Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve İşkur Başvuru Nasıl Yapılır

Evde paketleme işi işkur ilanları son yılların en çok arananları arasında yerini alırken, Evde paketleme iş ilanları özellikle ev kadınlarının sıklıkla araştırdığı bir konudur. Evin geçimine destek olmak isteyen kadınlar, internet üzerinden paketleme işi veren firmalara ulaşmaya çalışır. Firmalar,  üretimini gerçekleştirdikleri ürünlerin; paketlenerek satışa sunulması için fazladan personel istihdam etmek yerine, daha az maliyetli olan eve iş verme yöntemini tercih eder. Bu sayede; personel maliyetlerinden tasarruf sağlayan firmalar, insanların kazanç sağlamasına da katkıda bulunur. Firmalar, bulundukları şehirlerde yaşayan kişilere iş verebilecekleri gibi kargo ile farklı şehirlerde bulunan kişilere de paketleme işi gönderebilir. Bazı evde paketleme işi veren firmalar, bu iş için kendi çalışanlarını da tercih edebilir. Mesailerini tamamladıktan sonra eve iş götüren çalışanlar, belirli süre içerisinde yaptıkları işi teslim ederler.

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Siz de “Evde paketleme işi arıyorum.” diyenlerdenseniz; dikkat etmeniz gereken ilk detay, güvenilir firmalara ulaşmaktır. Güvenilir firmalara ulaşmanın en iyi yolu ise doğrudan firma ile irtibata geçmektir.Bu işi kolay para kazanma aracı haline getiren kişiler, internetten ilanlar vererek insanları kandırmaya çalışmakta ve kapora adı altında para istemektedirler. Eve iş verdiğini iddia eden ve sizden para yatırmanızı isteyen kişiler tarafından dolandırılma ihtimaliniz çok yüksektir. Bu firmalara güvenerek verdikleri hesap numaralarına para yatırmanız halinde, iş gönderimi yapılmamakta ve sonrasında ise firmaya bir daha ulaşmanız mümkün olmamaktadır. Bu nedenle; internetten bulduğunuz evde paketleme iş ilanlarının güvenilirliğini teyit etmeniz gerekir. Dolandırılmamak için firma ile ilgili daha önce yapılan yorum ve şikâyetleri, internette bulunan şikâyet sayfalarından inceleyebilirsiniz. Firmaların kendi sosyal medya hesaplarından ve web sitelerinden yapılan olumlu yorumların ise sahte olabileceğini hiçbir zaman unutmamalısınız.

Evde paketleme işi işkur ilanları

Evde paketleme işi işkur ilanları başvuru nasıl yapılır sorusunun cevabını öğrenmek isteyenler için güvenilir yollardan biri, iş arama kanallarını kullanmaktır. İŞKUR, internet sitesi üzerinden evde iş ilanı yayınlamaz. Fakat bu tarz işleri alabileceğiniz firmalar ile ilgili bilgilere, İŞKUR’un internet sitesine üye olarak ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, e-devlet üzerinden ya da doğrudan iskur.gov.tr’ye girerek kimlik numaranızla ve e-devlet şifrenizle kayıt oluşturmaktır. E-devlet şifreniz yoksa kendiniz şifre oluşturarak da evde paketleme işi veren firmaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  1. AYŞE YILMAZ diyor ki:

    BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.