Evde paketleme işi nereden alınır? Evde paketleme işi veren firmalar hangileridir?

Evde paketleme işi yapmak

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Ülkemiz koşullarında para kazanmanın ve kazanılan para ile geçinmenin zorluğunu bilmeyen yoktur. Özellikle tek bir asgari ücret ile geçinmeye çalışan aileler için elektrik, su ve doğalgaz faturasının yanı sıra evin diğer ihtiyaçlarını karşılamak oldukça zordur. Geçim sıkıntısı çeken ve aylık olarak daha fazla gelire ihtiyaç duyan birçok kişi ihtiyaçlarını karşılamak için ek iş arayışına girer. Ek gelir elde etmek için sıklıkla başvurulan yollardan birisi evde ek iş yapmaktadır. Evde ek iş imkanları arasında en çok rağbet gören ise paketleme işidir. Evde paketleme işi herhangi bir sermaye gerektirmeyen risksiz bir iştir. Üstelik paketleme işlerinin geneli fazla zahmet gerektirmez. Evde paketleme işi arıyorum diyenler ise nereden iş alabileceklerini ve paketleme işinin nasıl yapılacağını araştırmaktadır. Peki, evde paketleme işi nereden alınır ? Evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ile nasıl iletişime geçilir? İşte tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası…

Evde paketleme işi nereden alinir

Evde Paketleme İşi Nereden Alınır?

Daha önce de değindiğimiz üzere evde ek iş yapmak isteyen birçok kişi ek paketleme işini nereden bulabileceğini araştırmaktadır. Evde ek paketleme işi almak için başvurulabilecek birçok yol vardır. Eğer siz de evde paketleme işi nereden alınır diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Yakınlarınıza Danışın!

Evde paketleme işi arıyorsanız iş bulmak için başvurabileceğiniz yollardan birisi de yakınlarınıza danışmaktır. Özellikle İstanbul, Bursa ve İzmir gibi büyük şehirlerden birinde yaşıyorsanız çevrenizde paketleme işi deneyimi olan kişiler olabilir. Çünkü evde paketleme işi veren firmalar bu illerde çok daha fazladır. Bu anlamda daha önce paketleme işi yapmış komşu ya da akrabalarınız varsa onlar ile konuşabilirsiniz.

Evde ek iş yaparak geçiminizi sağlamak istiyorsanız paketleme işi yapan bir ekibe dahil olabilirsiniz. Bunun için yine yukarıda bahsettiğimiz gibi yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Eğer çevrenizde böyle bir ekip varsa dahil olmanız sizin yararınıza olacaktır. Çünkü evde ek iş veren firmalar genellikle ekip halinde çalışanlara ek iş verme taraftarıdır.

Yaşadığınız Yerdeki Esnafları Gezin!

Evde ek iş imkanları arasından paketleme işini tercih edeceksiniz iş almak için yaşadığınız yerdeki esnafları gezebilirsiniz. Özellikle süs eşyaları satan; düğün, doğum günü ve kına gibi organizasyonları yapan dükkanlardan kına paketleme, çerez paketleme ya da süs eşyası paketleme gibi çeşitli paketleme işleri alabilirsiniz. Yine çevrenizde tekstil işi yapan dükkanlar varsa iplik temizleme ya da ütü gibi işler için görüşebilirsiniz. Ayrıca görüştüğünüz esnaflar size iş vermese bile evde paketleme işi veren dükkanların hangileri olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ek İş İlanları Yayınlanan Siteleri Takip Edin!

Evde paketleme işi nereden alınır sorusuna verilebilecek cevaplardan birisi de internetteki ek iş ilanlarıdır. Günümüzde pek çok firma elaman bulmak için ilan sitelerinde evde ek iş ilanları İstanbul yayınlamaktadır. Siz de evde ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyorsanız bu siteleri ziyaret edebilir, paketleme işi ilanları üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz. Her firma ilanlarda iletişim bilgilerini paylaşmayabilir. Ancak bazen ilanlar üzerinden evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları vb. iletişim bilgilerine ulaşmak mümkün oluyor. İletişim bilgileri üzerinden irtibat kurarak iş ile ilgili bilgi alabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Evde paketleme işi nereden alınır
Evde paketleme işi nereden alınır

Evde Yapılabilecek Paketleme İşleri Hangileridir?

Evde paketleme işi başvurusu yapmak isteyenler için iş alma yollarına yukarıda kısaca değindik. Ürün paketleme işi ile ilgili merak edilen bir diğer husus ise evde yapılabilecek paketleme işlerinin hangileri olduğudur. Aslına bakılırsa fabrika ve atölyelerde yapılabilecek her türlü paketleme işi evlerde de yapılabilmektedir. En çok ihtiyaç duyulan evde paketleme işleri ise kısaca aşağıdaki gibidir:

 • Evde mandal paketleme
 • Evde galoş paketleme
 • Evde ağız maskesi paketleme
 • Evde pet bardak paketleme
 • Evde kibrit paketleme
 • Evde sabun paketleme
 • Evde kürdan paketleme
 • Evde mum paketleme
 • Evde kına paketleme
 • Evde pipet paketleme

Evde paketleme işi arıyorum diyenler için ek iş fırsatları yukarıda bahsettiklerimiz ile sınırlı değildir. Bunların dışında daha birçok paketleme işi mevcuttur. Biraz araştırma yaparak bu işler ile ilgili bilgi edinebilir, yeteneklerinize ve boş zamanlarına uygun bir paketleme işi yapabilirsiniz.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

 1. Sevim Yanardag diyor ki:

  Boğazköy de yaşıyorum ,ev hanımıyım iş arıyorum sundunuz işler bana çok hitap ediyor bana dönerseniz çok sevinirim çok ihtiyacım var .

 2. Sena diyor ki:

  Ankarada oturuyorum ve güvenilir sitelere ulaşmak için yardımcı olursanız sevinirim. Özellikle şarj cihazı paketleme işini yapmak istiyor ve bu iş hakkında herşeyi bilmek istiyorum. Lütfen güvenilir siteleri yada WhatsApp hesaplarını nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.