Evde Ek İş Yaparak Sabit Para Kazanın! Ama Nasıl?

Evde paketleme işi ankara işkur ilanları

Evde ek iş ilanları için başvuru yapmak isteyen kişilerin arasına 2020 yılının sonralarına doğru, akşam ve hafta sonu ek iş arıyorum diyenlerde katıldı. Haliyle, evde iş, evden iş  veya diğer bir tabirle evlere iş veren firmalar, partime iş modelleri çeşitliliğini artırarak ek iş imkanı sağlayabilme fırsatını artırdı. Evde yapmak için ek iş arıyorum diyenlerin çağrısına yanıt olarak, evde ek iş veren firmalara işkur evde paketleme işi vererek de dahil oldu! Bu sayede, ek iş ilanları ve evde paketleme işleri ile gelir elde etmek artık önceki yıllara oranla daha kolay hale geldi diyebiliriz. Ek iş arıyorum deyip paketleme elemanı olarak da çalışmayı tercih edebilirsiniz. Günlük veya aylık ödeme alarak kazancınızı rahatlıkla sağlamış olursunuz. Özellikle belirtmekte fayda var ki online iş yapmak adına oluşmuş bu sektörde evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları bulunması en zor detayların başında gelmektedir. Tabi evde ek işler veya paketleme işleri için aranılan kriterleri yerine getiriyor olduğunuz taktirde şansınız daha fazla olacaktır.

Evde ek iş arıyorum ama ne yapabilirim?

Evde yapılabilecek ek işler hangileri derseniz, onlarca çeşit ek işler sıralanabilir. Ek iş imkanı ve fırsatları, önceki dönemlerde sadece ev hanımlarına ve öğrencilere hitap ederken giderek artan yaşam koşulları ile birlikte işsiz gezen herkesi ilgilendirir oldu! Yeter ki evde yapılabilecek ek işler kategorisinde size uygun olan ve üstesinden gelebileceğiniz modeli seçip onun üzerinde çalışın. Örneğin, uzun yıllardır evde paketleme işleri arasında yer alan ve popülerliğini hiç yitirmeyen, nikah şekeri paketleme işi yapmak, kına paketleme işi yapmak, sabun paketleme işi yapmak oldukça rağbet gören ve popülaritesini hiç yitirmemiş paketleme işleri arasında başı çekmektedir. Sizce de, neden sorusunun cevabı oldukça basit değil mi? Evet, tahmin edeceğiniz gibi düğün ve kına organizasyonlarının geçmişten geleceğe devam etmesinden kaynaklı olduğu içindir. Her zamanda devam edecek olup, evde paketleme işi yapanlar için hafta sonu, akşam veya günün herhangi bir saatinde ek iş fırsatı sunacaktır.

Evde ek iş ilanları hangi illerde veriliyor?

Evde ek iş ilanları Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Adana illerimizde başta olmak üzere Türkiye’nin hemen her bölgesinde yayınlanmaktadır. Hatta örnek verecek olursak; Ankara Etimesgut, Keçiören, Sincan, Mamak, Yenimahalle, Eryaman, Çankaya, Polatlı, Bala, Kalecik, Çamlıdere gibi spesifik olarak ilçe merkezli ek iş veren firmalar da ağırlıkta faaliyet göstermektedir. Ek iş arıyorum diyenler arasında bende varım diyorsanız şansınızı denemek için fırsata sahip olabileceğinizi bilmenizi isteriz! 

Bu arada şimdi paketleme elemanı olarak evde iş yapacağım fakat firma bulunduğum şehirden farklı bir yerde faaliyet gösteriyorsa ne yapacağım evden çalışma için gerekli şartları acaba karşılayamayacak mıyım? Diye düşünebilirsiniz. Ama merak etmeyin, ihtiyacınız olan tüm malzemeler (materyaller) size kargo ile gönderilecektir. Paketleme işi veren firma ile aynı bölgede ikame ediyorsanız zaten bunlara da gerek kalamaz. Ya elden teslim alırsınız yada imkanınız varsa siz gidip birebir alırsınız. Burada dikkat etmeniz gereken konu, size teslime edilen ürünleri muhafaza edeceğiniz bir alanın önceden hazır olmasıdır. Evinizin herhangi bir odası veya sığınağınızı vs. kullanabilirsiniz. Yeter ki kullanım koşulları malzemelere zarar vermeyecek nitelikte olsun.

Evde ek iş yapanlar ne kadar kazanıyor?

Evde ek iş yaparak ne kadar para kazanırım sorunun cevabına gelecek olursak, bunu belirleyen bir noktada siz olabilirsiniz. Yani demek istediğimiz, evden iş yapmak için ne kadar zaman ayırıp emek harcarsanız para kazanmak için bir adım daha ileride olacaksınız. Fakat ortalama bir rakam verecek olursak, 2021 yılı piyasa koşullarına göre ayda 3000 ₺ ile 5.000 ₺ kazanabilirsiniz. Bu durum evde yapılan paketleme işleri için biraz farklı olup paket başı olacak şekilde belirlenmektedir. Ama sonuç olarak ortalama neredeyse aynı rakamlara tekabül etmektedir.

Evde ek iş başvurusu formu?

Evde paketleme iş başvurusu veya ek iş başvurusu için yapmanız gelen oldukça basittir. Talebinizi sitemiz üzerinden gönderebilirsiniz. Evde ek iş veya paketleme işi veren firmalar ihtiyaç olması durumda geri dönüş yapıyor olacaklardır.  Hafta sonu ek iş arıyorum diyenler arasındaysanız veya günün herhangi bir zamanında evde yapmak için ek iş arıyorum diyorsanız doğru adım attığınızı söyleyebiliriz! Zamanınızı boşa harcamak yerine evde ek iş ilanları ile para kazanmak hayatınızı güzelleştirecektir.

Evde paketleme işi gerçek mi? / yalan mı? diye düşünenlerdenseniz sorularınızın yanıtını almış olduğunuzu düşünüyoruz. Şayet aksi bir durum olsaydı bugün online iş olarak arama yaptığınızda evde paketleme işi ankara işkur adı altında aramalara rast gelmezdiniz. İşkur sadece Ankara’da diye düşünmeyin tüm bölgeler için bu durumun geçerli olduğu söylenebilir…

Şimdi yapmanız gereken tek şey, aşağıda ki “Bize Yazın” alanı üzerinden başvuru göndermek olacaktır. Varsa, evde iş veya paketleme işleri ile alakalı tecrübelerinizi yazın. Şayet, evde iş yapmak üzerine tecrübeniz yoksa ne tür işlerde çalıştığınızı detaylı olarak yazarak gönderin. Sonrasında evden para kazanmak için size dönüş yapmalarını bekleyin.

  1. Zehra diyor ki:

    İsmim Zehra tunç İstanbul fatihten yazıyorum 2 kızım var onlar için ek gelire ihtiyacım var Paketleme işi yapmak istiyorum bilgi alabilir miyim

  2. kader diyor ki:

    Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.iş verme dışında lütfen aramayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir