Evde Kurdele Paketleme işi yaparak ayda 3.200 ₺ kazan

Evde kurdele paketleme işi veren firmalar Ankara

Evde kurdele paketleme işi veren firmaların telefon numaralarına nasıl ulaşacağını merak eden binlerce kişiden birisi de muhakkak sizsinizdir. Elbette ki şansınızı en iyi şekilde değerlendirmek için piyasada ki popüler paketleme işleri için başvuru yapmalısınız. Kurdele paketleme işi neden tercih etmeniz gereken ek işler arasındadır? Çünkü evde ek iş veren firmaların oldukça ilgisini çeken bir yapıya sahiptir. Temin süreci sıkıntısız, kargolaması az maliyetli ve fire oranı oldukça düşüktür. Evde paketleme işi yapan firmalar ile kurdele işinde çalışmak için bu yazıyı tamda size göre olduğunu düşünebilirsiniz. En azından zorlaşan hayat koşullarında en azından mutfak masraflarını çıkarmada bir nebze olsun ek gelir elde etme imkanı şansı sağlamaktır. Evde kurdela paketleme işi istiyorum, arıyorum diyorsanız buyurun tüm detayları birlikte analiz edelim…

Evde kurdele paketleme işi veren firmalar

Seri üretim dışında genelde lokal işlerde faaliyet gösteren paketleme işi firmaları kurdela işine de son yıllarda önem göstermeye başlamıştır. Grup çalışmalarına özen gösteren herkes bu konuda iyi iş çıkarabilmektedir. Titiz ve dikkatli çalışan, ekip çalışmasına özen gösteren ve dürüst çalışan herkes için uygun olabilecek ek işler arasındadır. Kurdeleler genellikle cm ve metre uzunluklarında olup bu şekilde de paketlemektedir. Sizden istenilen ölçülerde ayarlayıp ambalaj içerisine alarak kolileme aşamasına geçersiniz.

Evde kurdele paketleme işi nasıl yapılır

Tuhafiyelerin demirbaş niteliğindeki malzemesi olan kandelaların çoklu renk seçeneği yanı sıra farklı formatlarda şekilleri vardır. Evde kurdele paketleme nasıl yapılır derseniz, bu mantıkta düşünüp yol haritanızı kafanızda çizebilirsiniz. Yine de evde kurdele paketleme işi veren firmalar tarafından daha detaylı olarak bilgilendirme yapılacaktır.

Evde kurdele paketleme işi nereden alınır

Anlaşmış olduğunuz firma size geniş kargolama ağı sayesinde her şeyi gönderecektir. Zaten öncesinde kendinize bir check list (kontrol listesi) hazırlarsınız ve teslim aldığınız malzemeleri işaretlersiniz. Şayet eksik gelen birşey varsa anlık olarak firmanız ile iletişime geçerek bilgi verir ve sonrasında yazılı olarak iletirsiniz. Bu noktada fotoğraf çekerek belgeliyor olmanızda fayda var. Hatta, kargo firması ile de aranızda tutanak tutup ilgili birimlere eksikliği iletiyor olabilirsiniz. Tabi bahsettiğiniz ürün 1-2 kalem ise tüm bu meşakkatli sürece gerek yok, sayısal olarak fazla olduğu noktada bu yola başvuruyor olursunuz.

Evde kurdele paketleme işi veren firmalar başvuru formu Ankara
Evde kurdele paketleme işi veren firmalar başvuru formu

Evde kurdele paketleme işi yaparak ne kadar para kazanılır

Tabiri caizse işin en iştah açıcı tarafına geldiğimiz söylenebilir. Evde paketleme işi yaparak ne kadar kazanırsınız? Her ne kadar teslim ettiğiniz koli sayısına göre değişse de ortalama da aylık kazanacağınız para 3.200 ₺ civarlarındadır. Elbette ki bu ölçü sadece kendiniz çalıştığınız zaman geçerlidir. Ekip sayınızı artırıp kendiniz dışında birkaç kişiyi de paketleme işleri içine dahil ederseniz yapabileceğiniz işlerin sayısı artar ve haliyle çok daha fazla para kazanabilirsiniz! Paranızı zamanında alacağınız kişiler ile çalışmaya özen gösterin…

Evde ek iş paketleme yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

İlk günlerde özelikle ki daha önce ek işlerde tecrübeniz yoksa biraz yavaş ilerlersiniz. Bunu düşünerek temkinli gitmenizde fayda var. Zamanla pratiğiniz arttıkça, iş hacmini artırıp yanınıza ekip arkadaşları dahil ederek, grup çalışmasına başlayabilir ve bu sayede daha fazla ek gelir elde etme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Evde kurdele paketleme işi yapan firmalar hızlı fakat hatasız çalışan bir ekiple ilerlemeyi isterler. Bunu göz önünde bulundurun ve en iyisini yapmak adına gerek kendinizi gerekse birlikte çalışacak olduğunuz ekip arkadaşlarınızı doğru planlamaya teşvik edin. Tabi ki hiçbir iş sıfır fire ile sonuçlanmaz ki paketleme işleri birçok ürün ile yapıldığı için kesinlikle bu koşul geçerlidir. Önemli olan hata oranın %1 üzerine çıkmamasını özen göstermektir.

Evde kurdele paketleme işi başvuru formu

Evde kurdele paketleme işi başvurusu yapmak için öncelikle kafanızda kendiniz ile alakalı tanımladığınız özelliklerinizi hayal edin. Daha önce evde kurdele paketleme işi veren firmalar ile çalıştınız mı? Evde yapılabilecek paketleme işleri hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Evde paketleme işi arıyorum diyor fakat ne kadar istekli davranıp araştırma yapıyorsunuz? Tüm bunların cevabını kafanızda hazırladığınız zaman yapmanız gereken şeyler oldukça basittir. Sayfanın en altın yer alan “Bir Cevap Yazın” alanından talebinizi yazıp gönderin.

  1. Merve yeşil diyor ki:

    2 cocuk annesiyim cocugum okula gidiyor ve onn okul ihtiyaclarini karsilamakta zorluk cekiyorum lutfen bana yardim konya ereğli oturuyorum bana is gonderin

  2. Selda diyor ki:

    Merhaba, biz İstanbul Beykoz’da ikamet ediyoruz evde yapmak üzere iş arıyoruz , bize bu konuda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.