Evde sabun paketleme işi ile her ay ekstra para kazan!

evde sabun paketleme işi

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Evde çalışarak ek gelir elde etmek için başvurulabilecek birçok iş fırsatı bulunuyor. Bunlar arasında en kolayı ve en çok tercih edileni ise ürün paketleme işidir. Pek çok işletme, üretimin ardından ürünlerinin paketlenmesine ihtiyaç duyuyor. Bu iş için fabrika ve atölyelerde genellikle ürün paketleme bölümü bulunuyor. Bunun yanı sıra bazı işletmeler ise sigorta, yemek ve yol gibi giderlerini azaltmak adına evde ek iş yapmak isteyenlere paketleme işi verebiliyorlar. Ev hanımları başta olmak üzere asıl işinden arta kalan zamanı değerlendirmek isteyen pek çok kimse, evde ek iş ilanları üzerinden ürün paketleme için başvuruda bulunmaktadır. Siz de ek gelir elde edebileceğiniz bir evde ek iş imkanı arıyorsanız ürün paketleme işi yapabilirsiniz. Paketleme işi ile ilgili başvurabileceğiniz evde ek iş fırsatları arasında sabun paketleme de yer alıyor. Peki, evde sabun paketleme işi nasıl yapılır? Sabun paketleme işi almak için nereye başvurmak gerekir? Bu işten aylık ne kadar gelir elde edilebilir?

evde sabun paketleme
evde sabun paketleme

Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Genellikle ev hanımlarının ve öğrencilerin tercih ettiği evde ek iş imkanları arasında yer alan sabun paketleme, herhangi bir  tecrübe ya da el becerisi gerektirmez. Bu işte hazır olarak üretilmiş olan sabunların istenilen paket ya da kutuların içine konulması gerekir. Sabunlar firmadan kalıplar halinde gönderilir ve istenilen boyutlarda kesilmesi de istenebilir. Ayrıca evde paketleme işi veren firmalar paketlenecek ürün için bir örnek gönderir. Aynı durum evde sabun paketleme işi için de geçerlidir. Gönderilen örneğe bakılarak sabun paketinin nasıl hazırlanacağı kolaylıkla öğrenilebilir. Üretici firmanın gönderdiği ambalajlar ile paketlenen sabunlar genellikle yine firma tarafından teslim alınır.

Sabun paketleme her ne kadar kolay bir evde ek iş imkanı olsa da dikkat gerektirir. Çünkü sabun kimyevi bir maddedir ve dikkatli davranılmadığında sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu anlamda evde ek iş olarak sabun paketlemek istiyorsanız aşağıdaki birkaç noktayı mutlaka aklınızda bulundurmalısınız.

 • Özellikle 0-3 ay grubundaki bebekler sabun parçalarını yiyecek zannederek yutabilir. Bu da felce ve hatta ölüme dahi neden olabilir. Eğer evinizde bebek varsa sabun paketleme yerine sizin için daha uygun evde ek iş fikirleri arasından seçim yapmanızı öneririz.
 • Evde sabun paketleme işi yaparken mutlaka eldiven kullanılmalıdır. Böylece işi yapanın ve sabunu tüketecek müşterilerin de sağlığı korunmuş olur.
 • Sabun, klor gibi maddeler ile karıştırıldığında çeşitli kanserojen etki yaratabilir. Bu nedenle sabun yapımı sırasında eldivenin yanı sıra maske kullanımı da önerilir.
 • Sabunların paketlenmesi mutlaka standart olmalı, paketler kesinlikle zarar görmemelidir. Ayrıca sabun paketleme işini sürekli yapmak isteyenler, işleri vaktinde teslim etmeye özen göstermelidir.

Sabun Paketleme İşi Nereden Alınır?

Sabun üretimi yapan firmalar, ihtiyaç duyduklarında internette iş ilanları yayınlar. İlanlarda, evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ve e-mail adresleri yer alabilir. Eğer evde ek iş arıyorum diyorsanız internette sabun paketleme ile ilgili  yayınlanan ilanları düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Sabun paketleme işinde çalışmak isteyen kişi sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle de internet üzerinden olumlu sonuç almak zor olabilir. İş almak istiyorsanız internetteki ilanları takip etmenin yanı sıra  bulunduğunuz bölgede sabun üretimi yapan firmaları araştırmanızda da fayda vardır. Bu firmalar ile yüz yüze görüşme yaparak evde sabun paketleme işi alabilir ve ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz.

"<yoastmark

Evde Sabun Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Sabun paketleme ile ilgili evde ek iş veren firmalar genellikle sabun başına ücret öderler. Fakat 1000 sabun başına ödeme yapan firmalar da bulunmaktadır. Bu nedenle firma ile ücret konusunda ayrıntılı bir şekilde konuşulmalıdır. Aksi halde çeşitli anlaşmazlıklar yaşanabilir. Olumsuzlukların önüne geçmek adına çalışma koşullarını yazılı olarak imza altına almak yararlı olacaktır.

Evde sabun paketleme işi yaparak iyi bir gelir elde edilebilir. Özellikle günde 1000 ve daha fazla sabun paketleyebilenler, aylık olarak 2000 TL kadar ek kazanç elde edebiliyorlar. Bu nedenle sabun paketleyerek iyi bir ek gelir elde etmek istiyorsanız hızlı olmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

 1. Züleyha diyor ki:

  Paketleme islerinin her cesidini evde ekibimle hizli bi sekilde hazirlayip teslim edebilirim.Ordu fatsada oturuyorum .dönuş olursa cok sevinirim.

 2. AYŞE YILMAZ diyor ki:

  BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

 3. Arzu diyor ki:

  Ankara geneli güvenilir bir firma ile , KAPORA ödemesi gibi ödemeler yapmadan evde paketleme işi hakkında bilgi almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir