Evde paketleme işi yaparak aylık sabit ek geliriniz olsun!

Evde paketleme işi

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Günümüzde evden çalışarak ekstra kazanç elde etmek eskisinden çok daha kolay bir hal aldı. Artık  farklı sektörlerde üretim yapan pek çok firma evde ek iş yapmak isteyen bireylere iş imkanı sunuyor. Evde ek iş veren firmalar zaman zaman iş ilanları yayınlıyorlar. Eğer siz de tam zamanlı işinizden kalan zamanınızda ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyorsanız bu ilanlara göz atabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz basit ve kazançlı evde ek iş imkanları arasında ürün paketleme de yer alıyor. Fabrika, atölye vb. işletmeler; sigorta, yol ve yemek gibi masraflarını azaltmak için ürünlerinin paketleme işlerinin bir kısmını evlere veriyor. Evde paketleme işi veren firmalar bu sayede özellikle ev hanımlarına ve öğrencilere evde ek iş imkanı sağlıyorlar. Peki, evde paketleme işleri nelerdir? Evde paketleme işi nasıl yapılır? Paketleme işi nereden alınır?

Evde paketleme işi

Ek Para Kazandıran Evde Paketleme İşleri

Özellikle ev hanımlarına hitap eden evde ek paketleme işi genellikle toplu olarak verilmektedir. Bu nedenle ürün paketleme işi yapmak isteyenlerin 4-5 kişilik bir ekip ile çalışması iş alma şanslarını artıracaktır. Eğer siz de ev ekonomisine katkı sağlamak istiyor ve kolaylıkla yapabileceğim bir evde ek iş arıyorum diyorsanız ürün paketleme işi yapabilirsiniz. Bu iş ile ilgili evde ek iş fikirleri ise kısaca aşağıda açıkladığımız gibidir.

●     Evde Sabun Paketleme

Evde paketleme işi veren firmalar, genellikle sabun işletmeleri olarak karşımıza çıkıyor. Evde sabun paketleme son derece kolay bir iştir. Bu nedenle de evde ek iş yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alır.

Evde sabun paketleyerek para kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken, ilgili evde ek iş ilanları arasından sizin için uygun olanını inceleyerek başvuruda bulunmaktır. Eğer işe kabul edilirseniz sabun üretimi yapan firma sabun ve paketleme ambalajlarını size teslim eder. İşin nasıl yapılması gerektiği, ne zaman teslim edeceği ve ne kadar sabun paketleneceği gibi detaylar ile ilgili bilgi verir.

Sabun paketleme işi sürekli ihtiyaç duyulan bir iştir. Eğer firmanın kurallarına uyar, paketleri istenen şekilde ve sürede teslim ederseniz sürekli iş alabilirsiniz.

●     Evde Kına Paketleme

Kına paketleme işi yapmak için tıpkı sabun paketleme işinde olduğu gibi ayrıca eğitim almaya gerek yoktur. El becerisi olan herkes evde ek iş olarak kına paketleyebilir. Bu işi veren firmalar evlere çuvallar ile kına ve kınanın nasıl paketleneceğini göstermek adına bir örnek bırakırlar. Yapılması gereken ise kınaları kese ya da kutulara istenilen oranda koyarak örnekteki gibi kapatmaktır.

Evde paketleme işi olarak kına paketleme işini rahatlıkla yapabilirsiniz. Ancak bu tarz işler parça başı ücretlendirildiği için seri olmanız oldukça önemlidir.

●     Evde Kokulu Tespih Paketleme

Ek gelir elde etmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz evde ek iş fırsatları arasında tespih paketleme de yer alır. Tek başınıza ya da diğer aile bireyleri ile toplanarak yapabileceğiniz bu iş için özel bir yeteneğe sahip olmanız gerekmiyor. Firmalar genellikle tespih yapımı için gerekli malzemeleri kapıya kadar getiriyorlar. İş ile ilgili istenen ise boncukları 33 ya da 99´lu olarak dizmek ve paketlemektir.

●     Evde Mum Paketleme

Evde ek iş imkanları arasında yer alan mum paketleme işi, mum üreten firmalar tarafından evlere koliler halinde gönderilir. Gönderilen farklı boyut ve renkteki mumlar istenilen ambalajların içine yine istenilen miktarda konulur. Mumlar paketlerine konulmalarının ardından kapatılırlar. Evde mum paketleme işi bu kadar basittir. Siz de evde paketleme işi arıyorum diyorsanız bu işi veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Evde paketleme işi ile ilgili fırsatlar bahsettiklerimiz ile sınırlı değildir. Tüm bunlara ek olarak evde ek iş veren firmalar; plastik ve karton bardak paketleme, telefon kılıfı paketleme, vida paketleme, boncuk paketleme ve erzak kutusu paketleme gibi işler için de evde ek iş ilanları verebiliyorlar.

Evde ek paketleme işi
Evde ek paketleme işi

Evde Paketleme İşi Nereden Alınır?

Paketleme işi ile ilgili en zor kısım firmalar ile iletişime geçmektir. İnternette iş ilanları yayınlayan sitelerde ek paketleme işi veren firmaların telefon numaraları vardır. Sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanları inceleyebilir ve başvuru formunun gerekli kısımlarını doldurabilirsiniz. Ayrıca çevrenizde evlere paketleme işi veren firmalar olabilir. Özellikle büyük şehirde yaşıyorsanız çevrenizi araştırabilir, yakınınızda böyle bir firma bulunuyorsa insan kaynakları departmanına başvurarak iş alma şansı yakalayabilirsiniz.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

  1. AYŞE YILMAZ diyor ki:

    BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir