Evde Tırnak Törpüsü Paketleme işi Yaparak Ayda 3.000 ₺ Kazan!

Evde Tırnak Törpüsü Paketleme İşi Sayesinde Para Kazanın!

Tırnak törpüsü, birçok bir milyoncu mağazasında yer alan ürünler arasındadır. Bu nedenle evde tırnak törpüsü paketleme işi, paketleme işi veren firmalar tarafından belli dönemlerde sizden talep edilebilir. Düzenli olarak çalıştığınız bir evde paketleme firması varsa satılacak ürünün türüne göre sizden talep edilen paketleme türü ürüne göre değişiklik gösterebilir. Evde ek iş fırsatı(ları) aradında seçim yapmak isteğinizde en çok tercih edilen ek işler arasında tırnak törpüsü yer almaktadır. Evde paketleme işi (ek iş) ilanları ile para kazanmak ve bir çok ek iş imkanı arasınadan en idealini seçmenize yardımcı olmak için detaylı olarak araştırdığımız bu iş modeline birlikte bakalım.

Evde paketleme işi nereden alınır?

Evde paketleme işi yapan firmaların telefon numaraları internette yer alır. Ayrıca çeşitli sosyal medya hesaplarında yer alan evde ek iş paketleme ilanları aracılığıyla bu işi yapmayı deneyebilirsiniz. Özellikle çeşitli Facebook gruplarında yer alarak kendinize evde ek iş ilanları aracılığıyla gelir kaynakları sağlayabilirsiniz.

Evde Tırnak Törpüsü Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde ek iş imkânları arasında yer alan tırnak törpüsü paketleme, size paketleme firmaları tarafından ulaştırılan kutular ya da ambalajlar yardımıyla yapılır. Bunun için evde paketleme işi veren firmalar, sizden öncelikle törpüyü ürün kutusuna yerleştirip ardından ambalajla paketlemenizi isteyebilirler. Paketin türüne ve size gösterdikleri yönteme göre elinizdeki ürünü doğru şekilde paketleyerek bütün ürünlerinizi söz verdiğiniz zamanda bitirmeye özen göstermelisiniz.

Evde Paketleme İşi Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Evde tırnak törpüsü paketleme işi ve diğer bütün paketleme türlerinde en çok dikkat etmeniz gereken 3 kıstas bulunur:

 • Zamanlama
 • Doğru adette paketleme
 • Paket esnasında yanlış yaparak malzemeyi ziyan etmeme

Paketleme işi, kendi evinizde rahatlıkla yapabileceğiniz ekstra yetkinlik gerektirmeyen işler arasındadır. İşinizi ne kadar çabuk teslim ederseniz o kadar çok yeni sipariş alabilirsiniz.

Diğer Evde Paketleme İşi Seçenekleri Nelerdir?

Evde paketleme işi Ankara gibi bir aramada muhtemelen karşınıza çıkabilecek sonuçlar arasında: Çorap, sabun, patik, galoş, maske, eldiven gibi günlük hayatta sık ihtiyaç duyulan malzemeler çıkar. Ancak evde tırnak törpüsü paketleme işi gibi ek iş seçenekleri dışında kalite kontrol şeklinde yapabileceğiniz ek iş seçenekleri de bulunur. Örneğin havlu kalite kontrolü yaparak para kazanmak bunlardan bir tanesidir. Ayrıca anket doldurarak para kazanmak bir diğer evde ek iş imkânı olarak karşınıza çıkabilir. Bu tarz işlerle tahmini 1000-3000TL aralığında para kazanabilirsiniz.

Evden yapılabilecek ek işler arasında birçok alternatif bulunmakta olup paketleme işi veren firmalar arasında en detaylı yönlendirmelerimizden olan evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları yazımıza mutlaka göz gezdirin deriz! Evde ek iş arıyorum diyorsanız size elle tutulur bir alternatif sağlayacaktır.

Evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır ve dönüşler nasıl takip edilir?

Evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır derseniz izleyeceğiniz yol çok basittir. Sadece 2 adımda başvurunuzu yapıp, firmalardan gelen dönüşleri takip edebileceksiniz…

 1. Aşağıdaki “Fikirlerinizi Bize İletin” alanından adınız ile birlikte, sizi anlatan tecrübeleriniz ve yeteneklerinizi detaylı olarak yazıp gönderin.
 2. Şu linklerin üzerine tıklayarak => “Facebook” ve “İnstagram” hesaplarımızı beğenin ve takip etmeye başlayın. Çünkü evde paketleme işi veren firmalar ya sitemiz üzerinden yada sosyal medya hesaplarımızdan dönüşler sağlamaktadır.

Unutmayın her firma farklı yerlerden dönüş sağlayabilir! Hem sitemiz hem de sosyal medya hesaplarımız şansınızı artırıyor olacaktır. İyi şanslar dileriz..

 1. Asena diyor ki:

  Merhaba sosyal hizmetler mezunuyum iş bulamadığım için bu işi yapmak istiyorum paketlemede hızlı olurum iletişime geçebilir misiniz?

 2. Merve diyor ki:

  İyi günler iki tane çocuğum var biri 6 digeri4yasinda ve bakacak kimsem olmadığı için ise giremiyorum evde paketleme yaparak katkı sağlamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim gerçekten bu işe ihtiyacım var

 3. Zehra canbaz diyor ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz 3 çocuğum ihtiyaçlarını karşılamak için talep ediyorum

 4. Çağla diyor ki:

  Merhaba ben Çağla . İstanbulda oturuyorum . Üniversite öğrencisiyim . Evden çalışabileceğim bir iş arıyorum . Bu işi de yapabileceğime eminim . Geri dönüşünüzü bekliyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.