Ek İş Arayanlar İçin Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Veren Firmalar 2021

evde telefon kilifi paketleme işi

Ekonomik sıkıntı çeken bireyler evlerini geçindirmek adına işlerinden arta kalan zamanı genellikle evde ek iş yaparak değerlendirmeye çalışır. Evde ek iş arayanlar için önerebilecek pek çok iş imkanı vardır. Bunlar arasında en popüler olan ise evde paketleme işi olarak karşımıza çıkmaktadır. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları ve öğrencilerin de rahatlıkla yapabilecekleri paketleme işi oldukça çeşitlidir. Bu doğrultuda bahsedebileceğimiz paketleme işlerinden birisi de cep telefonu kılıfı paketleme işidir. Herhangi bir iş tecrübesi olmayan bireylerin dahi kolayca yapabileceği bu ek iş, düzenli ve dikkatli bir şekilde yapıldığında aylık iyi bir ek gelir sağlamaktadır. Peki, evde telefon kılıfı paketleme işi nasıl yapılır? Evde paketleme işi veren firmalar nereden bulunur? Eğer siz de evde paketleme işi arıyorum diyorsanız yazımızı okumaya devam edebilir, telefon kılıfı paketleme işi ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

evde ek paketleme işi

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Nedir, Nasıl Yapılır?

Cep telefonlarının en önemli aksesuarları arasında yer alan kılıflar, aynı zamanda evde paketleme işi arayanlar için de iyi bir gelir kapısı durumundadır. Çok fazla sayıda cep telefonu modeli olması ve her model için farklı kılıfların tasarlanması paketleme sürecini zahmetli hale getirmiştir. İşletmeler ise bu durumu çözmek için ekstra personel istihdam etmek yerine evlere paketleme işi vermeyi tercih etmektedir. Evde paketleme işi veren firmalar bu konuda aylık olarak binlerce kişiye ek iş vermektedir. Siz de bu firmalar ile iletişime geçerek iş alabilir, aylık olarak ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde paketleme işi yapan firmalar ile nasıl iletişime geçebileceğinizden yazımızın devamında kısaca bahsedeceğiz. Şimdi gelelim evde telefon kılıfı paketleme işi nasıl yapılır sorusunun cevabına. Telefon kılıfı paketleme oldukça kolay bir ek iştir. Eğer yaptığınız evde paketleme işi başvurusu olumlu sonuçlanacak olursa firma yetkilileri sizinle iletişime geçecek, işin nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntılı olarak bilgilendireceklerdir. Yine telefon kılıflarını paketlemek için ihtiyacınız olan tüm malzemeler ücretsiz olarak teslim edilecektir. Yapmanız gereken ise telefon kılıflarını marka ve modellerine dikkat ederek istenilen poşetlere yerleştirmektir. Bazen kılıflara göre ek ürünler yerleştirmeniz de istenebilir. Ayrıca her kutuya kaç adet kılıf koyacağınız da malzemeler teslim edilirken belirtilecektir.

Telefon kılıfı paketleme her ne kadar kolay bir iş olsa da özen istemektedir. Bu doğrultuda size teslim edilen malzemelere zarar gelmemesi konusunda hassas davranmalısınız. Yine paketleme sırasında paketlerin içerisinde toz ya da kıl gibi maddelerin girmemesi konusunda da dikkatli olmanız gerekir. Bunun için işe başlamadan önce bulunduğunuz ortamın yeterince temiz olduğundan emin olmalısınız. Eğer özensiz çalışırsanız firmalar size yeniden iş vermek istemeyeceklerdir.

Telefon Kılıfı Paketleme İşi Nereden Alınır?

Evde telefon kılıfı paketleme işi arıyorum ancak firma bulamıyorum diyorsanız izleyebileceğiniz birkaç farklı yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki çevrenizde telefon aksesuarı satışı yapan dükkanlara giderek görüşmektir. Bu dükkanlara paketleme işi sorabilir, kılıf temin ettikleri firmalar ile iletişime geçerek iş alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yine bulunduğunuz ilde telefon kılıfı üretimi yapan işletmeler de olabilir. Bu işletmelere paketleme işi yapabileceğinizi belirterek iş alabilirsiniz.

Günümüzde özellikle sosyal medyada evde ek paketleme işi vereceğini söyleyen pek çok kişi ile karşılaşmak mümkündür. Ancak böyle kimseler ile bilgilerinizi paylaşmadan önce iki kere düşünmelisiniz. Çünkü bu tarz kimselerin amacı genellikle kişisel bilgilerinizi temin etmektir. Ancak bazı firmalar iş ilanı yayınlanan sitelerde evde paketleme işi ilanları yayınlamaktadır. Bu ilanlar üzerinden evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları vb. bilgilerine ulaşabilir, görüşme yapabilirsiniz.

Telefon Kılıfı Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanırsınız?

Paketleme işlerinde ne kadar gelir elde edebileceğiniz genellikle sizin harcadığınız zamana ve vereceğiniz emeğe göre değişmektedir. Yani bir bakıma ne kadar çok ürün paketlerseniz o kadar para kazanabilirsiniz. Firmalar genellikle paket başına ödeme yapmaktadır. Ancak bazıları ise paketlediğiniz koli başına fiyat verebilir.

Bunların yanı sıra evde paketleme işi veren firmalar  genellikle paket başına 0,25 kuruş civarı bir ödeme yaparlar. Bu ücret firmaya göre değişebilir. Günde 4-5 saatinizi ayırır, düzenli çalışır ve işi zamanında teslim ederseniz aylık olarak iyi bir ek gelir elde etmeniz mümkündür.

[WPSM_COLORBOX id=368]

  1. Aybüke diyor ki:

    Bu tür işlere ihtiyacım var. Zonguldakta oturuyorum. Lütfen yardımcı olun ve dönüş yapın elimden geleni yaparım. Hız konusunda şüpheniz olmasın.

  2. AYŞE YILMAZ diyor ki:

    BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.