Evde ek iş olarak ne yapabilirim? Diyenler için 7 kolay ek iş fikri nedir?

Evde Paketleme işi için 7 öneri

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Evde paketleme işi yapmak ve ay sonunda gelecek parayı artırmak pek çok kişi için artık tercih değil zorunluluk haline geldi. Çünkü günümüz hayat şartları çalışanları daha fazla kazanmak için ek iş yapmaya zorlamaktadır. Ayrıca sadece çalışan bireyler değil, ev hanımları ve hatta öğrenciler de yaşam koşullarını iyileştirmek adına evde ek iş yapmak durumunda kalabiliyor. Ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için iş alternatifi ise oldukça fazladır. Bu anlamda tercih edilebilecek evde ek iş imkanları arasında çevirmenlik, ürün fotoğrafçılığı, evden muhasebecilik ve kısa süreli çocuk bakıcılığı da yer almaktadır. Ancak tam zamanlı işimden arta kalan zamanda yapabileceğim özel yetenek gerektirmeyen basit bir evde paketleme işi istiyorum diyorsanız sizin için de birçok evde ek iş imkanı vardır. İşte tam zamanlı işinizden kalan zamanlarda yapabileceğiniz evde ek iş fırsatları

Para kazandıran 7 evde paketleme iş imkanı

Halihazırda yaptığınız işten elde ettiğiniz gelir yetmiyor ya da para biriktirmek istiyorsanız, paketleme işi başta olmak üzere kolayca yapabileceğiniz birçok evde ek iş imkanı vardır. Yazımızın devamında bu ek iş imkanlarından bahsedeceğiz. Siz de ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

evde ek iş imkani

1.   Sabun Paketleme İşi

En kolay ek iş fikirlerinden birisi de sabun paketlemedir. Çünkü bu işte yapılması gereken tek şey, firma tarafından gönderilen sabunları istenilen sayılarda ve yine istenilen paketler içerisine koymaktır. Evde sabun paketleme işi için gerekli sabunlar ve diğer tüm malzeme anlaşılan firma tarafından gönderilir. Siz de sabun paketleyerek iyi bir ek gelir elde etmek istiyorsanız sabunları özenle paketleyip zamanında teslim etmelisiniz. Böylece firmadan tekrar tekrar iş alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

2.   Balon Paketleme İşi

Sizin için önerebileceğimiz bir diğer kolay evde ek iş imkanı ise balon paketleme işidir. Balon paketleme ile ilgili ek iş veren firmalar genellikle büyük şehirlerde daha çoktur. Özellikle düğün ve doğum günü gibi organizasyonlar yapan firmalar evlere ek iş verebilmektedir. Eğer bir firma ile anlaşabilirseniz balonlar size toptan bir şekilde gönderilir. Bu balonları renklerine ayırarak paketlemeniz ve zamanında teslim etmeniz gerekir.

3.   Kına Paketleme İşi

Özellikle ev hanımları için ideal evde ek iş fikirleri arasında yer alan kına paketleme, düğün sezonlarında popüler hale gelmektedir. Eğer kolayca yapabileceğim bir evde paketleme işi arıyorum diyorsanız kına paketleme işine başvurabilirsiniz. Bu işte gerekli ekipmanlar tarafınıza teslim edildikten sonra kınaları tartmalı ve istenilen miktarda paketlemelisiniz. Yine pek çok işte olduğu gibi işi tam vaktinde teslim etmeli ve size teslim edilen malzemelerin zarar görmemesi konusunda dikkatli olmalısınız.

Evde ek iş imkanlari

4.   Havlu Paketleme İşi

Havlu paketleme, diğer pek çok evde paketleme işi gibi yapımı kolay bir iştir. Havlu, hepimizin evinde olan ve sürekli ihtiyaç duyduğumuz bir üründür. Bu nedenle de üretimi oldukça fazladır. Hal böyle olunca havlu üretimi yapan firmalar evlere ek iş verebilmektedir. Siz de evde boş zamanlarınızı paraya çevirmek istiyorsanız havlu paketleme işi yapabilir, ek gelir elde edebilirsiniz.

Ek kazanç sağlayabileceğiniz paketleme işleri bahsettiklerimiz ile sınırlı değildir. Bunların yanı sıra evde paketleme işi veren firmalar; vida paketleme, mum paketleme, plastik bardak paketleme, bağcık paketleme, bardak altlığı paketleme gibi  iş imkanları da sunmaktadır. Bu firmalara ulaşmak için internette yayınlanan evde ek iş ilanları İstanbul takip edilebilir. Ayrıca çevrenizde paketleme işi yapan firmalar varsa bu firmalara direkt olarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

5.   İplik Temizleme İşi

Evde paketleme işinden sonra bahsedebileceğimiz basit ek işlerden birisi de iplik temizlemedir. Tekstil firmaları üretimini yaptıkları ürünlerdeki fazlalık ipliklerin temizlenmesi için insan gücüne ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle evlere iş vererek pek çok kişiye evde ek iş imkanı sunarlar. Siz de ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyorsanız evde ek iş ilanları yayınlanan siteleri kontrol edebilir, evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları vb. iletişim bilgileri aracılığı ile başvurusu yapabilirsiniz.

6.   Tespih Dizme İşi

Herhangi bir risk almadan kolayca yapabileceğiniz evde ek iş fırsatları arasında tespih dizme işi de yer alıyor. Tespih dizme işi veren firmalardan biriyle anlaşmanız halinde firma, iş için gerekli tüm malzemeleri ve numuneleri teslim edecektir. Numuneyi iyice inceleyerek boncukları ipe 33 ya da 99 adet olacak şekilde dizmeli ve işi zamanında teslim etmelisiniz.

7.   Poşet Paketleme İşi

Evde poşet paketleme işi, fabrikalardan çıkan poşetleri belli sayıda katlayarak paketleme işidir. El becerisi olan herkesin yapabileceği bu ek işte pratiklik kazanarak iyi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Evinizde oturarak kolayca yapabileceğiniz ek iş imkanlarından bir kısmına yukarıda kısaca değindik. Eğer bu işleri özenle yapar ve aldığınız işleri hızlıca tamamlarsanız evde paketleme işi veren firmalar sizi yeniden tercih etme ihtimalini artırabilir, düzenli bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

Evde ek iş olarak ne yapabilirim? Diyenler için 7 kolay ek iş fikri nedir?” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir