Evde Şarj Kablosu Paketleme işi Veren Firmalar ile Ayda 3,250 ₺ Kazan

evde şarj kablosu paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar için başvuru nasıl yapılır? Evde paketleme iş ilanları ve firmaların telefon numaraları hangi kanallar araştırılarak bulunur? Evde ek iş veren firmaların ilanları hangi kanallarda aktif olarak yayınlanır? Evde ek iş imkanı sayesinde nasıl para kazanılır? Aklınıza takılan Şarj kablosu paketleme işi, evden çalışmak ve ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları başta olmak üzere, öğrenci, emekli gibi evde ek iş arıyorum diyen tüm herkes için yapılabilecek en ideal ek işler arasında yer almaktadır. Gerek diğer paketleme işleri arasında en basit olması gerekse gelir elde etme açısından en ideal ek iş imkanı sunması şarj kablosu paketleme işini cazip hale getirmektedir. Peki, evde yapılacak işler arasında neredeyse başı çeken bu ek iş fikirleri ile nasıl aylık sabit para kazanmaya başlayabilirsiniz? Sizde evde iş yapmak istiyorum diyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyup anlatılanları birebir uygulamalısınız.

Evde iş imkanı hayatınızı değiştirir

Bulunduğumuz dönem herkes için gün geçtikte zorlaşmakta olup herkese evde paketleme iş ilanları ile gelir elde etmenin yollarını aratır oldu. Evde iş imkanı tabiri caizse 7’den 70’e en popüler gelir kaynağı haline gelirken, evde ek iş veren firmalar sayısını aynı oranda her geçen gün artırıyor. Aslına bakarsanız evde ek iş paketleme ilanları sadece para kazanmak için bu kadar popüler olmadı! Aynı zamanda evde iş yapmak istiyorum diyenlerin yaşam kalitesini artırdığı tartışılmaz gerçektir…

 • Evde ek iş imkanları sayesinde tıpkı küçük işletme sahibiymiş gibi çalışırsınız
 • 7/24 çalışıp tüm hayatınızı para kazanmak için sabit bir işe adamamış olursunuz
 • Evde iş yapma seçeneğiniz iş kollarının çeşitliliği sayesinde artmış olur
 • Aileniz ve kendiniz için yeterince, istediğiniz zaman plan yapabilirsiniz
 • Çalışmak istediğiniz ekip üyelerini kendi istediğiniz kişilerden seçebilirsiniz
 • Çalıştığınız yani hak ettiğiniz kadarını alabilme şansına sahip olursunuz

Evde iş imkanı ile bu ve bunlar gibi hayatınıza değişiklik katma şansına sahip olursunuz. Ek iş fırsatları ile para kazanmaya bir defa başlarsanız gerisi kendiliğinden geliyor olacaktır.

evde sarj kablosu paketleme işi ilanlari

Evde paketleme iş ilanları

Şarj kablosu paketleme işi nasıl yapılır veya evde paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşırım? Diye her gün internette araştırma yapıp başvuruda bulunan binlerce kişi arasından seçilebilmek elbette ki kolay değildir. Fakat doğru adımlarla ilerlemek ve doğru kanallardan evde paketleme işi başvurusu yapmak sizi en kolay yoldan sonuca ulaştıracaktır. Bu ek iş imkanları ile gelir sağlamanın yolları aslında sanıldığı kadar basit değildir….

Iphone şarj kablosu

Neredeyse üst düzey diye tabirlediğimiz kıllı telefon kullanıcılarının en çok tercih ettiği Iphone marka telefonların şarj kabloları paketleme işleri arasında yerini alıyor. Tekli adetlerde olabileceği gibi çoklu adetlerde de paketlemeye elverişli olan kablolar size üretici veya tedarikçi firma tarafından gönderilebilmektedir.

Android şarj kablosu

Klasik telefon modasını bir anda bitiren ve sektörde oldukça kısa bir sürede Pazar lideri olan Android telefonlarının şarj kablosu yerel veya ulusal pazarlarda tonlarca üretim ve dağıtım ağına sahiptir. Her geçen günde büyüme potansiyeline sahip olan bu sektör, evde ek iş fikirleri arasında oldukça rağbet görme potansiyelini hiç kaybetmeyecek gibi görünüyor. Kablo adetleri genellikle çoklu adetlerde paketlemekte olup kalite oranlarına göre de ambalajlanma şekli değişkenlik göstermektedir.

Evde şarj kablosu paketleme işi ne kadar kazandırır?

Şarj kablosu paketleme işinin geliri de tıpkı diğer paketleme işlerinde olduğu gibi ortalama oranlardadır. Bazı durumlarda anlaştığınız evde paketleme işleri veren firmaların evde ek iş yapma politikasına göre değişkenlik gösterebilir. Mesela; 100 adet şarj kablosunun paketleme fiyatı 15 tl ederken 1000 tane olanının fiyatı aynı oranda artmaktadır. Ama ortalama şartlarda kazanılan para aylık 2.750-3.000 ₺ civarındadır. Alacağınız ücret hakkında zaten en başta anlaşıyor olacaksınız. Burada önemli olan bir kriter var ki; paketleme işi bitip teslimat yapıldığında ödemeyi ne zaman alacağınızdır. Sonrasında sıkıntı yaşamamak adına bu konuyu öncelikli olarak netleştirmenizde fayda var…

Evde paketleme işi yapan kişiler ve yorumlar

Aslına bakarsanız evde yapılabilecek paketleme işleri için en garantili yol paketleme işi yapan kişilerin yorumlarını takip edip nasıl ek iş aldıklarını, evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ile nasıl irtibata geçtiklerini gibi kısacası, yapılan ve yapılmaması gereken tüm detayları birebir gözlemlemektir.

Evde paketleme işi gerçek mi dolandırıcı olur mu?

Elbette ki gerçek! Günümüzde ek iş fikirleri sayesinde pasif gelir modeli ile hayatını müdavim ettiren sayısız kişiye ulaşabilirsiniz. Önemli olan bu ek işler ile ne kadar süre uğraşabileceğiniz ve emek sarf edebileceğinizdir. Yalnız, bazı durumlarda; evde ek iş veren firmalar kimi zaman ilk tanıştığı evde ne iş yapabilirim diyen kişilere iş vermeye çekinirler. Tecrübeli olmak veya referans bulabilmek ek iş yapmak istiyorum diyenlerin arasında her zaman öncelik sağlayacaktır.

evde sarj kablosu paketleme işi basvuru formu

Evde şarj kablosu paketleme işi başvurusu

Evde şarj kablosu paketleme işi irtibat kanalları arasında, firmaların instagram, facebook hesaplarında ulaşabileceğiniz telefon numaraları bulunmaktadır. Fakat, internette yapacağınız, evde şarj kablosu paketleme işleri veren firmaların telefon numarası şeklinde araştırmanız sonucu karşınıza çıkan numaraların birçoğu maalesef ki geçersiz olacaktır. Ulaşılabilir olsa da sizden ön ödeme adı altında kapora (ön avans) veya diğer bir koşulda, kargo parası diyerek para talep edilebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşırsanız kesinlikle para göndermeyin! 

Mesela; maske paketleme işi, sabun paketleme işi, anahtarlık paketleme işi, kına paketleme işi gibi evlere ek iş veren firmalar için paketleme işleri yapmanız adına 500 ₺ gönderin gibi bir yaklaşım sergilenirse güvenmeyin ve ödeme yapmayın! İnternette evde paketleme işi yorumları şeklinde araştırma yaptığınızda pek çok kişinin bu şekilde dolandırıldığını görebilirsiniz.

Evde şarj kablosu paketleme işi başvuru formu

Evde şarj kablosu paketleme işi için başvuru nasıl yapabilirim diyenler arasında olmanız şahsınız adına atacağınız etkili bir adımdır. Aslında bu konuda iki tane denemiş ve kabul gören yöntem vardır;

İşkur evde paketleme işi ilanları

Evde paketleme işi işkur ilanları başvurusu kurumsal olarak birçok kişi tarafından kabul edilmiş ve uygulanabilir bir ek iş başvuru modelidir. İŞKUR sistemi üzerinden paketleme iş ilanları sekmelerini takip ederek bu işlere başvuru yapabilirsiniz. Bunun için evde ek iş işkur sistemine üye olmalı veya e-devlet giriş bilgilerinizi kullanarak kayıt olabilirsiniz.

İŞKUR İş İlanları : https://esube.iskur.gov.tr/Default.aspx

NOT: Fakat, evde paketleme işi işkur ilanları başvuru formu dolduranların sayısı Türkiye geneli on binlerce kişiyi aştığı için buradan sonuç elde etmeniz zor veya çok geç olabilir. Yani kısasa uzun yıllar bekleyebilirsiniz. Evde ek iş veren firmalar hangi illerde faaliyet gösteriyor derseniz;

Evde paketleme işi işkur ilanları, Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Samsun, Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde Ordu, Sakarya, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye ve Düzce illerimizde yayınlanmaktadır.

Muhakkak sizde diğerleri gibi internetten evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları şeklinde arama yapmışsınızdır. Fakat görmeniz gereken bir koşul var ki; evde ek iş yapmak istiyorum diyenlerin sayısı binlerce kişiyi aşmaktadır. Paketleme işleri veren firmaların ise bu durumdan haberi olduğu için ve gün aşırı telefon trafiği yaşamamak için direkt olarak irtibat numarasını vermekten imtina ederler. En ideal ulaşabileceğiniz yer diğer kullanıcıların yaptığı gibi bu yazımızın yorumlar alanından ek iş başvurusu göndermek olacaktır. Fakat dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan birisi “evde ek iş imkanı ile para kazanmak istiyorum” gibi kısa cümlelerle değil, kendinizi ifade eden ve detaylı yorumlarda bulunun. Unutmayın, sizin gibi evde ek iş ne yapabilirim diyen kişiler arasında farkındalık yaratmanız gerekmektedir. Mesela şu sorunların cevaplarını içeren metinler yazabilirsiniz. Önceki iş tecrübeleriniz, hangi ilde oturduğunuz, elinizin yatkın olduğu işler, daha önce evde ek iş ilanları ile para kazanıp kazanmadığınız, ekibiniz var mı? Gibi kendinizi ve sosyal yapınızı ifade eden detaylardan bahsedebilirsiniz…

Evde ek iş ilanları hakkında anlık haberdar olmak ve diğerlerinden önce başvuru yapabilmek için facebook ile ınstagram sayfalarımızı beğenip takipte kalın! Bu sayede evde ek iş yapmak ve evde ek iş imkanı ile para kazanmanın ayrıcalıklarından faydalanmak için öncelikli adımı atmış olacaksınız. Artık diğerlerinden bir farkınız var ve evde ek iş veren firmalar ile evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ile arayıp zaman kaybetmeyeceksiniz. Sizde evde ek iş paketleme ilanları hemen ek gelir sağlayabilmek için hemen yorumlar alanında hemen ek iş başvurunuzu gönderin! Evde ek iş imkanı ile para kazanmanın ayrıcalıklı dünyasına adım atın….

Diğer evde ek iş fikirleri için sitemizi ziyaret edip dilediğiniz evde paketleme işleri başvurusu için yorumlar alanından talepte bulunabilir, şansınızı artırabilirsiniz. Eve iş veren firmalar kısa zamanda talebinize istinaden sitemiz üzerinden veya sosyal medya hesaplarımızdan sizlere dönüş yapıyor olacaktır.

 1. Nigar diyor ki:

  3 yaşındaki kızım için evden çalışmam lazım şarj aleti paketleme işi istiyorum evim kira çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Sena diyor ki:

  Evde yapabileceğim bir iş arıyorum ve şarj cihazı paketleme benim için çok uygun bunu nasıl yapabilirim nerden ulaşabilirim lütfen geri dönüş yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.