Evde mandal toka paketleme işi yaparak nasıl para kazanırsınız?

Evde mandal toka paketleme işi veren firmalar

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Maaşlı çalışan pek çok kimse ay sonu eline geçen para ile borçlarını ödemek ve ihtiyaçlarını gidermek konusunda sıkıntı çekmektedir. Bu nedenle de çoğu zaman evde paketleme işi veren firmalar ile çalışmak zorunda kalırlar. Ancak birçok kişi uzun saatler boyunca çalıştığı için dışarıda ek iş yapmaya fırsat bulamamaktadır. Bu durumda ek gelir elde etmek için en mantıklı seçenek evde paketleme işi yapmaktır. Evde ek iş yapmak beraberinde birçok avantajı getirir. Bahsettiğimiz avantajların başında çalışma saatlerini kişinin kendisinin belirleyebilmesi gelmektedir. Eğer sizin de ek kazanca ihtiyacınız varsa evde ek iş imkanları arasından kendiniz için uygun bir seçim yapabilir, çalışma saatlerinizi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. İşinizden arta kalan zamanda yapabileceğiniz birçok ek iş vardır. Bunlardan birisi de mandal toka montajı ve paketleme işidir. Peki, evde mandal toka montajı ve paketleme işi nedir? Nasıl yapılır? İşte bu evde ek iş imkanı ile ilgili detaylar…

Evde mandal toka montaji ve paketleme işi
Evde ek iş arıyorum, ne yapabilirim

Evde Mandal Toka Montajı ve Paketleme İşi

Mandal toka kadınların sıklıkla kullandığı bir aksesuardır. Çok sık kullanılması yani talebin fazla olması üretiminin de fazla olmasına neden olmaktadır. Mandal toka üretimi yapan firmalar tokaları iki parça halinde üretirler. Bunların bir araya getirilmesi yani montaj işi için insan gücüne ihtiyaç vardır. Firmalar bu ihtiyacı karşılamak adına evlere ek iş vermektedir. Evde mandal toka montaj ve paketleme işi çalışanların yanı sıra emeklilerin, iş arayan bireylerin, öğrencilerin ve ev hanımlarının rahatlıkla yapabileceği bir iştir. Şimdi gelelim bu evde ek iş imkanı ile ilgili detaylara.

Mandal toka montajı oldukça kolay bir ek iştir. Eğer evde ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyor ve kolay bir ek iş yapmak istiyorsanız mandal toka işini tercih edebilirsiniz. Mandal toka montajı işi almak için öncelikli olarak bu iş ile ilgili evde ek iş veren firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Eğer iş başvurunuz kabul edilirse firma tarafından evinize mandal toka ve yaylar gönderilecektir. Malzemeleri getiren firma görevlisi aynı zamanda işi nasıl yapmanız gerektiği ile ilgili bilgilendirecektir.

İş ile ilgili yapmanız gereken ilk şey iki adet mandal toka parçasını yay ile birleştirmektir. Başlarda bu işlemi çok hızlı yapamayabilirsiniz. Ancak zamanla pratiklik kazanacak ve tokaları çok daha kısa süre içerisinde birleştirebileceksiniz. Bu da elinizdeki işi daha çabuk bitirerek yeni iş almanız yani daha fazla ek gelir elde edebilecek olmanız anlamına gelir.

Size teslim edilen tokaları birleştirdikten sonra işiniz bitmiyor. Çünkü mandal toka işi ile ilgili evde ek iş imkanı sunan firmalar tokaların paketlenmesini de istemektedir. Tokaları firmanın teslim ettiği poşetlerin içine istenilen sayıda koymanız gerekmektedir. Evde mandal toka montajı ve paketleme işi basit bir iş olsa da dikkat gerektirir. Eğer ürünleri doğru şekilde paketleyemezseniz ödemenizi alamayabilirsiniz. Tekrar iş almak için işi özenli yapmalı, size teslim edilen malzemelerin zarar görmemesi konusunda hassas davranmalısınız.

Evde ek iş imkanları
Evde ek iş imkanları

Mandal Toka Montajı ve Paketleme İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşılır?

Daha önce de değindiğimiz üzere mandal toka işini hemen herkes yapabilir. Tabi 18 yaşından büyük olmanız şartıyla. Bu işi veren firmalar özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Bursa gibi illerde bulunmaktadır. Ancak hangi ilde olursanız olun evde ek iş yapmak istiyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Çünkü pek çok firma kargo ile diğer illere paketleme işi vermektedir. Teslimat da yine kargo ile yapılmaktadır.

Bunların yanı sıra evde paketleme işi arıyorum diyorsanız firmaların internet üzerinde yayınladıkları evde ek iş ilanları İzmir üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bu ilanlarda bazen evde ek iş veren firmaların telefon numaraları, e-mail adresleri gibi bilgiler yer alabilir. İletişim bilgileri üzerinden mandal toka montajı ve paketleme işi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız ilde ek iş veren firmalar olabilir. Bu firmaların insan kaynakları departmanı ile  görüşerek direkt olarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mandal Toka Montajı ve Paketleme İşi Ücreti Ne Kadardır?

Firmalar mandal toka işi için paket başına genellikle 0,20 kuruş gibi bir ödeme yaparlar. Ne kadar hızlı mandal toka paketlerseniz kazancınız da o kadar artar. Elinizi çabuk tutabilir ve temiz iş yaparsanız ayda 2000 TL´ye yakın bir ek gelir elde edebilirsiniz. İş sonunda alacağınız ücretin banka hesabınıza yatırılmasını isteyebilir ya da elden alabilirsiniz. Ancak elden teslim alırsanız paranızı daha çabuk alabileceğinizi de belirtelim.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşmak isteyenlerin önüne geçmeniz gerekiyor. Bunun içinde yapmanız gereken hemen, bu iş ilanında yer alan başvuru formunu doldurup gönderdikten sonra dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz. Detaylı olarak tecrübelerinizi, hangi ilde ikame ettiğinizi, ek iş mi yoksa paketleme işi mi istediğinizi detaylı bir şekilde yazarak gönderin. Firmalar bazen sosyal medya üzerinden dönüş yapabiliyor. O yüzden Facebook sayfamızı beğenip anlık bildirimleri takip edin.

Ekiş İş Kafası Facebook Hesabı

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarak da çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla

 1. Metin (Aydın montaj-paketleme) diyor ki:

  merhaba
  Halıhazırda ihracaat firmasının ürünleri olan banyo malzemesi ve aksesuarı paketleme ve montaj işi yapmakta olan ekibimle işyerimde takı-toka paketleme işi yapabilirim.
  Yer: Gökçeali mah./Çatalca-İstanbul

 2. AYŞE YILMAZ diyor ki:

  BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

 3. GÜLSEREN YILDIRIM diyor ki:

  Merhaba, tek başıma geçinen bir anneyim. İstanbul/ Avcılarda oturuyorum. Üniversite okuyan öğrencim var. LÜTFEN DESTEK.. Bu işi yapmak istiyorum . Yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.