Evde kına paketleme işi nasıl yapılır? Kazancı ne kadardır?

evde kına paketleme işi yapanlar

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Günümüzde herkes düzenli bir işte çalışma imkanı bulamıyor. Özellikle ev işleri ve çocukları ile ilgilenmesi gereken ev hanımları, tam zamanlı bir işte çalışmadıkları için evde ek iş yapmayı tercih ediyorlar. Yine çalışan bireylerin bir kısmı aldığı maaş ile geçinemiyor, internet üzerinden evde ek iş olarak ne yapabilirim diye araştırıyor ya da çevresinde bulunan evde ek iş veren firmalar ile görüşerek iş almaya çalışıyorlar. Geçim sıkıntısı çeken ya da boş zamanlarını parayı çevirmek isteyenler için farklı evde ek iş imkanları bulunuyor. Bu işler arasında evde paketleme işi de yer alır. Ürün paketleme ile ilgili bahsedebileceğimiz işlerden birisi de kına paketleme işidir. Evde kına paketleme işi kolay olduğu kadar özenli yapıldığında iyi kazanç elde edilebilecek bir iştir. Eğer siz de hem karlı hem de kolay bir evde ek iş arıyorum diyorsanız kına paketleme işi yapabilirsiniz.

Evde kina paketleme işi

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Kına, kültürümüzün önemli parçalarından birisidir. Kadınların süs amaçlı olarak kullandığı bu ürün, aynı zamanda sünnet olacak çocuklara, askere gidecek gençlere, düğünlerde damat ve gelinlere yakılır. Kına, ülkemizde sık kullanılan bir ürün olduğu için talep de fazladır. Bu nedenle kına satışı yapan firmalar, kınaların hızlı bir şekilde satışa hazır hale getirilmesi için çalışacak bireylere ihtiyaç duyar ve evlere ek iş verme yoluna giderler. Evde ek iş yapmak isteyenler ise kına paketleme işi ile ilgili evde ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek iş alabilir, kınaları firmanın istediği gibi paketleyerek ek gelir elde edebilirler.

Evde kına paketleme işi daha önce de bahsettiğimiz gibi basit bir iştir. Evlere kına paketleme işi veren firmalar kınayı çuval içerisinde teslim ederler. Ayrıca kınayı getiren firma çalışanı işin nasıl yapılması gerektiği ile ilgili detayları da anlatır. Firma tarafından emanet edilen terazi ile kınalar tartılır ve belirtilen miktardaki kına poşetlere konulur. Poşetleme sonrasında ise ürünler küçük kartonlara konulur. Genellikle her bir karton kutu içerisine 20 adet kına poşeti konması istenir.

Anlaştığınız firma paketleme  işi için kınanın yanı sıra gerekli diğer malzemeleri de teslim edecektir. Bu malzemeleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Küçük kilitli poşetler
 • Koli bandı
 • Koli
 • Kurdele
 • Ölçek kabı

Evde paketleme işi veren firmalar teslim ettikleri malzemeler için çalışanlardan herhangi bir ücret talep etmezler. Tüm malzemeler size ücretsiz olarak teslim edilir. Sizin yapmanız gereken ise bu malzemelere herhangi bir şekilde zarar vermeden işi tamamlamaktır. Aksi takdirde istemeden de olsa zarar verdiğiniz ürünlerin ücreti alacağınız paradan kesilebilir. Ayrıca teslim edilecek malzemeler için sizden kaparo adı altında para isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu, kötü niyetli kişilerin kullandığı bir dolandırıcılık yöntemidir. Malzemeleri teslim etmek için sizden para isteyen kişilerden kesinlikle uzak durmalısınız.

Kına Paketleme İşinde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kına paketleme, iyi kazanç sağlayan evde ek iş fırsatları arasında yer alır. Bu işte ne kadar hızlı ve özenli davranırsanız o kadar yeni iş alma fırsatı bulursunuz. Dolayısıyla elde ettiğiniz ek gelir de artar. Evde kına paketleme işi için ödeme genellikle paketleme işi bitiminde yapılır. Yine bazı evde paketleme işi veren firmalar ödemeyi haftalık ya da aylık olarak yapabiliyorlar. Ödemenizi firmadan nakit olarak ya da banka havalesi ile almanız mümkündür.

Evde Kına Paketleyerek Ne Kazanç Elde Edilir?

 

Evde paketleme işi arıyorum diyorsanız iyi bir ek gelir elde etmek için kına paketleme işini tercih edebilirsiniz. Firmalar genellikle her kına ambalajı için 20 kuruş ödeme gerçekleştirirler. Eğer günde 200 ürün paketleyebilirseniz 80-100 TL arası bir para kazanabilirsiniz. Yine hızlı ve özenli çalışarak ayda ortalama 2000-2200 TL kazanma şansınız vardır.

Evde Kına Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evde kına paketleme işi başvurusu yapmak oldukça basittir. İlk olarak yapmanız gereken yaşadığınız ilde organizasyon işi yapan firmalar ile iletişime geçmektir. Bu firmalar ile direkt olarak konuşarak iş başvurusu yapabilir ve ek iş alabilirsiniz. Bunların yanı sıra birçok firma evlere iş vermek için internette evde ek iş ilanları Ankara yayınlıyor. Bu ilanlarda bazen telefon numaralarını paylaşabiliyorlar. Sizde ilan sitelerinde ve sosyal medya platformlarında yayınlanan ilanları takip edebilir, evde paketleme işi firmaların telefon numaraları vb. bilgilere ulaşabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

 1. Fatma Nur diyor ki:

  merhaba ben bursada yaşıyorum. elimden böyle işler bir defa geldi. sizinle çalışmak çok isterim. bu işi günlük vaktimden 4-5 saat ayırabilrim.

 2. AYŞE YILMAZ diyor ki:

  BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.