Evde Plastik Bardak Paketleme İşi – Evde Ek İş İlanları 2021

evde-plastik-bardak-paketleme-isi-evde-ek-is-ilanlari-2021

Evde plastik bardak paketleme işi, çeşitli firmalar tarafından, üretime destek almak amacıyla oluşturulmuş iş alanıdır. Özellikle ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen hanımlar ya da öğrenciler için idealdir. Ayrıca çeşitli sebeplerle işsiz kalan ya da evde tatil yaparken ek gelir kazanmak isteyen, bu işe kolayca başvurabilirler. Düzenli ve kaliteli yapıldığı takdirde evde ek iş paketleme yoluyla ciddi bir gelir elde etmek mümkündür. Bardak paketleme işi son derece pratik bir iş olduğu için ailenizle birlikte bu işi yaparak çok daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Siz de evde paketleme işi veren firmalar araştırması yaparak günlerinizi monotonluktan kurtarabilirsiniz. Hem eğlenip hem kazanmak için evinizde istediğiniz kadar sipariş alarak çalışabilirsiniz.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde plastik bardak paketleme işi, temel olarak koli ya da naylon paket içine ürün yerleştirme şeklinde yapılır. İş aldığınız firma gerekli malzemeleri size ulaştırır. Bir pakette kaç adet ürün olması gerektiğini ve nasıl paketlenmesi gerektiğini firma yetkilileri size tarif edecektir. Sizin yapmanız gereken, bardakları belli sayılarda iç içe geçirerek sıra haline getirmek, pakete yerleştirip koliye doldurmaktır.

Evde paketleme işi yapan firmalar, sizinle sürekli çalışmak için ilk önce işinizin kalitesine bakacaktır. Doğru paketleme ve belirtilen sürede teslim yaptığınızda sürekli işler almanız mümkün hale gelir.

evde paketleme iş

Paketleme işinde teslim süresi genellikle günlük ya da iki günde bir şeklindedir. Yani aldığınız işi aynı günün akşamına ya da bir sonraki günün akşamına yetiştirmeniz beklenir. Alacağınız ödeme ise gün içinde ne kadar paketleme yaptığınıza göre değişir. Ödemeleriniz parça ya da paket başına yapılır. Evde paketleme işi arıyorum diyorsanız, paketleme işi yaparak kolayca gelir sağlayabilirsiniz. Ailenizle birlikte vakit geçirirken bile para kazanabilirsiniz.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Nereden Alınır?

Evde ek iş ilanları, çoğunlukla internet üzerinden yayınlanır. Firmalar, başvurularınızı değerlendirir ve verdiğiniz iletişim bilgilerini kullanarak size ulaşır. Bunun için, devamlı araştırma yapmak ve evde ek iş fırsatları konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Mesela İstanbul içinde evde ek iş ilanları İstanbul ilanlarına hem internetten bakabilirsiniz. Bu ilanları takip ederek kendinize göre bir iş bulabilirsiniz. İnternetin yanı sıra, yerel olarak da evde paketleme işi bulma imkânımız olabilir. Yaşadığınız şehirlerde, büyük market ya da toptancılarla görüşüp böyle bir işe talip olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Evde plastik bardak paketleme işi sayesinde okul harçlığınızı çıkarabilir ya da ek gelir kazanabilirsiniz.

[WPSM_COLORBOX id=368]

 1. Bedriye yardimci diyor ki:

  Bir koliye kaç bardak diziyoruz düzeni nasıl olcak iç içe koyup sitreclemi yoksa direk dizip yapiyoruz

  • @dmin diyor ki:

   Bedriye Hanım Selamlar,

   Evde paketleme işi veren firmaların taleplerine istinaden değişkenlik gösterir. Ek iş yapma planınız onaylandığı zaman zaten detayları alıyor olacaksınız,

   İyi Şanslar Dileriz,

 2. Mehtap diyor ki:

  İzmirde yaşıyorum ihtiyacım var dönüş yapılırsa çok seviniriz. Her iş itinayla yapılır zaman sıkıntım yok

 3. AYŞE YILMAZ diyor ki:

  BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.