Evde mum paketleme işi ile ilgili merak edilenleri anlatıyoruz!

Evde mum paketleme işi

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Ev hanımları, öğrenciler, işsizler ve ek iş arayanlar için para kazandıran pek çok  evde ek iş imkanı vardır. Bunlar arasında en çok tercih edilenlerden birisi ise ürün paketleme işidir. Ürün paketleme işinin ek iş arayanlar tarafından tercih edilmesinin en önemli nedeni özel bir yetenek gerektirmemesi ve çok yorucu olmamasıdır. Özellikle son dönemlerde pek çok firma, evde ek iş yapmak isteyenler için farklı paketleme işleri vermektedir. Bu işlerden birisi de evde mum paketleme işi olarak karşımıza çıkmaktadır. Genellikle ev hanımlarının rağbet gösterdiği mum paketleme, diğer pek çok evde paketleme işi gibi yapılışı kolay, özenli çalışıldığında ise kazancı iyidir. Bu doğrultuda  evde ek iş arıyorum diyen pek çok kişi mum paketleme işi ile ilgili detayları merak etmektedir. Eğer siz de evde mum paketleme işinin tam olarak ne olduğunu merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilir, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evde mum paketleme işi

Evde Mum Paketleme İşi Nasıl Yapılıyor?

Evde mum paketleme işi herkes tarafından yapılabilecek bir iştir. Eğer siz de evde ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyorsanız mum paketleme işi yapabilirsiniz. Evinizde oturduğunuz yerden mum paketleyerek para kazanmak için öncelikli olarak yapmanız gereken bu iş ile ilgili evde ek iş veren firmalar hangileri araştırmak ve iletişime geçmektedir. Firmalardan biriyle anlaşarak mum paketlemeye ve ek kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Evde ek iş imkanları arasında en makul işlerden birisi olan mum paketleme için gerekli tüm malzeme anlaştığınız firma tarafından karşılanacaktır. Bahsedilen bu malzemelere birbirinden farklı renk ve boyutta mumun yanı sıra araç gereçler de dahildir. Mum paketleme işi için firmalar tarafından gönderilen malzemeler kısaca aşağıdaki gibidir:

  • Farklı boy, renk ve desenlerde mumlar,
  • Mumların paketlenmesi için gerekli poşetler,
  • Poşetlerin kapatılmasında kullanılacak yapıştırıcı,
  • Poşetlerin yerleştirilmesi için koli ve kutular,
  • Koli ve kutuların kapatılması için bant,
  • Bandın kolayca kesilebilmesi için kesici aletler,

Yukarıda sıraladığımız malzemeler anlaştığınız firma tarafından teslim tutanağı ile size verilecektir. Bahsettiğimiz tutanakta hangi araç ve gereçlerin verildiği belirtilir. Yine malzemelerin teslim edildiği sırada işin nasıl yapılacağı ile ilgili de bilgilendirilirsiniz. Mum paketleme ile ilgili evde ek iş veren firmalar bazen mumların karışık bir şekilde paketlenmesini isterler. Bazen ise tek renk olacak şekilde paketlenmeleri gerekir. Bu, tamamen firmanın talebi ile alakalıdır.

Evde ek iş olarak mum paketlemeyi tercih edecek olursanız işinizi özenli yapmaya dikkat etmelisiniz. Çünkü mum paketleme işi her ne kadar kolay bir iş olsa da, sürekli olarak yapabilmeniz için firmanın yaptığınız işten memnun kalması gerekir. Bunun için hem hızlı hem de güzel iş çıkarmaya çalışmalısınız.

Evde paketleme işi veren firmalar ürünlerini süpermarketlere ve hatta yurt dışına verebilmektedir. Hatalı paketlediğiniz her ürün firmanın etiketine zarar verir. Ayrıca firma iadeler ile uğraşmak durumunda kalır. Pek çok firma bu tarz olumsuz durumlar ile karşılaşmamak adına ek iş verdiği evleri düzenli olarak ziyaret eder. Eğer işinizi hatasız yapar ve vaktinde teslim ederseniz firma ile düzenli olarak çalışmaya devam edebilirsiniz.

Evde ek iş imkanları

Mum Paketleme İşinden Ayda Ne Kadar Gelir Elde Edilebilir?

Evde mum paketleme işi yaparak ayda 2 bin TL gibi iyi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Ancak bu işe ilk başladığınızda beklentinizi çok yüksek tutmamanızı öneririz. Çünkü ilk başlarda muhtemelen çok hızlı mum paketleyemeyeceksiniz. Bu durumda elinize geçecek aylık ücret 1000-1500 TL civarında olacaktır. Ancak kazancınızı artırmak sizin elinizdedir. Pratiklik kazanarak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Evde mum paketleme işi veren firmalar genellikle koli başına ücret öderler. Koli başına ödenen ücret ise 1-2 TL civarındadır. Yani günde 100 koli hazırlayabilirseniz günlük 100 TL ile 200 TL arasında bir para kazanabilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki ücretlendirme firmadan firmaya değişiklik gösterir. Bahsettiklerimiz ortalama rakamlardır. İş almadan önce anlaştığınız firma ile alacağınız ücreti ve ödemeyi aylık mı yoksa haftalık mı yapacakları konusunda mutlaka konuşmalısınız.

Mum Paketleme İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşılır?

Mum paketleme işi üzerine evde ek iş veren firmalar genellikle İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Eskişehir ve Antalya gibi illerde bulunmaktadır. Eğer bu illerden birinde yaşıyorsanız mum üretimi yapan firmalar ile direkt olarak iletişime geçebilir ve iş alma imkanı yakalayabilirsiniz. Bunların yanı sıra firmalar ihtiyaçları dahilinde internette evde ek iş ilanları İstanbul yayınlarlar. Bu ilanları takip edebilir, evde ek iş veren firmaların telefon numaraları vb. bilgiler üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

  1. AYŞE YILMAZ diyor ki:

    BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir