Evde plastik bardak paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşırsınız?

Evde plastik bardak paketleme işi

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! İçinde bulunduğumuz dönemde zorlaşan yaşam şartları, kişilerin ek gelir elde etmek için arayışa girmelerine neden olmuştur. Pek çok kişi daha fazla kazanç elde etmek için tam zamanlı işlerinin yanı sıra evde ek iş yapmaya yönelmiştir. Ayrıca yaşam şartlarının zorlaşması yalnızca çalışan bireyleri değil, ev hanımlarını ve öğrencileri de ek gelir elde etmeye zorlamaktadır. Bunun için ev hanımları ve öğrenciler de boş zamanlarını ek iş yaparak değerlendirmektedir. Evde ek iş yapmak ve daha fazla para kazanmak için başvurulabilecek birçok evde ek iş imkanı bulunmaktadır. Bahsettiğimiz evde ek iş imkanları arasında evde plastik bardak paketleme işi de yer almaktadır. Firmalar, internet üzerinde bardak paketleme işi ile ilgili evde ek iş ilanları yayınlamaktadır. Peki, plastik bardak paketleme nasıl yapılır? Bu işi yapabilmek için nasıl bir yol izlemek gerekir?

Evde ek paketleme işi

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde plastik bardak paketleme, evde ek iş fırsatları arasında en kolay işlerden birisidir. Ayrıca bu iş, evin her yerinde rahatlıkla yapılabilir. Fakat işin kolay olması dikkat gerektirmediği anlamına gelmez. Plastik bardakları paketlerken hijyen konusunda hassas davranmak oldukça önemlidir. Çünkü sizin paketlediğiniz plastik bardakları insanlar satın alarak yıkamaya gerek duymadan kullanacaklardır. Bu nedenle paketlemeye geçmeden önce ortamın ve ellerinizin temiz olduğundan emin olmanız gerekir.

Ek gelir elde etmek için yapılabilecek bir evde ek iş imkanı olan bardak paketleme, aynı zamanda temiz bir iştir. Dökülme ya da akma gibi sorunları olmadığı için eviniz kirlenmez. Bu anlamda evde ek iş ne yapabilirim diye düşünüyorsanız bardak paketleme işini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Evde bardak paketleme işi veren firmalar, iş ile ilgili tüm malzemeleri sayılı olarak teslim ederler. Bardak paketleme için gerekli malzemeler ise kısaca şöyledir;

 • Plastik veya karton bardak
 • Paket lastiği
 • Şeffaf ambalaj poşeti
 • Eldiven
 • Bardakların konulacağı büyük karton koli

Firma tarafından gönderilen plastik bardaklar, hijyenik bir ortamda 10´lu, 20´li, 50´li ya da 100´lü olacak şekilde poşetlenir. Poşetleme sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise bardakları doğru saymaktır. Çünkü plastik bardakları istenilen sayıda paketlemeniz işin devamlılığı için önem taşır. Yine bu işten iyi bir ek gelir elde etmek istiyorsanız hızlı olmanızda fayda vardır.  Eğer size yardım edebilecek birilerini bulabilirseniz elinizdeki işi daha çabuk bitirebilir ve daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

Plastik Bardak Paketleme İşine Nasıl Başvurulur?

Ülkemizde pek çok firma paketleme işi ile ilgili evde ek iş ilanları Ankara yayınlamakta ve ek gelire ihtiyaç duyanlara evde ek iş imkanı sunmaktadır. Aynı durum evde paketleme işi veren firmalar için de geçerlidir. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Eskişehir gibi şehirlerde bu firmaların sayısı oldukça fazladır. Eğer evde ek iş arıyorum diyorsanız bu firmaların internet üzerinde yayınladığı ilanları takip edebilirsiniz. İlanlarda genellikle ek paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ve e-mail adresleri gibi bilgiler yer alır. Bu bilgiler üzerinden firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Bunların yanı sıra bulunduğunuz çevrede evde plastik bardak paketleme işi veren firmalar olabilir. Bu firmaları araştırıp direkt olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde paketleme işi
Evde paketleme işi

Plastik Bardak Paketleyerek Ne Kadar Gelir Elde Edilebilir?

Evde plastik bardak paketleme işi ile ilgili akla gelen ilk sorulardan birisi bu işten ne kadar kazanç elde edilebileceğidir. Paketleme işi veren firmalar paket başına ücret öderler. Ödenen ücret ise paket başına  genellikle 1 TL´dir. Yani 10 paket için alacağınız ücret 10 ₺, 100 paket için ise 100 ₺´dir. Bu doğrultuda 20 gün gibi bir süre sonunda 2.000 ₺ ek gelir elde etmeniz mümkündür.

Özellikle son dönemlerde evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı hızla artmaktadır. Bu durum firmaların evde ek iş arayanlara verdikleri ücretleri düşürmelerine neden olmaktadır. Bunun için bazı firmalar paket başına 50 kuruş gibi bir ücret de ödeyebilmektedir.

Evde ek paketleme işi gibi işlerden elde edebileceğiniz gelir hızınız ile yakından alakalıdır. Hızlı davranır ve günlük olarak ne kadar çok bardak paketlerseniz o kadar ek gelir elde etme imkanı bulabilirsiniz.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

 1. Öykü Yazar diyor ki:

  Merhaba,

  Bi̇lgi̇lendi̇rme yazınız için teşekkür ederim. Evde ek iş veren firmalar ile bende çalışmak isterim. Kolay Gelsin.

 2. AYŞE YILMAZ diyor ki:

  BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.