Evde paketleme işi veren firmalar ile ek iş fırsatı kaçırmayın!

Evde paketleme işi veren firmalar iletişim ve telefon numaraları

Evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları geçmişten geleceğe büyük bir kitle tarafından aranan detay olarak yerini korurken, son yıllarda yaşanılan Covit19 Pandemi etkisi ile de iyice rüzgarı arkasına alır oldu. Tabi, bu gereklilik evde ek iş veren firmalar ile evde ek iş imkânı arıyorum diyenlerin sayısında da ciddi derecede artış sağladı. Piyasa koşullarının düzensizliğinden kaynaklanan endişeler sonucunda oluşan belirsizlik, evde paketleme işi arıyorum diyenlerin sayısında %70 artış sağlamış olup ek iş veren firmaların ise talebi karşılayamamasına neden olmuştur. Tabi her dönemde olduğu gibi krizi fırsata çevirme yollarından biriside rövanşta olan ek iş fikirleri ile evde ek iş fırsatı sağlayabilmektedir. Düşünün ki, evde paketleme işi işkur ilanları ve sahibinden dahi bu konuda sektöre ağırlıkta girmiş bulunmaktadır. İster hafta sonu ister akşam veya parttime arayışında olun bu fırsatı mutlak değerlendirin! İnternette araştırırken muhakkak rast gelmişisinizdir ki Ankara ve İstanbul şehirleri de yaşayanlar ağırlıkta olmakla birlikte bu işe her bölgeden çok yoğun talep bulunmaktadır. Peki, paketleme işleri yapanların yorumları sizce göz ardı edilebilir mi?

Evde paketleme ve ek iş veren firmalar başlıklı bu rehberde 2021 yılı itibarıyla evde paketleme olarak yapılabilecek işleri sizler için anlatıyor olacağız. Sizde evde paketleme işi yapmak istiyorsanız aklınıza takılan soru işaretlerini aydınlatmaya yardımcı olacaktır. Türkiye koşullarında evde ek iş yapmak için akla gelen en iyi iş fikirlerinden birisi paketleme işi veren firmalar ile çalışmaktır. Ülkemizde birçok sektör alanında, evde ek iş paketleme veren firmalar bulunmakta olup bu firmaların evde ek iş ilanları değerlendirilerek ayda 2.500 ₺-3.500 ₺ arasında bir ek gelir fırsatı elde edilebilir. Ayrıca bu fırsat evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları kadar uzağınızda!

Evde paketleme işi veren firmalar hangi şehirlerde paketleme işi verir

Türkiye’de özellikle Ankara’da evde paketleme işi veren firmalar başta olmak üzere İstanbul’da evde paketleme işi veren firmalar ve İzmir’de evde paketleme işi veren firmalar son zamanlarda bu işi genellikle toplu olarak sağlama yoluna gitmektedirler. Bu nedenle 5-6 kişilik toplu bir ekibiniz varsa, evde paketleme işi veren firmalardan iş alma şansınız aynı oranda artış gösterecektir. Evde ek iş paketleme yapmak ve bu sayede ev bütçesine katkı sağlayarak çalışacağınız bir ek iş fikri arıyorsanız; evde paketleme işi yapabileceğiniz en kolay işlerden birisidir.

Genellikle, toptan ve perakende işi yapan firmaların büyük bir kısmı paketleme işi yapabilecek kabiliyetine sahip disiplinli çalışan kişilere ihtiyaç duymaktadır. Koşullar bunu gösterse de bu firmaların büyük bir kısmı bunun için sabit personel istihdam etmek üzere yetersiz sermayeye sahiptirler. Bu nedenle paketleme ihtiyacı olan işletmelerin büyük bir kısmı evde ek iş nereden alınır diyen insanlardan hizmet almaktadırlar. Bu sayede sizde, paketleme ihtiyacı olan işletmeler veya doğrudan şahıslar firmaları için hizmet vererek ek gelir fırsatı yakalayıp para kazanabilirsiniz!

evde paketleme işi veren firmalar
evde paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi yapmak ne kadar kazandırır?

Evde paketleme işi yaparak kazabileceğiniz para oranı genellikle ne kadar çalıştığınız ile doğru orantılıdır. Örneğin; tek bir kişi evde paketleme işi fırsatı ile aylık 2.500 ₺ – 5 bin ₺ gibi bir ek gelir elde edilebilir. Fakat, evde paketleme işi veren firmalar tek bir kişiye genellikle iş vermiyor olup, en az ortalama 5-6 kişilik gruplara iş istihdamı sağlamaya daha sıcak bakmaktadırlar. Çünkü, evde yapılabilecek ek işler veya evde yapılabilecek paketleme işler adet bazlı olduğu için zaman harcanan bir ek iş fırsatı olup tek kişi ile bitirmesi haftalar sürebilir. Özellikle, mikro denilebilecek malzemelerin paketleme işi yapılıyorsa. Bu yüzden çevrenizde, birlikte ek iş başvurusu yapabileceğiniz ve güvenilir olan tanıdıklarınızı ekibinize alabilirisiniz.

Evde paketleme işi Ankara, İstanbul, Antalya ve diğer illerde nereden alınır?

Evde paketleme işi Ankara, İstanbul, Antalya ve diğer illerde nereden alınır? Nasıl yapılır? veya evde ek iş nasıl bulunur diyorsanız ilk etapta işiniz biraz zor olsa da ilerleyen süreçlerde edindiğiniz tecrübe ile kolaylaşacaktır. Ne yazık ki özellikle son yıllarda artış gösteren işsizlik oranları ile birlikte evde ek iş yapmak istiyorum diyenlerin sayısı da oldukça artmış ve takibinde gelişen süreçlerde iş imkanları önceki yıllara nazaran zorlaşmıştır. Eğer ek iş arıyorsanız, öncelikli olarak aşağıdaki sektörlerde faaliyet gösterip, evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ile Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Adana merkez olmak üzere irtibata geçilerek firma ziyareti yapılabilir.

Evde tespih paketleme işi veren firmalar

Özellikle erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yer alan tespihler gerek e-ticaret platformlarında gerekse sosyal medyadaki mezat adı verilen yayınlarda oldukça hızlı satılan ürünler arasındadır. Kehribar gibi çok değerli çeşitleri olduğu gibi suni plastik olan yapıdaki tespihlerin paketleme işlemi oldukça kolaydır. Bazen firma tarafından ekstra boncuk dizme işi ile birlikte paketleme işi yapılması istenebilmektedir. Önemli olan tespih sıklığına dikkat edip dizilimini yapmak ve imame bölgesini ipi bırakmayacak şekilde bağlayabilmektedir. Sıkı bağlama yöntemleri sorasında naylon ipin geri çekilme ihtimali göz önünde bulundurularak bir çakmak ile ucu yakılıp eritilmelidir.

evde tesbih paketleme işi veren firmalar
evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

Evde bardak altlığı paketleme işi veren firmalar

Evde yapılabilecek ek işlerden birisi de bardak altlığı paketlemektir. Genellikle kumaş, kauçuk, keçe, kağıt yada ahşap malzemelerden üretilmekte ve üretildiği koşula uygun olabilecek şekilde paketlenmektedirler. Zemine koyulan bardaklardaki çay veya kahve dökülme riskine karşı üretilmiş basit ama bir o kadarda iş gören materyaller arasındaki bardak altlıları çoğu zamanla 6’lı ve 12’li paketler halinde hazırlanırlar. Mantar olan modellerinin paketleme işlemi kolay olsa da kağıt malzemeden üretilmiş olanlar daha zahmetli ve çoklu paket olarak hazırlanan formatıdır.

Bardak altlığı paketleme işi yaparken sırasıyla uygulayacağınız bazı adınlar bulunmaktadır. Bunlardan ilk aşama, karışık bir şekilde teslim alacağınız altlıkları şekil, model ve renk kırılımına göre ayırmak olacak. Firma yetkilileri teslim aldığınız malzemelerin içinde rengi solmuş, yırtık veya herhangi bir nedenden dolayı hasar görmüş olan varsa firmaya bilgi veri iadesini yapacaksınız. Tüm bu süreçlerden sonra onay filtrenizden geçen altlıkları paketleme sürecinin ilk aşamasına almış olacaksınız.

evde bardak altlığı paketleme iş ilanları
evde paketleme iş ilanları ve imkanı

Evde kına paketleme işi veren firmalar

Kına, genellikle düğün öncesinde yapılan kına gecelerinde, asker eğlencelerinde, kız bebeklerin 6 ay kutlamalarında yakılır. Evde kına paketleme işi, bu nedenle oldukça revaçta olan evde paketleme işi seçenekleri arasında yer alır. Anlaşmış olduğunuz evde ek iş fırsatı veren firmalar toz kınaları size kargo ile gönderir veya bulunduğunuz bölgeye yakınsa elden teslim ederler. Toz halinde elinize ulaşan kınaları belirli ölçeklerde şeffaf ambalajlara koyarak ağzını bantlarsınız veya kilitli poşet verilirse kilidini kapatırsınız. Burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta toz halinde bulunan kınaların ambalaj içinden dökülmemesi için ağzını sağlam kapatmaktır. Tüm paketleme işi bittikten sonraki süreçte ambalajları önceden hazır satın alınmış olunan veya yine sizin hazırlamış olduğunuz kolilere sıkışıp patlamayacak şekilde istiflersiniz. Paketleme işi için ihtiyacınız olan malzemeler firma yetkilisi tarafından size temin edilecek olup tarafınızdan herhangi bir ödeme yapmazsınız. Fakat kına gramajına göre çıkacak olan paketin sayısı ortalama oranlarda belli olduğu için zayiat vermeden paketlemeli ve şayet plan dışında gelişen bir aksilik durumu söz konusu olursa önceden haber vermelisiniz.

Malzemeler nelerdir?

 • En az 10 adet karton kutu
 • 12 adet koli bandı
 • Ölçü kabı (kına paket ağırlıklarını ölçebilmek için mutfaklarda kullanılan hassas terazi)
 • Şeffaf ambalaj (kilitli, kendinden yapışkanlı veya paketleme işçisi tarafından bantlanacak olan standartlarda)
 • Koli bandı
 • Maket bıçağı (falçata)

Paketleme yapmak için ihtiyacınız olan tüm malzemeler size sayılı olarak teslim edilecektir. Öncesinde ne zaman teslim edileceğini kararlaştırırsınız fakat standart periyotlarda ilerleyiş şöyledir ki; ya evde ek iş veren firmalar bittikçe gelip sırayla elden teslim alır veya toplu olarak almayı tercih eder. İşleri kaç günde bir gelip alacağını da size belirtecek. Mesela, 2 günde bir işleri sayıp teslim almak için sizi ziyaret edecekler ve tamamlanmış olan işleri, kontrol edip sayarak teslim alacaklardır. Size bir öneride bulunmak gerekirse, son yıllarda düğün, nikah işlerinde oldukça rağbet gören Hint Kınası‘nın yoğun satış rakamlarına ulaşmasıyla birlikte paketleme işlerinde de büyük ölçüde artış sağlanmıştır. Bu iş fikrine bireysel olarak odaklanıp, nasıl yapıldığını öğrenebilir veya internetten paketler halinde Hint kınası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

evde kına paketleme işi veren firmalar
evde kına paketleme işi yapanların yorumları

Evde sabun paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi veren firmaların büyük bir çoğunluğunu sabun ve deterjan sektöründe faaliyet gösteren firmalar oluşturmaktadır. Genellikle organik veya süs sabunları yapan firmaların büyük bir kısmı evlere paketleme işi vermektedir. Sabun paketleme işi yapmak oldukça kolaydır. Organik sabun paketliyorsanız genellikle 6’lı olarak, eğer süs veya hediyelik sabunlar paketliyorsanız file halinde hazırlarsınız. Firmaların özel olarak istediği yani mesela sabun kesme işi varsa da ayrıca dökülmeyecek keselerde muhafaza edecek şekilde yaparsınız.

Evde paketleme işi yapanların yorumları gerçek mi? Yalan mı?

Günümüzde binlerce kişi evet evden paketleme işi yapmak için elinden gelini yapıyor. Fakat bir taraftan da haklı olarak acaba evde paketleme işleri gerçek mi, yalan mı diyerek geri adım atmak durumunda kalıyor. Öncelikle ek iş imkanı kazanacağım diye kimseye ön ödeme falan yapmayın! Ücretsiz paketleme işi ilanlarından faydalanın ki sonradan başınız ağrımasın. Sitemiz üzerinden evde paketleme işi yapanların yorumları üzerinden inceleme yapıp bu konuda kendiniz karar veriyor olabilirsiniz. Ayrıca talebinizi ücretsiz iletiyorsanız sizce ne gibi bir sorun olabilir.

Evde paketleme işi işkur ve Sahibinden ilanları
Evde paketleme işi işkur & Sahibinden

Evde paketleme işi işkur sahibinden ilanları

Evde paketleme işi sahibinden işkur sahibinden ilanları evde yapılabilecek paketleme işleri arasında en çok ilgi görenler arasında başı çekiyor. Özellikle büyük şehirdeler ikame eden vatandaşlarımız bu süreçte adeta birbirleri ile kıyasıya mücadele ederken sıralamaya girmekte gitgide zorlaşıyor. En çok rekabetin olduğu ilimiz ise şüphesiz ki Ankara olup burada yaşayanlar için durum biraz daha farklıdır. Bu durumun olumsuzluk teşkil ettiği düşünülmesin evet daha fazla mücadele verme gerekiyor olsa da yayınlanan iş ilanları da bir o kadar fazladır. Hep söylediğimiz gibi siz hangi ilde yaşıyorsanız yaşayın, başvuru formunu gönderip firmalar tarafından dönüş yapılmasını bekleyin. Karamsarlık sizi ancak aksiyon alamamaya sürüklerken rakipleriniz arasında kaybolup gitmenize neden olur.

Evde paketleme işi nasıl yapılır?

Evde paketleme işi nasıl yapılır diyorsanız, örnek teşkil etmesi adına sizlerle aşağıdaki videoyu paylaştık. Sabun paketleme işi olarak yapılan bu örneği birçok ek iş paketleme modeli için düşünüp uygulayabilirsiniz. Zaten kolileme aşamasının oldukça kolay yapıldığını bileceğiniz için anlatmaya gerek duymadık. Yine de aklınıza takılan sorular olursa yorumlar alanından yazıp bize ulaşabilirsiniz…

Evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır

Evde paketleme işi yapanların yorumları bu işi bilmeyen kişiler için biçilmiş kaftan olup sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları iletişim bilgileri başvurulara göre değerlendirme sonucu yine firmalar tarafından veriliyor olmaktadır. Evde paketleme işi başvuru formu nereden tremin edilir, nasıl yapılır veya doldurulur derseniz yapanız gereken sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Özellikle oturduğunuz il Ankara mı? İstanbul mu? yada hangi şehir ise belirtip aynı zamanda evde paketleme işleri alanında tecrübeniz olup olmadığını belirtmelisiniz. Ne kadar çok evde paketleme iş ilanları için başvuru yaparsanız daha fazla evde paketleme işi yapan firmalar ile iletişim kurarsınız. Evde paketleme işi nasıl bulabilirim, nereden alınır, nasıl yapılır, soruların cevabını artık çok detaylı bir şekilde biliyorsunuz. Hatta alternatif olması adına evde paketleme işi sahibinden ve işkur ilanları içinde yeterli detayı edindiniz. Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar ile çalışmak istiyorsanız kaporasız paketleme işleri seçmeyi unutmayın!

 1. Sema Kurt diyor ki:

  Daha önce birçok evde ek iş yada evde paketleme iş ilanı veren firma ile temasa geçtim fakat açıkcası hiçbiri sizin kadar kurumsal görünmüyordu. Platformunuz üzerinden başvuru yapmak istedim, ihtiyacı olan işverenler varsa bana ulaşmalarını rica ederim. 7 kişilik bir ekibim var ve pandemi öncesinde sürekli evde paketleme işi yapan firmalar ile çalışıyorduk. Şuan malum piyasada sabit iş yok denilecek kadar az iken evde ek iş fırsatı bulmak, evde ek iş imkanı ile para kazanmak oldukça zor bir hal aldı. Dediğim gibi yinede ihtiyaç olursa ben ve ekibim her zaman evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ile irtibata geçmek isteriz. Şimdiden emeği geçen herkese iyi çalışmalar olsun,

  Semra Kurt,
  Kırıkkale Üniversitesi 1.Sınıf

 2. Seher diyor ki:

  Selam ben Ankara Keçiören de oturuyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var zamanım bol verilen işi titizlikle zamanında teslim ederim şimdiden teşekkürler

 3. AYŞE YILMAZ diyor ki:

  BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞLER İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir