Evde paketleme işi veren firmalar ile nasıl para kazanırsınız?

Evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Evde paketleme işi veren firmalar son yıllarda popülaritesi en hızlı artan ek iş ilanları arasında yerini alırken hızla büyümeye devam ediyor. Hatta evde paketleme işi işkur tarafından verileceği bilgisi de yayınlanan haberler arasında hızla yerini alıyor. Bu süreci tetikleyen en önemli faktörün ise, giderek artan işsizlik ve zorlaşan yaşam koşulları olduğu tartışılmaz gerçek olurken evde ek iş yapmak da kaçınılmaz oldu. Evde ek iş paketleme yapanlar, özellikle çocuk sahibi olup ev geçindiren ve evde paketleme işi istiyorum diyen kişilerden oluşuyorken, bu talebin sadece bayanlardan oluştuğunu düşünmeyin. Evde paketleme işi arıyorum diyen erkeklerin oranı da göz ardı edilecek kadar değil! Görünüyor ki, ek iş ilanları yayınlayıp paketleme işi veren firmaların sayısı giderek artacak! Peki, evde ek iş imkanı ile gelir elde etmek isteyen binlerce kişinin en çok merak ettiği evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ile nasıl irtibata geçecek? Evde paketleme işi nereden alınır ve nasıl yapılır? Tüm bu konularının cevabını sizler için detaylı olarak yanıtlıyoruz;

Evde paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi yapan firmalar Ankara, İstanbul ve İzmir şehirlerin de ağırlıkta olacak şekilde, kına çerez paketleme, çorap paketleme, cetvel paketleme, havlu paketleme, maske paketleme, balon paketleme, oyuncak paketleme, bone paketleme, sabun paketleme, başörtü paketleme gibi daha sayılabilecek birçok alanda  faaliyet göstermektedir. Fakat sadece bu illere özgü bir ek iş modeli olduğu söylenemeyeceği gibi tüm Türkiye’ye hitap etmektedir. Sadece evde paketleme işi istiyorum diyenlerin ağırlıkta bulunduğu şehitlerin başında bunların geldiğini düşünebilirsiniz. Yani, ek iş yapmak gibi bir niyetiniz varsa değerlendirebileceğiniz çok fazla alternatif ek iş fikirleri bulabileceğiniz anlamına geliyor. 2020 yılına kadar içlerinde en popüler olan çorap ve kına paketleme işleriyken son dönemde özellikle Koronavirüs hastalığı (COVID-19) ile birlikte maske paketleme işi adeta patlamıştır. Tabi aynı oranda maske paketleme işi veren firmalarında sayısında büyük ölçüde artış olmuştur.

Evde paketleme işi yapmak istiyorum

Evde ek iş paketleme veren firmalar ile çalışmanın cazip olan birçok tarafı vardır. Her şeyden önce çalışacağınız yer kendi yaşam alanınız olan evinizdir. Dilediğiniz gibi rahat hareket edebileceğiniz ve çalışma saatlerini kendiniz belirleyebileceğiniz bir iş sahasından bahsediyoruz! Evde ek iş imkanları ile gelir elde etmenin en baştaki geçerlilik sebebi bu olsa gerek…Tabi sadece bunlarla bitmiyor, çalıştığınız kadar kazanır, kazandığınız kadar motive olursunuz. Yani özel sektörün acımasız yüzü ile çok fazla karşılaşmazsınız çünkü tabiri caiz ise kendi işinizin patronu olursunuz!

Evde paketleme işi arıyorum

Dahası var, mesai arkadaşlarınızı kendiniz seçer veya tek çalışmak isterseniz o şekilde ilerlersiniz. Bu sayede, anlaşamadığınız ve aynı ortamda ek iş yapmak zorunluluğu hissettiğiniz kişilerle bir arada olmazsınız. Alternatif birçok paketleme işi yaparak ekstradan kazanç elde edersiniz. İlerleyen süreçlerde, işiniz büyütüp ilerleme şansına sahip olabilirsiniz. Peki, evde paketleme işi nereden alınır?

Evde paketleme işi yapmak

Evde paketleme işi nereden alınır?

Öncelikle hangi ürünün paketlemesini yapacağınızı kafanızda şekillendirin. Yani el becerinize daha çok hangisinde güveniyorsunuz? Bahsetmiştik, çorap, cetvel, kına vs. hangi alanda daha hızlı, pratik ve hatasız ilerleyebileceğinize karar verin. Çünkü bildiğiniz gibi, yaptığınız işte başarılı olabilmeniz için önce sevdiğiniz ve aynı zamanda yapabileceğinize inandığınız bir ek iş üzerinde çalışmalısınız. Tüm bunlar tamamsa geriye kalan, evde paketleme işi veren firmalar ile temasa geçip talebinizi iletmek olacak…

Evde paketleme işi nasıl yapılır

Evde ek iş yapmak, tabiri caizse öyle sanıldığı gibi çokta kolay bir part-time iş modeli değildir ve açıkcası öylede görülmemelidir. Zaten, ek iş olarak ne yapabilirim, nasıl düzenli gelir elde edebilirim diyor ve aksi hareket ediyorsanız hiç uğraşmayın, başarılı olamayacağınızın garantisini verebiliriz! Ama bu sizin, evde paketleme işi doğru mu? diye bir çelişkiye düşmenize neden olmasın. Elbette ki doğru ve yeterince üzerine düşüp inandığınız taktir de bunu kendiniz görüyor olacaksınız. Gelelim asıl mesele olan, evde paketleme işi nasıl yapılır?

Öncelikle, size ek iş paketleme yapmak için gönderilen ürünleri nerede muhafaza edeceğinize karar vermelisiniz. Yani kullanacağınız alanın evinizin odası, binanızın deposu veya kiraladığını küçük bir depomu olduğundan bahsediyoruz. Tercih tabi ki sizin fakat, henüz yeni başlayan kişiler için kendi evinin odası gayet yeterli olacaktır. İlerleyen zamanlarda birden fazla paketleme işi veren firmalar ile çalışmaya başlarsanız, depo kiralama yoluna gidebilirsiniz.

Yani ilk etapta amacınız para kazanmaktan ziyade tecrübe edinmek olmalıdır. Çok fazla ek gelir elde edeceğim diye gerektiğinden fazla paket ürün satın almanız işi zamanında teslim edememenize neden olur ki, eminiz bu isteyebileceğiniz en son şeydir. Her işte olduğu gibi ek iş yapmak da bir noktada disiplin gerektiren bir iştir. Sonuçta para kazanmak için anlaşmış olduğunuz firmalar olacak ve size güvenip ürünlerini gönderecekler. Ek iş imkanları ile uzun vadede para kazanmak için güvenlerini boşa çıkarmamanız gerekiyor. Zaten ilk etapta el beceriniz olmadığı için çok hızlı yol katedemeyeceksiniz. Sonuç olarak, nasıl ilerleyeceğiniz zamanla tecrübe etmeniz ile şekilleniyor olacaktır. Paketleme işi veren firmalar ile çalışmaya başladım ama hakettiğim ücreti nasıl alırım? Almakta sorun yaşar mıyım? Derseniz, ilerlemeniz gereken en güvenli yok aranızda sözleşme gibi bir evrak imzalamak olabilir. İçeriği basit olacak şekilde olsa da iş görecektir. Yani, hangi ürünün paketlemesini yapacağınız, ne kadar adette olacağı ve kaç günde teslim edeceğiniz yazıyor olabilir.

Evde paketleme işi kaç kişi ile yapılır

Çalışacağınız kişi sayısını kendiniz belirleyebilirsiniz. Ben ne şekilde belirleyeceğim derseniz, bu durum alacağınız iş yüküne göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama kişi sayısını konuşacak olursak, ilk etapta kendiniz ile birlikte bir kişi daha olabilir. Sipariş sayısı arttıkça bu sayısı artırabilirsiniz. Zaten zamanla kaç kişi ile ilerlemeniz gerektiğini görür ve ona göre plan yapıyor olacaksınız. Destek alacağınız kişiler aile bireylerinizden birileri veya birlikte zaman geçirmekten hoşlandığınız arkadaş çevrenizden kişiler olabilir. Tabi iş disiplinini geri plana atmadığınız sürece…

Evde paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi işkur ilanları

İşkur evde paketleme işi veriyor mu? diye merak edenlerin arasında olacağınızı düşünerek bu konu hakkında da bilgi vermek isteriz. İşkur evde paketleme işi kapsamında nikah şekeri, kına çerezi, çorap, sabun, poşet paketleme işi verirken son günlerde yayınlanan haberlere göre, yumurta paketleme ek iş imkanı ile istihdam sağladığını duyurmuştur. Peki işkur paketleme işi nasıl yapılır? Aranan şartlar nedir?

İşkur paketleme işi 2020 başvuru şartı

 • 18 yaşını doldurmuş olmak
 • T.C Vatandaşı olmak
 • Erkek adaylar için askerlik engelinin olmaması
 • Paketleme işi yapmak için engel teşkil edecek fiziksel bir sağlık sorununun olmaması
 • Adli sicil kaydının temiz olması, herhangi bir vukuatlı işleme tabi tutulmaması
 • En az lise mezunu olmak
 • Olası güvenlik soruşturması durumunda sakıncalı görülecek bir durumda olmamak
 • İşkur evde paketleme işi planlaması
 • İşkur paketleme işi ilk etapta Ankara, İstanbul, Bursa, Sivas, Gaziantep, Tekirdağ gibi illerde başlaması planlanıyor. Türkiye’nin tüm şehirlerinde olması ise evde paketleme işi arıyorum diyenlerin heyecanla beklediği haberler arasındadır.

Evde paketleme işi ile kaç lira kazanırım?

Evde paketleme işi yaparak para kazanmak çok yönlü değişkenleri olan bir iş modelidir. Yani aldığınız ek iş oranı kazanacağınız para miktarını belirliyor olacak. Mesela, çorap paketleme işi yapacaksınız, kaç adet çorap paketleyeceğinize göre alacağınız ücret değişkenlik gösterecektir. Ortalama rakamlardan bahsedecek olursak, şuan ki piyasa şartlarında aylık 2000-5000 tl arası kazanç elde edildiği bilinmektedir. Peki, evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır?

Evde paketleme işi başvuru formu

Evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları çok fazla talep olduğu ve sürekli aranma gereği duydukları için açık bir şekilde verilmemektedir. Bu anlamda, evde ek iş ilanları yayınlayan firmaların iletişim tercihi form üzerinden ilerlemektedir. Sizde evde ek iş yapmak istiyorum diyor ve evde ek iş imkanı ile gelir elde etmek istiyorsanız sitemiz yorumlar alanından talebinizi gönderebilirsiniz. Ayrıca, alternatif olarak ek iş imkanları en fazla olan ve genelde ek iş paketleme ilanları yayınlanan ilimiz İstanbul olduğunu bilmeyeniniz yoktur. Evde paketleme işi yapan firmalar genelde bu şehrimiz üzerinden ilan yayınlayarak tüm Türkiye’ye paketleme ürünü göndermektedir. Bu anlamda, ek iş kafası sitemize bağlı olan ve sosyal medyada her gün binlerce ek iş ilanları yayınlanan grubumuza ücretsiz katılabilir ve güncel ilanları takip edebilirsiniz.

Facebook Grup Ücretsiz Katılım için Tıkla

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

 1. Pınar Başer diyor ki:

  Merhaba.Adım Pınar.İstanbul Bağcılarda yaşıyorum.Pandemi sürecinden dolayı çalıştığım iş yeri kapandı o yüzden ek iş yapmaya ihtiyacım var.Elim hızlı ve yatkındır.Ürünlerinizi istenilen sürede yetiştirebilirim.3 kişilik grubum var.

 2. Zeynep diyor ki:

  Merhabalar. Adım Zeynep 21 yaşındayım Ankara’da yaşıyorum. Öğrenciyim evde paketleme işi yapmak istiyorum. İstenilen ürünü ve istenilen zamana ürününüzü yetiştirebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.