Evde paketleme işi veren firmalar ile ayda 4.000 ₺ para kazan!

Evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları Ankara ve İstanbul

Evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları iletişim bilgisi covid-19 pandeminin de etkisiyle sayısal oranda ciddi derecede aranır oldu. Giderek artan işsizlik oranları zaten alışıldık bir hal almışken bu yeni sorun ile bir yenisi daha eklendi. Fakat bu olumsuz gelişmenin yanında olumlu seyreden olaylarında olmadığı söylenemez. Mesela evlere paketleme işi veren firmalar hizmet yelpazesini giderek artırma yoluna gidiyor. Bu sayede evde paketleme işi Ankara ve İstanbul illerinde lokomotif olarak ilerlerken, yakın zamanda Türkiye genelinde yayılarak ek iş ilanları arasında sıklıkla aranır oldu. Açıkçası, ek iş imkanı yada diğer bir tabirle imkanları ile para kazanmak isteyen ve paketleme işleri sayesinde ek gelir kazanmak isteyenlerin bu konuda şanslı olduğu söylenebilir. Peki evde paketleme veren firmalar ile nasıl irtibata geçiliyor? Evde ek iş paketleme olarak ne yapabilirim diyen kişiler nasıl para kazanıyor? Türkiye standartlarında evde paketleme işi yapmak en iyi iş modelidir ve tercih edilmesinin altında birçok neden olduğu söylenebilir. Bu işi yaparak aylık sabit ek gelir imkanı sağlayabilirsiniz. Ama sadece maddi olarak düşünmeyin, yaşam standartlarınızın daha iyi seviyelere gelmesini sağlamaya yardımcı olur. Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar genellikle ekip halinde çalışan kişileri tercih etmektedir.

Evde paketleme işi veren güvenilir firmalar

Komşularınız, akrabalarınız veya aile bireylerinizden kısaca evde ek iş istiyorum diyen herkes ile çalışabilir, ekip kurabilirsiniz. Tabi kurduğunuz işin liderliği sizin tarafınızdan yapılacak olup kazancı, iş dağılımı, planlama aşaması gibi tüm işleyişler sizin üzerinizden takip edilip yönetilir. Yani bir anlamada kendi işinizin patronu olma konforunu kazanmış olursunuz! Evde paketleme işi güvenilir firmalar ile çalıştıktan sonra garanti para kazanma fırsatı sunmaktadır. Evde paketleme işi arıyorum, istiyorum ve evde paketleme iş ilanları ile ilgileniyorum diyorsanız piyasada bulamayacağınız nitelikte bir içerik sizi bekliyor, her detayını sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Merak etmeyin, evde paketleme işi başvuru formu sizlere ayrıca sunulacaktır.

Evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ve iletişim bilgisi
evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

Öncelikle söylemekte fayda görüyoruz ki son yıllarda en çok tercih edilen paketleme işleri aşağıda olup bu ek işler için ön araştırma yaparak bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederiz. Zaten sitemizde farklı içeriklerde bu ilanlar için detayları ilettik. Her detayına hakim olmanız fark yaratmanızda etki edecek önemli unsurlar içermektedir.

Bilmenizi gerektiren bir diğer detay var ki; bu firmalar ile çalışmaya başladığınız zaman kendinizin dışında güvenebileceğiniz kişilerinde olması gerekiyor. Özellikle ilerleyen süreçlerde el pratiğiniz artıp daha fazla ek iş almaya başladığınızda yetiştirmekte güçlük çekmemeniz gerekiyor. Hem bu sayede daha fazla paket hazırlarken hata yapma riskini de düşürmüş olacaksınız. Şimdi diğer ayrıntıların ne olduğuna gelelim. 

Evde paketleme işi gerçek mi? Yalan mı?

Her ne kadar ihtiyacınız olsa da bu noktaya gelene kadar mutlaka Google üzerinde evde paketleme işi gerçek mi yoksa yalan mı diye arama yapmışsınızdır. Bu konular evde paketleme işi nasıl bulabilirim diyenler tarafından merak edilip, sıkça sorulan sorular arasında başı çekiyor. Bu işten para kazanmak için uzun süredir yoğun bir şekilde araştırma yaptığınızı biliyoruz ve bu esnada en çok aranılan konuların dikkatinizi çektiğine de eminiz! Evde paketleme işi işkur ve sahibinden ilanları 2020 itibari ile başlayıp 2021 yılında giderek arttığı için bunları görüyorsunuz. Şayet güvenilir paketleme işleri olmasa bu firmalar dahil olurlar mı? Ayrıca sitemizdeki evde paketleme işi yapanların yorumlarına ulaşıp ayrıca analiz edebilirsiniz.

Evde paketleme işi işkur ve sahibinden ilanları
Evde paketleme işi işkur ve sahibinden ilanları

Evde paketleme işi veren firmalar

Günümüzde birçok kişi evde paketleme işi yapmak ve bu sayede yapıp ev bütçenize katkı sağlamak istiyor. Bunun için bir ek iş fikri arıyorsanız evde paketleme işi yapabileceğiniz en kolay işlerin başında gelir. Bulunduğumuz coğrafyada ticaret ile ilgilenen firmaların büyük bir çoğunluğu paketleme hizmeti konusunda istihdam sağlamaktadır. Fakat maliyetleri fazla olması nedeni ile sabit personel çalıştırma yoluna gitmemektedir. Tamda bu koşuldan dolayı evde paketleme işi yapmak için arayışta olan kişilerden hizmet almaktadırlar. Sizde bu ek iş fırsatını değerlendirip hatırı sayılır paralar kazanabilirsiniz. Fakat öncelikle evde paketleme imkanı olan ve iş fikirleri ile nasıl para kazanabileceğinize yönelik tüm detaylara hakim olmalısınız. Öncelikle, paketleme işler nelerdir? Neden evde paketleme işi veren firmalar ile işbirliği yapmalısınız?

Evde paketleme iş ilanları

Evde ek iş fırsatları arasında paketleme işi çok büyük bir imkan havuzu sunmaktadır. Sağlamış olduğu benzeriz faydalar neredeyse sıralamakla bitmez. Ayrıca, Türkiye koşullarında işsizlik hat safhadayken ve iş bulmanın bu kadar zor olduğu düşünüldüğünde ek iş ilanları biçilmiş kaftandır. Yaşam standartlarınızın tahmin edemeyeceğiniz ölçüde değişmesine olanak sağlayan benzersiz bir fırsattan bahsediyoruz!

 • Kendi işinizin patronu olursunuz. İstediğiniz zaman çalışır istediğiniz zaman ara verirsiniz.
 • Çalışma saatleri esnektir. Aslına bakarsanız yoktur, çünkü zaman dilimini kendiniz belirlersiniz.
 • Ailenize ve sevdiklerinizle dilediğiniz vakitte birlikte olup onlara zaman ayırabilirsiniz.
 • Kendi işletmenizi kurma fırsatına sahip olursunuz. Ufak bir dükkan ile başlayıp ilerleyen süreçlerde depo kiralayarak devam edersiniz.
 • Çalışma arkadaşlarınızı seçme şansına sahip olursunuz. Ekibi siz kuracağınız için istediğiniz ile çalışır istemediğinizi almazsınız.
 • Yapacağınız paketleme işleri sizin tercihinizde olur. İster, maske paketleme, isterseniz sabun paketleme işi yaparsınız.
 • Kazanacağınız parayı kendiniz belirlersiniz. Yani birden fazla evde paketleme işi veren firmalar ile çalışır ona göre kazanırsınız.
evde paketleme iş ilanları
evde paketleme iş ilanları

Görmüş olduğunuz gibi, evde paketleme işi gerçek mi? diye düşünüyorsanız tüm bu detaylar aklınızdaki soru işaretini gidermeye yeterli olacağı düşüncesindeyiz. Evde ek iş yapmak konusunda kendinizi yeterince kararlı olarak görüyorsanız, harekete geçmek konusunda artık çok nedeniniz var! Peki evde paketleme işi veren firmalar hangileridir?

Evde paketleme işi nereden alınır

Evde paketleme işi veren firmalar Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Samsun, Kocaeli, Sakarya, Adana, Eskişehir, Kayseri, Denizli, Konya illeri başta olmak üzere Türkiye’nin hemen her ilinde paketleme işleri vermektedirler. Evde paketleme işi nereden alınır derseniz evinize kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Sizin ekstra yapmanız gereken bir durum söz konusu değildir. Paketleme işinde metropol olarak adlandırılan iller genelde en fazla aramalara vakıf olan bölgelerimizdir. Evde ek iş ilanları bu illerimizde oldukça yoğun yayınlanıyor olup ek iş imkanı sağlamaktadır. Ankara, İstanbul veya İzmir illerinde ikame ediyorsanız tabi ki iş ilanlarından daha hızlı oldukça avantajlı durumda olursunuz fakat diğer illerde oturuyorsanız da endişe etmeyin. En kötü ihtimalle bekleme süreciniz biraz uzun olacaktır. Zaten evde ek iş yapmak istiyorsanız az veya çok bekliyor olmanız gerekmektedir.

Evde paketleme işi nasıl yapılır

Evde paketleme işi nasıl yapılır hususunda araştırma yaptığınızda net bir şekilde göreceksiniz ki işiniz oldukça kolaydır. El becerinize güveniyorsanız zaten hiçbir endişeniz olmasın. Ama diyelim ki bu konuda kendinize çok güvenemiyorsunuz ve evde ek iş imkanları ile ek gelir sahibi olmak istiyorsunuz. O zamanda size en uygun modeldeki paketleme işleri üzerine yoğunlaşırsınız. Paketleme nasıl yapılır üzerine internette birçok video var onları izleyerek de gayet basit bir şekilde bilgi sahibi olursunuz. Zaten kısa bir süre içinde nasıl yapılacağı konusunda kendinizi iyiden iyiye geliştirmiş olacaksınız…

Evde paketleme işleri nelerdir

Evde paketleme işi olarak ne yapabilirim diyenler için alternatif oldukça fazladır. Burada ince bir detay var ki, paketleme işi arıyorum diyenler istedikleri modelde seçim yapıp yeteneklerine göre değerlendirme fırsatına sahip olurlar. Yani çok basit bir örnekle açıklayacak olursak; kiminin eli nikah şekeri paketleme işi için yatkınken kimisi çorap paketleme işinde daha rahat çalışır. Öncelik olan, evde paketleme işi veren firmalar ile anlaşma sağlayıp, biran önce çalışmaya başlayıp tecrübe edinmenizdir.

Evde paketleme işi nereden alınır nasıl yapılır
Evde paketleme işi nereden alınır nasıl yapılır

Evde paketleme işi yapan firmalar

Evde paketleme işi yapan firmalar aklınıza gelebilecek tüm sektörlerde hizmet sunmaktadır. Yaşamın her anında ihtiyaçlar bitmeyeceği için mutlaka evde ek iş fırsatı ve imkanı sağlanıyor olacaktır. Plastik, kağıt, metal, hammadde gibi genel anlamdaki hizmet sektörleri içinde yapılabilecek sayısız paketleme işi ilanı görebilirsiniz. Kendinize en uygun olanı seçer ve zaman kaybetmeden paketleme işleri için harekete geçebilirsiniz. Belirli periyotlarda takibe devam ederek anlık paylaşımlardan haberdar olmanızda fayda vardır.

Evde maske paketleme işi veren firmalar

Evde maske paketleme işi son yılların en çok tercih edilen evde ek iş imkanı haline gelmiştir. Zaten hali hazırda hayatımızın birçok alanında kullanılıyor. Tahmin edeceğiniz üzere Covit 19 pandemi süreci ile birlikte popülaritesi artmış ve evde yapılabilecek ek işler içinde başı çeker olmuştur. Çok fazla tecrübe gerektirmiyor oluşu tercih edilesindeki en büyük etkenlerden birisidir. Dikiş konusunda tecrübe sahibi olmanız tabi ki ek iş fırsatları konunda sizi bir adım öteye taşıyacaktır. Fakat bilmiyor olmanız fırsatı kaçırdığınız anlamına gelmez ki öğrenmesi oldukça kolay bir paketleme işidir. Dikiş makinesine sahip ve birazda el yatkınlığınız varsa zaten çok büyük olasılıkla bu işe sahip olursunuz. Ama bu detay aklınızı karıştırmasın, dikiş bilmeniz avantajınıza olduğu gibi bilmiyor olmanız dezavantaj değildir. Çünkü hazır dikili olan maskelerin paketleme işine talip olursunuz. Marketlerde de dikkatinizi çekmiş olabileceği üzere maske paketleri 50 veya 100 adetler halinde satışa sunulmaktadır. Yani, sizin yapacağınız paketler bu formlarda olacaktır. Maskeleri paketledikten sonra kolilere istifleyerek evde paketleme işi veren firmalar ile ne şekilde anlaştıysanız o şekilde gönderimini yaparsınız. Yani firmanın anlaşmalı kargosu gelip evinizden veya artık nerede çalışıyorsanız oradan teslim alarak gideceği adrese ulaştıracaktır. Paket başına ortalama 0,35 kuruş kazanırsınız. Rakam düşük gelmesin, yapacağınız iş koliler halinde olacağı için hatırı sayılır paralar kazanıyor olacaksınız. Önemli olan kriter, maskelerin ip kısmı oldukça hassas olduğu için kopmamasına veya yırtılmamasına dikkat etmek olacaktır. Ayrıca paket ve koli içi sayılara dikkat etmenizde fayda var. Paketlere olması gerekenden fazlasını koyarsanız sorun teşkil eder. Paketleme işleri için çıktığınız yolda uzun soluklu para kazanamadan bırakmak zorunda kalırsınız. Aslına bakarsanız bu denklem tüm ek işler ilanları için geçerlidir. Hatasız iş çıkarılması iş hayatında başarılı olmanın anahtarını size veriyor olacaktır.

Evde maske paketleme işi veren firmalar Ankara
Evde maske paketleme işi veren firmalar

Evde poşet paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi yapan firmaların popüler ilanlarından bir diğeri de poşet paketleme işidir. Naylon poşetlerin alışverişlerin olmazsa olmaz materyalleri arasında olduğunu söylemeye gerek yoktur. Taşımanın en pratik hali ve vazgeçilmezi olan naylon poşetler her ne kadar son zamanlarda kullanımı geri plana atılmak istense de yerini korumaya devam edecektir. Zira, sadece marketlerde kullanım durumu söz konusu değil ve tüm alışveriş alanlarında yer alır. Tabi bu durumda evde paketleme işi istiyorum diyenler için farklı bir ek iş fırsatı çıkıyor. Gününüzün sadece 1/3 ünü ayırarak yapabileceğiniz gibi oldukça iyi ek gelir elde etme fırsatına sahip olacaksınız. Poşetler genelde 500 veya 1000′ erli paketler haline getirilerek paketleme işi yapılır. Yapılan paketler kolilere konularak kargoya hazır hale getirilir. Poşetlerin ambalaj içinden çıkmaması veya yırtılması, gerilmemesi gibi konular bu anlamda dikkat etmeniz gereken kriterlerdir. Evde paketleme işi yapan firmalar poşet paketlemesi için aylık ortalama 4.000 ₺ para kazanma imkanı sunarlar. Tabi bu rakam anlaşma oranlarınıza göre değişkenlik göstereceği gibi artması veya azalması durumu söz konusudur. Ne kadar fazla zaman ayırırsanız o kadar çok para kazanma şansına sahip olursunuz.

Poşet paketleme işi veren firmalar
Evde poşet paketleme işi veren firmalar

Evde stoper paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar diğerlerine nazaran azda olsa stoper paketleme işi vermektedirler. Bakmayın diğerlerinden az bir pazar payına sahip olduğuna, evde paketleme işi başvuru formu dolduran sayısı az olduğu için buradaki ek iş fırsatları diğerlerine göre daha avantajlı bir hal alabilmektedir. Nitekim, stoperler bugün neredeyse her evde kullanılan ve kapı veya pencere kontrolünü sağlayıp, hayatı oldukça kolaylaştıran bir üründür. Genelde tek adet pazarlanıyor olsa da 5’erli veya nadiren de olsa 10’arlı adetlerde satılmaktadırlar. Diğer ek işler de olduğu gibi firma tarafından tarafınıza gönderilen stoperleri yine istenilen adetlerde ambalajlayarak teslimini sağlarsınız. Bu işten ortalama aylık kazanacağınız para 3.750 ₺ civarlarındadır. İnce işçilik istemez ve ambalajların yırtılmamasına dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Evde stoper paketleme işi veren firmalar
evde stoper paketleme işi veren firmalar

Evde kolonyalı mendil paketleme işi veren firmalar

Kolonyalı mendiller temizliğin en pratik ve vazgeçilmezidir. Restoranlardan kafelere kadar özellikle gıda sektöründe kullanılmayan mekan görmek mümkün değil ki buda bize ek iş imkanları için farklı bir fırsat kapısı aralıyor. Mendil paketlerini zaten biliyorsunuzdur. Hali hazırda yapısı olan ve kolayca poşet ambalajlara koyularak paketleme işi yapılan bir yapıya sahiptir. Uğraştırmaz ve yormaz, hiçbir yükü yoktur. Çoklu adetler halinde paketleme işi yapılıyor olup adetleri firmalara göre değişkenlik göstermektedir. Genellikle 1000 adet ve üzeri paketleme yapıldığı için ücretlendirmesi de gramaj üzerinden belirlenebilmektedir. Sayımı yaptıktan sonra toplu olarak ambalajın içinde konularak tel zımba ile ağzı kapatılıp kolilere stoklanır. Ağırlık konusunda hafiftir ve kargolama aşaması oldukça kolay olduğu için yorulmanıza mahal vermez. Klasik olarak, poşet için adetlere dikkat edip ambalajın yırtılmamasına özen göstermek bu ek iş için yeterli olacaktır.

evde kolonyalı mendil paketleme işi veren firmalar
evde kolonyalı mendil paketleme işi veren firmalar

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar

Düğün, Nikah törenlerinde davete gelen misafirlere hatıra olması için önceden hazırlanmış tül veya farklı bir konseptte ki ambalaj içinde çeşitli nikah şekeri ikram edilir. Nikah şekeri bir anlamda, evlenen çiftlerin bu önemli günde davetlilere teşekkürlerini iletme yoludur. Çiftlerin tercihine göre; nikah şekeri yanında deniz kabuğu, istiridye, biblo gibi figürler verilebilmektedir. Evde paketleme işi veren firmaların veredeyse %70’inde nikah şekeri paketleme işleri ile karşılaşmanız mümkündür. Düğün, kına gecesi gibi organizasyonlar geçmişten geleceğe standart bir gelenek olduğu için son bulacak gibide görünmüyor. Aslında sadece nikah organizasyonu olarak bakmamak gerekiyor. Çünkü adı bu olsa da eğlence sektörünün bir çok alanında kullanılmaktadır. Bildiğiniz üzere havaların ısınması ile birlikte düğün ve nikah sezonunu da başlıyor olup bu anlamda evde paketleme işi sahasına olan talepte iyice artış gösterecek. Hazırlık listelerinin başında yer alan nikah şekeri ek iş ne yapabilirim diyenler için ek iş fırsatı kapısını aralıyor. Çiftler zaten hali hazırda koşturmaca ile zaman geçirdiği için nikah şekeri paketleme işi için ekstra zaman ayırmaz evde ek iş yaparak çalışan kişilere yaptırırlar. Davetli sayısına göre paketleme yapılacak işler önceden hazırlanır. İçlerine çiftler tarafından seçilen badem vs. şekerlemeler konularak kapatılır. En aşağı 300 adet paketler halinde hazırlanıyor olup davetli sayısına göre de değişkenlik göstermektedir. Evde ek iş veren firma ile önceden zaten bu detayları konuşuyor olacaksınız. Bu anlamda nikah şekeri nasıl yapılır sorusu hakkında ki detaylara hakim olursunuz.

evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar
evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar

Evde sabun paketleme işi veren firmalar

Evde sabun paketleme işi bildiğiniz tüm ilanların arasında belki de en çok rağbet görülen ve yıllardan beridir süre gelen işler arasındadır. Özellikle kokulu sabun paketlemesi yapmak size devamlı para kazanma fırsatı sağlayabilir. En basit örnekle ayın 3 haftası size iş getirisi sağlarken boş kalmamanız için bütçenizi desteklemeye son derece yardımcı olacaktır. Çok fazla renk ve çeşitliğe sahip olan süs sabunlarını muhakkak biliyorsunuzdur ve hatta evinizde kullanılmıştır. Her on evden üçünde muhakkak kullanımı olan sabun paketi hijyen gerektiren şu günlerde çok daha fazla talep görmeye başladığı için sizlere de ekstra gelir kapısı aralamaktadır. Güvenilir firmalar ile tanışıp çalışmaya başlama fırsatına vakıf olursanız hatırı sayılır paralar kazanırsınız. Dekoratif, Hediyelik eşya, gündelik kullanım, süs gibi birçok alanda kullanılan kokulu sabunlardan para kazananlar yıllardır sadece bu işi yapmaktadır. Bize sorarsanız uzun yıllar bu sektörde aranılan ilk sıralarda olmaya devam edecektir.

evde sabun paketleme işi veren firmalar
evde sabun paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi yapmak ne kadar kazandırır

Evde paketleme işi yaparak ayda ayda ortalama 4.000 ₺ para kazanabilirsiniz. Hatta ne kadar çok iş yapıp hasarsız teslim ederseniz alacağınız rakamda aynı oranda artış gösterecektir. Tabi bu işlerde paket başı ödeme yapılır ama standart çalışmalar sonucu alınan toplu paralar bu oranlara tekabül etmektedir. Ne zaman ve ne kadar para alacağınızı kesinlikle öncesinde konuşup mutabık kalın ki sonradan oluşabilecek iletişim sıkıntıları yüzünden ödeme almakta sorun yaşamayın. 

Evde paketleme işi işkur ve sahibinden

Evde paketleme işi işkur ve sahibinden Ankara merkezli yönetiliyor olup Türkiye’nin hemen her bölgesine ek işler göndermektedir. Oldukça geniş dağıtım ağına sahip bu firmaların ek iş ilanları ile tanışıp çalışma şansına sahip olursanız diğer evde ek iş yapanların arasına katılmış olursunuz. İşkur ve Sahibinden ilanları için başvuru formu doldurmak için acele etmelisiniz. Çünkü başvuru sayıları her geçen gün giderek artmaktadır.

Evde paketleme işi başvuru formu nasıl doldurulur
Evde paketleme işi başvuru formu

Evde paketleme işi başvuru formu

Sonuç olarak artık evde paketleme işi veya işleri hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olursunuz. Gelelim, evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında nasıl bir yol izlemelisiniz? Evde ek iş fırsatı, imkanı ile para kazanma konusunda ilgili olduğunuz açıkça ortada fakat evde paketleme işi yapan firmalar telefon numaralarını iletişim bilgilerini internet ortamında açıkça yayınlamıyor. Dikkatinizi çekmekte fayda var ki, evde paketleme işi işkur sahibinden ilanları dahi telefon numarası paylaşmıyor. Evde paketleme iş ilanları için kurulmuş olan sitemizin evde paketleme işi başvuru formu alanından talebinizi iletip sonrasında yazışmaları takip ederek evde paketleme işi olarak ne yapabilirim diyen diğer takipçilerin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Evde paketleme işi olarak ne yapabilirim diyen ve sizinle aynı amaçta olan yüzlerce kişi aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızı beğenip takipte kalıyor. Bu sayede evlere paketleme işi veren firmalar ilanları yayınlayıp aynı zamanda dönüş yaparken anlık haberdar oluyorlar. Sizde onların arasına girmek ve paketleme ek iş imkanı kaçırmak istemiyorsanız Facebook ve İnstagram hesaplarımızı linkler üzerinden kullanın.

 1. Asude diyor ki:

  Evde sakız paketleme işi yapan Manisa / Akhisar’da arkadaşım var ben İstanbul’da oturuyorum. Ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız memnun olurum

 2. AYŞE YILMAZ diyor ki:

  BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞLER İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

 3. AYŞE YILMAZ diyor ki:

  BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

 4. Cansel diyor ki:

  Tekirdağda oturuyorum iş bulamadığımdan paketleme işi arıyorum. Üniversite mezunuyum. Titizlikle yapabilirim işleri vaktinde de yetiştiririm.

 5. Tuğba Korkmaz diyor ki:

  Merhabalar.kolay gelsin. Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  • @dmin diyor ki:

   Tuğba Hanım Hoşgeldiniz,

   Evde paketleme işi yapmak için talebiniz sistemimize kaydedilmiştir. Hangi ilde ikame ettiğinizi ve daha önde evlere paketleme işi veren firmalar ile çalışıp çalışmadığınızı, farklı bir sektörse kısa bir şekilde tecrübelerinizi belirtirseniz iyi olur,

   İyi Günler Dileriz,

 6. HATİCE DEMİRKIRAN diyor ki:

  Öncelikle iyi çalışmalar antalyada yaşıyorum evliyim 2oğlum var 32 yaşındayım evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Seçilen dursun diyor ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Ankara Yenimahalle ilçesinde ikamet ediyorum daha önce tabak ve bardak paketleme işi yaptım. Eşim ile beraber yapacağız yardımcı olursanız memnun oluruz. Şimdiden teşekkürler.

 8. Gözde diyor ki:

  Merhaba uzun zamandır evde paketleme işi arıyorum geneli dolandırıcı çıktı size de tavsiye üzerine yazıyorum özen ve titizlikle ürünlerinizi istediğiniz gibi yapabilirim Adana imamoğlu da oturuyorum tüm günüm boş geçiyor imamoğlunda da iş fırsatları yoktur

 9. Kiraz diyor ki:

  Merhaba ben kiraz ek iş yapmak istiyorum e posta takip ediyorum bana iş ilanları başka bir bilgi gelmiyor iş yapamadım

 10. Muhsine İpek diyor ki:

  İyi günler evde herhangi bir paketleme işine gönüllüyüm eğer olursa ailemle birlikte 3-4 koldan yapmayı planlıyorum başvuru yapmama yardımcı olur musunuz Eskişehir de ikamet etmekteyim daha önce paketleme işi yapmadım olursa ilk olacak devamının da geleceğine eminim şimdiden teşekkürler

 11. Sezer diyor ki:

  Kocaeli daricada oturuyorum evde maske paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır lütfen yardımcı olun acil işe ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir