Evde kol saati paketleme işi veren firmalar ile 5.000 ₺ kazan

evde kol saati paketleme işi veren firmalar

Evde kol saati paketleme işi veren firmalar 2021 yılı başlarında fabrikasyon üretimin bir nebze önüne geçerek bireysel paketleme işleri için fırsat sunmaya başladı. Kadın veya erkek fark etmeksizin takı dünyasının vazgeçilmez ürünleri arasında muhtemelen başı çekenler arasındadır. Zamanı temsil eden olan kol saatleri bir anlamda gösterişi de simgelemektedir. Kol saati markaları fiyatları açısından kategorize edilirken, vitrinlerden ziyade Trendyol, Hepsiburada, A101 gibi platformlarda yoğunlukla satılmaya başladı. Fiyatları gayet makul olduğu için ise büyük bir kitleyi bu platformlardan satın almaya yönlendiriyor. Peki bu bilgilerin evde paketleme işi arıyorum diyenler için ne gibi bir faydası var? Adım adım detayları paylaşıyor oldukça fırsatları kaçırmamak için nasıl bir yol izleyeceğinizi bilip ona göre kendinize yol haritası çizebileceksiniz.

Evde kol saati paketleme işi yapmak

Kadın veya erkek, hangi marka kol saati fiyatı piyasada uygunsa önce o yönde araştırma yapmalısınız. Çünkü paketlenecek kol saatleri genelde markalı olmayanlar arasından seçilmektedir. Buraya dikkat! Size para kazandıracak olanları da bunlar arasında bulacaksınız. Bu alanda, kol saati üreticileri, imalatçıları genellikle seri üretim dışı fason mallardan seçim yaparlar. Sizde bu yönde odaklanınca kazançlı çıkmış olursunuz. Sektörü takip etmek her zaman her alanda kazandırdığı gibi evde paketleme işi yapanlar içinde aynı durum geçerlidir.

Kol saati modelleri hangileridir

Paketleyeceğiniz erkek yada kadın kol saati modelleri kasa tipi ce cam tipine göre değişkenlik gösterecektir. Aynı zamanda kayış yapısı ve cam modeli de paketleme işi için nasıl ilerleyeceğinizi gösteriyor olacaktır. Bazı modeller kendi içinde çoklu paketler halinde istiflenirken bazıları ise adet bazlı ambalajlanmaktadır. Hangi model saat nasıl paketleme yapılır konusunda şuan yeterli bilgiye sahip olmazsanız da ilerleyen süreçlerde kafanıza tamamen oturacağına emin olabilirsiniz. Her işte olduğu gibi paketleme işleri de zaman isteyen ve tecrübe kazandıkça daha net anlaşılan iş imkanları arasındadır.

kol saati paketleme işi yapmak
kol saati paketleme işi yapmak

Erkek, kadın kol saati ama hangisi?

Uzmanlaşacağınız alanda en iyi olmak ve rakiplerinizin önüne geçebilmek için, farklı dallarda rekabeti olan konulardansa spesifik olanlara odaklanmalısınız. Muhakkak ki seçmiş olduğunuz paketleme işi öncelikle seveceğiniz ve yapmaktan keyif alabileceğiniz cinsten olmalıdır. Ancak böyle başarıya ulaşabilirsiniz. Tabi diğer kriterleri de yerine getiriyor olmak gerekiyor. Zaten çok yönlü düşünüp karar verebilme yetisine sahipseniz evde ek iş paketleme yapanlar arasında en iyilerden olabilirsiniz. Peki ama erkek mi yoksa kadın kol saati mi seçmelisiniz? Bunun cevabı tabi ki sizde, şöyle ki siz hangi modele daha hakimseniz onu tercih etmelisiniz. Bunun ne işe yarayacağını düşünürseniz, aklınıza gelmelidir ki tarza göre el beceriniz daha yatkın olacak ve daha hızlı, pratik hareket edebileceksiniz. Katlama, kıvırma, ambalaja konumlandırma gibi düşünebilirsiniz.

Evde kol saati paketleme işi veren firmalar

Kol saati paketleme işi veren firmalar ile çalışmak her ne kadar bulunması zor olsa da bulduktan sonra çok keyifli bir para kazanma serüvenini de beraberinde getirmektedir. Uzun soluklu ek gelir elde edebileceğiniz, dilediğiniz zaman hak etmiş olduğunuz parayı hesabınızdan çekebileceğiniz, ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam tarzını size sunabilmektedir. Özellikle Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa, Antalya illerimizde oturan kişiler öncelikli olacak şekilde Türkiye’nin hemen her ilinde bu ek iş imkanı sayesinde para kazanmak gayet mümkündür. Evde paketleme işi veren güvenilir firmalar ile çalışmaya başladığınızda bu fırsatı sonuna kadar değerlendirmek için elinizden geleni yapmalısınız.

Paketleme işi nasıl yapılır

Araştırma yapmış veya yapacaksanız paketleme işi yapan birçok yerde karşınıza bilgilendirme yazıları veya videoları çıkacaktır. Bu iş için en iyi kaynak hiç tartışmasız Google ve Youtube olacaktır. Ücretsiz  ve sayısız oranda bilgiye bu mecralardan ulaşabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Kısaca kol saati paketlemesi olarak konulacak olursak ihtiyacınız olan belirli başlı malzemeler sizlere anlaşmış olduğunuz firmalar aracılığı ile gönderilecektir. Bunlardan standart olanlarınız sizlerle paylaşacağız fakat kimi durumlarda değişkenlik gösterebileceğini aklınızdan çıkarmayınız;

  • Kadın veya erkek model kol saati
  • İnce uzun ambalaj
  • Pritt veya yapışkanlı kağıt
  • Makas
  • Koli bandı
  • Etiket
kol saati modelleri paketleme işleri
kol saati modelleri paketleme işleri

İhtiyacınız olan tüm bu ana malzemeler sizlere kol saati paketleme firması tarafından gönderilecektir. Yetersiz kalması veya sonradan tükenmesi durumunda kendi içinizde aksiyon alarak ilerleyebilirsiniz. Yani bulunduğunuz çevreden temin edip sonrasında firmaya faturalandırma yapabilir ve paranızı geri iade alabilirsiniz. İş yapış şekliniz zamanla istediğiniz formatta ilerliyor olacaktır ve bu sayede rahat hareket edebileceksiniz.

Kol saati paketleyerek ne kadar para kazanırsınız?

Para kazanmak için evde yapılabilecek paketleme işleri arasında en popüler olan kol saatleri ile hayal ettiğiniz yaşamın kapılarını aralamaya ramak kaldı diyebilir misiniz? Tüm detaylardan anlayacağınız üzere bu elbette mümkün olabilir. Ama kolay olduğu tabi ki söylenemez. Ciddi emek ve çaba sarf etmek bu anlamda tabiri caizse alın teri dökmek gerekiyor. Paketleme işleri yapanların yorumlarına bir bakın genellikle hepsi aynı şeyi konuşuyor olurlar. Başladım ama para kazanmaya birkaç ay sonra başladım, 3 ay oldu 5 ay oldu yada başlar başlamaz ek gelir elde etmeye başladım diyenlere de mutlaka ki rastlarsınız. Bu iş için iyi derecede çaba sarf etmek zaten su götürmez gerçek olduğunu artık sizde biliyorsunuz. Fakat birazda şans olması gerekiyor. Şayet bunların hepsi sizde mevcutsa işiniz kolay olacaktır. Kol saatleri paketleme işi yaparak ayda tam 5.000 ₺ ve üzeri para kazanmanız mümkündür! Yeterince fazla çalışırsanız alacağınız bu ücret artış gösterecekken tersi durumlarda kazancınız bir o kadar azalacaktır. Bu tamamen size kalmış bir durum olup ayırdığınız zaman ile de ölçülebilmektedir.

Kol saati paketleme iş başvuru formu

Evde kol saati paketleme işi veren firmalara ulaşmak için izleyeceğiniz birtakım etkili ve sonuç odaklı yollar bulunmaktadır. Bunlardan klasik olarak aranılan firmaların telefon numaralarına ulaşmak olup bu genellikle piyasada kısa kodlar ile insanlara eksik bilgi olarak verilmektedir. Örneğin, Evde paketleme işi Ankara 0312’li kod ile başlar evde paketleme işi İstanbul 0216 veya 0212’li kod ile başlar. Ama bu numaraların çoğu ya kullanılamaz yada yanlış numara olmaktadır. Bu gibi iletişim bilgileri ile karşılaşanlar genelde evde paketleme işi yapanların yorumları yalan diye bir düşünceye kapılır! Yada bir başka yanılgıya düşenler kaporasız paketleme işi aramak yerine para kaptırırlar. Ancak bilmezler ki güvenilip paketleme işi veren firmaların iletişim bilgileri bu şekilde internette paylaşılmaz. Evde paketleme işi arıyorum diyorsanız izlemeniz gereken en ideal ve gerçekçi yöntem başvuru formu doldurmak olacaktır. Bu forma sitemiz üzerinden ulaşabilir ve ücretsiz doldurabilirsiniz.

  1. kader diyor ki:

    Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir