Evde mandal montajı ve paketleme işi yaparak para kazan!

Evde Mandal Paketleme işi

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Evde ek iş yaparak para kazanmak her geçen gün daha da popüler hale geliyor. Geçim sıkıntısı çeken çalışanlar, işsiz kalan bireyler, harçlığını çıkarmak isteyen öğrenciler ve aile bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımları evde ek iş yaparak kazanıyor. Günümüzde daha fazla kazanç elde etmek adına ek iş arayanlar için farklı evde ek iş imkanları vardır. Bu iş imkanları arasında en çok tercih edilenlerden birisi de mandal montajı ve paketleme işidir. Evde mandal montajı ve paketleme işi herhangi bir özel alet kullanımı gerektirmez. Ayrıca bu işi yapmak için özel bir yeteneğe sahip olmaya da gerek yoktur. Yani kolayca yapabileceğim bir evde ek iş arıyorum diyorsanız mandal işi ile ilgili evde ek iş veren firmalar ile görüşerek iş alabilir, aile ekonomisine destek olabilirsiniz. Peki, mandal montaj ve paketleme işi nasıl yapılır? İş almak için firmalar ile nasıl iletişime geçilir? Mandal montajı işinden ne kadar kazanç elde edilebilir? İşte tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası…

Evde mandal montaji ve paketleme işi

 

Evde Mandal Montajı ve Paketleme İşi

Mandal, genel olarak bir nesnenin kurutulması için tasarlanan araca verilen addır. İcadı 1800´lü yıllara dayanan bu araç tüm dünyada hemen her evde mevcuttur. Bu nedenle de her yıl milyarlarca mandal satışı gerçekleşir. Mandalların montajlanması ve paketlenmesi işi genellikle tam otomatik makineler aracılığı ile yapılır. Fakat bu makineler oldukça pahalıdır. Büyük fabrikalar montajlama ve paketleme işi için makineleri kullanabilirken küçük ölçekli işletmeler için bu oldukça zordur. Hal böyle olunca pek çok firma evde ek iş vererek insan gücünden yararlanmayı tercih eder. Bu iş ile alakalı olarak merak edilenler ise kısaca aşağıda bahsettiğimiz gibidir.

Evde Mandal İşi Nasıl Yapılır?

Mandal işi, evde ek iş fırsatları arasında yapılışı en kolay olanlardan birisidir. Özellikle el alışkanlığı kazandığınızda bir mandalının montajını saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Mandal üretimi yapan firmalar ahşap ya da plastikten yapılmış mandal parçalarını kilo bazında teslim ederler. Yani firmaya kaç kilo mandal istediğinizi söylüyorsunuz ve ona göre mandal gönderiyorlar.  Ayrıca firma görevlisi mandalları teslim ettiği sırada işi nasıl yapmanız gerektiği ile ilgili bilgilendirir, numuneleri ve iş için gerekli diğer malzemeleri de bırakır.

Ek iş veren firmalar ek gelir elde etmek isteyenler için farklı iş imkanları sunabiliyorlar. Bunlar arasında en kolayı ise mandal paketlemedir. Evde mandal paketleme işi için yapmanız gereken tek şey  gönderilen mandalları renklerine göre ayırmak, istenilen kartona tutturmak ve yine istenildiği şekilde paketlemektir.

Firmaların sunduğu ek iş fırsatlarından birisi de mandal montajı işidir. Evde mandal montajı için teslim edilen mandallar genellikle 2 çeşittir. Bunlardan ahşap olan mandallar 2 parça halindedir. Bu iki parçanın ortasında yay takmak için bir bölge yer alır. Öncelikli olarak mandalın alt gövdesi ile yay monte edilir. Ardından ise üst gövde yay aracılığı ile alt gövdeye birleştirilir. Plastik mandal montajı ahşap olanlara göre daha kolaydır. Birbirine birleşik olarak tasarlanmış olan gövdelerin orta kısmındaki bölgeye yay takılır ve montaj işlemi tamamlanır.

Evde ek iş imkanlari

Evde Mandal İşi Veren Firmalar ile Nasıl İletişime Geçilir?

Evde mandal montajı ve paketleme işi oldukça kolaydır.Asıl zor olan ise evde ek iş veren firmalar ile iletişime geçmektir. Mandal işine ihtiyaç duyan birçok firma internet üzerinde evde ek iş ilanları İzmir yayınlar. Bu ilanlar sürekli olarak güncellenir. Eğer evde ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyorsanız bu ilanlara göz atabilirsiniz.  Bazı firmalar yayınladıkları ilanlarda iletişim bilgilerini de paylaşırlar. Bu doğrultuda ek iş almak için ilanlar üzerinden evde ek iş veren firmaların telefon numaraları vb. bilgilere ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Yine İŞKUR tarafından yapılan bilgilendirmeleri takip edebilir ya da çevrenizde mandal üretimi yapan firmalara bizzat başvuru yaparak iş alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra internette yayınlanan ilanlar üzerinden iş başvurusu yaparken dikkatli olmalısınız. Mandal montaj ve paketleme işi ile ilgili iş vaadinde bulunarak sizden kapora isteyenler olabilir. Bu tarz kişilerden kesinlikle uzak durmalısınız.

Mandal Montajı ve Paketleme İşinden Ne Kadar Ek Kazanç Elde Edilebilir?

Evde mandal montajı ve paketleme işi yaparak elde edilecek gelir her işte olduğu gibi performansa ve sürekliliğe göre değişiklik gösterir. Ayrıca kazanacağınız para illere ve firmalara göre de değişiklik gösterir. Yine de ortalama bir fiyat vermek gerekirse firmalar kg başına 10 ile 20 TL arasında bir ücret öderler. Eğer seri şekilde çalışırsanız ayda 1500 TL gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

  1. Serpil Erdem diyor ki:

    Evde yapılabilecek tüm işlerle ilgili el becerime güveniyorum,evde çalışmak beni hem maddi hemde manen iyi hissettirecek bunu biliyorum

  2. AYŞE YILMAZ diyor ki:

    BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.