Evde Kürdan Paketleme İşi – Evde Ek İş İmkanları 2021

Çeşitli sebeplerden dolayı ek gelir sağlamak isteyenler için ideal bir iş olan evde kürdan paketleme işi, son derece pratik ve kolaydır. Özellikle öğrenciler ve ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilen iş kolu, ekstra bir yeterlilik istemediği için kolayca yapılabilir. Evde paketleme işi veren firmalar, genellikle internet üzerinden ve iş verdikleri kişilerin çevresine eleman bulurlar.

Kişisel bakım ürünlerinden biri olan kürdana her an ihtiyaç duyulduğu için paketleme işleri arasında kürdan paketleme de popüler olanlardandır. Evde ek iş yapmak, çalışma zorluğu çeken, tatile çıkmış olan, ek gelir kazanmak veya okul harçlığını çıkarmak isteyen kişiler için idealdir.

Evde Kürdan Paketleme İşi Nereden Alınır?

Kolay öğrenebileceğiniz  evde ek iş paketleme yöntemleri ile çalıştığınız oranda eliniz hızlandıkça kazanıcınız da fazlalaşır. Birden çok yolla evde kürdan paketleme işi bulabilirsiniz. En yaygın olanı, evde ek iş veren firmalar tarafından internette yayınlanan ilanları takip etmektir. İlanlara başvururken kısa özgeçmişinizi paylaşmak ve bu işi yapabileceğinize dair küçük bir not eklemek iş almanızı kolaylaştıracaktır. Evde ek iş veren firmaların telefon numaraları da internette yer alır. Bu numaraları arayarak kürdan paketleme ve diğer paketleme işleri için talepte bulunabilirsiniz.

Yerel işletmelere gidip ek iş isteğinde de bulunabilirsiniz. Evde ek iş ilanları Ankara gibi büyük şehirlerde çok yaygın olduğundan, restoran ve market gibi büyük işletmelere başvurarak evde paketleme işi talep edebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde ek iş fırsatları arasında kolaylıkla yapabileceklerinizden bir tanesi kürdan paketlemedir. Anlaştığınız firma size gerekli malzemeleri getirir. Bu malzemeler: kürdan, eldiven, kutu ya da poşet olmak üzere çeşitli malzemelerden oluşur.

Evde ek iş veren firmalar tarafından verilen malzemeyi size ulaştıran görevliler, nasıl yapmanız gerektiğini de tarif eder. Size belirttikleri sayıda kürdanı, steril ortamlarda bir araya getirerek kutuya ya da pakete doldurmanızı isterler.

Evde paketleme işi genelde paket başına ücretlendirilir. Bu noktada, firmanın isteklerini karşılamak ve kaliteli iş yapmak çok önemlidir. Firmalar işinizi beğendiği takdirde daha fazla iş ve malzeme verir.  Bu sayede farklı alanlarda da çalışabilirsiniz. Evde kürdan paketleme işi yaparak güzel bir gelir kazanabilirsiniz. Yazımız bilgilendirme amacı taşıdığı için iş ilanı niteliğinde değildir. Paketleme işi alırken size fikir vermek amacıyla hazırlanmıştır.

[WPSM_COLORBOX id=368]

 1. Gamze diyor ki:

  Merhaba ise ihtiyacım var her türlü işte kendine güvenen biriyim ama çocuğum olduğu için evde iş bulmam gerekio yaptığım işi önemsiyerek ve severek yapiorm elim hızlıdır işle ilgili dönüş yaparsanız sevinirim istanbul Ümraniye’den yaziorm

 2. Ahmet Batuhan Karaçay diyor ki:

  Öğrenciyim, işe ihtiyacım var. Lazım olursa öğrenci grubumda var, elimiz çok seridir. Her türlü işe talibim.

 3. Aybüke diyor ki:

  Bu tür işlere gerçekten ihtiyacım var yardımcı olun ve dönüş yapın lütfen. Hızlıyım. Elimden ne geliyorsa yaparım.

 4. AYŞE YILMAZ diyor ki:

  BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.