Evde tespih dizme işi ile nasıl sabit ek gelir elde edebilirsiniz?

Evde tespih dizme işi

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! Birçoğumuz tam zamanlı işimizden kalan boş zamanları evde ek iş yaparak değerlendirmeye çalışıyoruz. Çünkü çoğu zaman kazandığımız para giderlerimizi karşılamak için yeterli gelmiyor. Sizler de ödemeleriniz konusunda sıkıntı yaşıyor ve ek gelir elde edebileceğiniz bir evde ek iş yapmak istiyorsanız yeteneklerinize uygun bir ek iş tercih edebilirsiniz. Ek gelir elde etmek için yapılabileceğiniz birçok evde ek iş imkanı bulunmaktadır. Bunlardan birisi de evde tespih dizme işi olarak karşımıza çıkmaktadır. Tespih dizme işi, evde ek iş imkanları arasında en kolay ve eğlenceli işlerden birisidir. Ancak diğer pek çok ek iş gibi tespih dizerken de özenli davranmalı ve mutlaka el çabukluğu kazanmalısınız. Peki, tespih dizme işi nasıl yapılır? Tespih dizerek para kazanmanın yolları nelerdir?

Evde Tespih Dizme İşi
Evde Tespih Dizme İşi

Evde Tespih Dizme İşi Nasıl Yapılır?

Tespih, pek çoğumuzun da bildiği üzere renkli boncukların belirli bir düzen içerisinde dizilmesi ile oluşturulan diziye denilir. Çok eski dönemlerden günümüze insanlar tarafından kullanılan bu ürün, yalnızca ibadet amaçlı kullanılmıyor. Aynı zamanda birçok kişi aksesuar olarak yanında tespih taşımayı tercih ediyor.

Günümüzde farklı malzemeler kullanılarak birçok tespih çeşidi üretiliyor. Bu tespih çeşitleri arasında; ağaç tespihler, kehribar tespihler, gümüş tespihler, Oltu taşı tespihler ve fiber tespihleri sayabiliriz. Siz de evde ek iş yapmak istiyorsanız bahsettiğimiz bu tespih çeşitlerinden yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz. Evde tespih dizerek para kazanmanın yolları ise kısaca aşağıdaki gibidir.

Evde Tespih Yapıp Satmak

Evde tespih dizme işi yaparak para kazanmanın birkaç farklı yolu bulunmaktadır. Bunlardan ilki yaptığınız tespihleri bireysel olarak satışa sunmanızdır. Eğer tasarım yeteneğinize güveniyorsanız özgün tespihler yaparak çevrenize ya da hediyelik eşya satan dükkanlara satabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya mecralarında (Facebook, Instagram) hesap açarak daha geniş kitlelere ulaşabilir ve daha çok satış yapma imkanı bulabilirsiniz. Ancak evde ek iş olarak bu yolu tercih ederseniz malzemeleri satın almadan satış aşamasına kadar tüm yük sizin üzerinizde olacaktır.

Evde Ek İş Veren Firmalar ile Çalışmak

Risk almadan yapabileceğim bir evde ek iş arıyorum diyorsanız ek iş veren firmalar ile çalışabilirsiniz. Tespih işi veren bir firma ile anlaşmanız halinde firma, tespih yapımı ile ilgili ihtiyacınız olabilecek gerekli tüm malzemeleri ve bir de iş hakkında fikir sahibi olmanız adına numune tespih gönderecektir. Size gönderilen numuneyi iyice inceledikten sonra tespih dizme işine başlayabilirsiniz.

Evde tespih dizme işi yaparak sürekli para kazanmak için size gönderilen numuneyi detaylı bir şekilde incelemeli ve bu numunenin tıpta tıp aynısını yapmalısınız. İpe istendiği gibi 33 ya da 99 adet boncuk dizmeli, imameyi takarak püskül ile süslemelisiniz. İşi, istenilen şekilde ve sürede tamamlamanızın ardından firma tespihleri evinizden alacak ve ödemenizi anlaştığınız şekilde yapacaktır.

Evde ek iş fikirleri

Tespih Dizme İşi Ne Kadar Para Kazandırır?

Evde ek iş olarak kendiniz tespih yapıp satmayı tercih edecek olursanız elde edeceğiniz gelir tespih taşının türüne ve yaptığınız tasarıma göre değişiklik gösterecektir. Özellikle kehribar gibi değerli taşlar kullanarak tespih yaparsanız daha çok para kazanabilirsiniz. Evde ek iş veren firmalar ise genellikle 1000 tespih başına 400 TL ile 500 TL arasında bir ücret ödemektedir.  Ancak bu belirttiğimiz alabileceğiniz ortalama ücrettir. Zamanla el pratikliği kazanarak elde ettiğiniz geliri daha da artırabilirsiniz. Ayrıca bu işi komşularınız, akrabalarınız ya da diğer aile bireyleriniz ile birlikte yaparak daha hızlı iş tamamlayabilir ve daha fazla para kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Evde Tespih Dizme İşine Nasıl Başvurabilirsiniz?

Evde tespih dizerek para kazanmak için bir firma ile çalışmak istiyorsanız, internette yayınlanan evde ek iş ilanları Ankara üzerinden firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu ilanlarda evde ek iş veren firmaların telefon numaraları vb. bilgiler yer alabilir. Ancak firma ararken aceleci davranmamalı ve tespih dizme işi veren firmanın güvenilirliğini mutlaka araştırmalısınız. İletişim kurduğunuz firma ile kişisel bilgilerinizi paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Aksi halde mağdur olabilirsiniz.

Tespih dizme işi almak için bulunduğunuz bölgede tespih imalatı yapan atölye ve fabrikaları araştırabilirsiniz. Bu firmalar ile bizzat görüşerek tespih dizme işi alabilir, aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

Evde tespih dizme işi ile nasıl sabit ek gelir elde edebilirsiniz?” te bir düşünce

  1. AYŞE YILMAZ diyor ki:

    BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.