Evde nikah şekeri paketleme işi yap ayda 2.750 ₺ kazan!

evde nikah şekeri paketleme işi

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Evde ek iş yaparak para kazanmanın pek çok yöntemi vardır. Özellikle son yıllarda farklı sektörlerden birçok firma, kendi bünyelerinde evde ek iş imkanı sunarak yeni bir istihdam alanı yaratmışlardır. Bu firmalar, işe ihtiyaç duyduklarında internette, özellikle de sosyal medya sitelerinde ilanlar yayınlarlar. Yayınlanan evde ek iş ilanları takip edilerek ek iş alınabilir ve aylık olarak hatırı sayılır bir ek gelir elde edilebilir. Siz de ilgi alanlarınızı, yeteneklerinizi ve gün içerisinde ayırabileceğiniz boş vakti göz önünde bulundurarak ilanlar üzerinden ek iş başvurusu yapabilirsiniz. Özellikle ev hanımıysanız ve evde ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyorsanız nikah ve düğün gibi organizasyonlar için nikah şekeri yapabilirsiniz. Peki, evde nikah şekeri işi yaparak para kazanmanın yolları nelerdir? Nikah şekeri yapım işi ne kadar kazandırır?

evde nikah şekeri işi
Nikah şekeri paketleme işi

Evde Nikah Şekeri İşi Yaparak Para Kazanmanın Yolları

Nikah şekeri yapım işi, evde ek iş yapmak ve aile bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımları, iş bulma sıkıntısı çeken bireyler ve öğrenciler için iyi bir fırsattır. Evde ek iş fırsatları arasında oldukça popüler olan bu iş, özellikle düğün sezonu olarak bilinen yaz aylarında iyi para kazandırabiliyor. Fakat iyi para kazanabilmek için elinizin hızlı olması oldukça önemlidir. Böylece kısa sürede daha çok nikah şekeri yapabilir ve gelen taleplere daha hızlı cevap verebilirsiniz. Evde nikah şekeri işi ile para kazanmanın farklı yolları bulunmaktadır. Bu yolları kısaca aşağıdaki gibi açıklayabiliriz:

Nikah Şekeri Yaparak Kendiniz Satabilirsiniz

Bahsedebileceğimiz yollardan birisi nikah şekeri yaparak kendiniz satışa sunmanızdır. Eğer bu yolu tercih edecekseniz şeker alırken mutlaka tatmalısınız. Şekerin kaliteli ve lezzetli olduğundan emin olmanız gerekir. Bu, müşteriler tarafından tercih edilebilirliğinizi artıracak önemli bir konudur. Yine evde nikah şekeri paketlemek için ağzı açılabilen şık paketler tercih etmelisiniz. Özellikle toptancılardan hem şık hem de uygun fiyatlı paketler satın alabilirsiniz. Ayrıca nikah şekerlerini kendi tasarımınıza göre süslemek için malzemeler de almanız gerekir.

Kendi tasarladığınız nikah şekerlerini satmak için markanızı yaratabilir ve yaptığınız işleri tanıtan bir kart bastırabilirsiniz. Bu kartı çevrenizde nikah şekeri satışı yapan dükkanlara ve düğün salonlarına verebilirsiniz. Ayrıca kendi web sitenizi kurarak siteniz ya da sosyal medya hesaplarınız üzerinden de iyi satışlar yapabilirsiniz.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar ile Çalışabilirsiniz

Nikah şekeri işi ile ilgili evde ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Eğer siz de evde ek iş arıyorum diyorsanız evde nikah şekeri  paketleme işi veren firmalar ile irtibata geçebilirsiniz. Firmalar, nikah şekeri yapımı için gerekli olan tüm malzemeleri size iletirler. Ayrıca sizden bir teslim tarihi belirtmenizi isterler. Nikah şekerlerini istenen şekilde paketlemenizin ardından firma ile iletişime geçmeli ve ürünleri teslim etmelisiniz. İşi teslim etmenizin ardından daha önce anlaştığınız ücret tarafınıza ödenecektir.

Evde paketleme işi veren firmalar, özellikle işi zamanında ve düzgün şekilde teslim eden kişiler ile çalışmayı tercih ederler. Bu nedenle nikah şekeri yapımını kendiniz için sürekli bir evde ek iş imkanı haline dönüştürmek istiyorsanız işinizi özenle yapmanız gerekir.

Evde Ek Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşılır?

Evde nikah şekeri işi almak için internette yayınlanan evde ek iş ilanları İzmir takip edilebilir. Bu ilanlarda evde ek iş veren firmaların telefon numaraları ve e-mail adresleri gibi bilgiler yer almaktadır. Siz de ilanlara göz atarak firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz çevrede nikah şekeri satışı yapan yerler olabilir. Buralara iletişim numaralarınızı bırakabilir ve iş alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Nikah Şekeri Yapım İşi Ne Kadar Para Kazandırır?

Nikah şekerini daha çok düğün organizatörlüğü yapan firmalar; nişan, düğün, kına ve nikah gibi törenler için yaptırırlar. Bu firmalar genellikle 100 ile 1000 arasında değişebilen sayılarda sipariş verirler. Evde nikah şekeri işi için alacağınız para ise işin durumuna göre değişiklik gösterir. İşin içinde boncukla süsleme gibi ekstra işlemler varsa alacağınız ücret artabilir. Fakat nikah şekeri paketleme işi veren firmalar genel olarak adet başına 1 TL ücret öderler. Yeterince hızlı olur ve paketleme için gerekli vakti ayırabilirseniz, aylık olarak 1.500 ₺ – 2.750 ₺ gibi iyi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

  1. Gamze diyor ki:

    Evde yapabileceğim iş istiorm her konuda elim işlere yatkındır ve yaptığım işleri severek önemsiyerek yapiorm iş için dönüş yaparsanız sevinirim istanbul Ümraniye’den yaziorm

  2. AYŞE YILMAZ diyor ki:

    BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir