerisine sahip olmanız ve hızlı hareket etmeniz yeterlidir.

Tüm dikkatinizi vererek çalıştığınızda hatasız olarak paketlediğiniz işlerin tamamından parça başı ücretinizi alarak ay sonunda kendinize güzel bir kazanç elde edebilirsiniz. Öğrenciler için cep harçlığı, ev hanımları için aile gelirine katkı, zaten çalışıyor olanlar için ise ek gelir olmak üzere evde kalem paketleme işi harika bir seçenektir. Bu yazı herhangi bir iş ilanı değildir. Evde paketleme işi konusunda bilgi sahibi olmak isteyenlere rehber niteliğinde hazırlanmıştır.

Evde Kalem Paketleme Başvurusu Nasıl Yapılır

Evde kalem paketleme işi başvurusu yapmak için yapmanız gereken tek şey sitemizin yorumlar alanından detaylı bir şekilde talebinizi göndermek olacaktır. Evde paketleme işi veren firmalar dönüş yapmak istediğinde paketleme işleri talebinize istinaden geri bildirim yapıyor olacaklar. Yapabileceğiniz en ideal ek işler arasında olduğunu bilmelisiniz…

 1. Merve diyor ki:

  Internet sitesinde gezinirken rastladım. Çok guzel bi iş imkanı her ailemin izin verebileceği biz iş kalem paketleme vs. Tavsiye ederim
  Merve/Erzurum

 2. Nurgül Zengin diyor ki:

  nurgl zengin diyarbakırda yaşıyorum 20 yaşındayım mezunum. hayallerimi gerçekleştirebilmek için ek gelire ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 3. Berrak diyor ki:

  Merhaba, kalem paketleme işi yapmak istiyorum. Samsunda ikamet ediyorum ve ek gelire ihtiyacım var. Bana ulaşabilirseniz sevinirim.

 4. AYŞE YILMAZ diyor ki:

  BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

 5. Yelda diyor ki:

  Merhabalar! Ben Ankara’dan Yelda. Yüksek lisans öğrencisiyim ve aile bütçesine destek olmak istiyorum. Okul masraflarımı karşılamak isitiyorum. Dönüş sağlarsanız en kısa zamanda tam zamanlı olarak çalışmya başlayabilirim.

 6. Kevser konukcu diyor ki:

  İsim soyisim: KEVSER KONUKCU
  Şehir/Semt: KONYA/SELÇUKLU
  Yaş:23
  Daha önce evde bu tür paketleme işleri yaptınız mı: ÇANTA,YASTİK, ANAHTARLİK ,KOLYE ,KAPİ SÜSÜ,MAGNET YAPTİM ELİM YATKİNDİR YAPARİM
  Günde kaç adet paketleme işi yapabilirsiniz:500 VE ÜZERİ
  İşleri kaç kişi ile yapacaksınız: TEK

 7. Türkan diyor ki:

  Paketleme Deneyimim var hem aileme bütçeme katkıda bulunmak hemde severek yapacağım bir iş olsun istiyorum donusunizu bekliyorum

  • @dmin diyor ki:

   Merhaba Tülay Hanım,

   Hangi ilde ikame ediyorsunuz? Bide daha önce evde ek işler de çalıştınız mı? Evde paketleme işi veren firmalar ile anlaştınız mı?

   İyi Günler,

 8. Sevgül diyor ki:

  Merhaba ben İzmir Dikili de yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir