Evde yemek yaparak para kazanmak I Üstelik Ayda 7.500 ₺

evde yemek yaparak para kazanmak

Evde yemek yaparak para kazanmak özellikle ev hanımları tarafından popüler ek iş ilanları arasındadır. Evde yemek yapma işi için ihtiyacınız olan şeyler sadece gündelik mutfak malzemeleriniz olacaktır. Masraf yaparak para harcayacağınız bir durum söz konusu değildir. Yalnız şöyle bir durum var ki zaman içerisinde işinizi büyüterek, kafelere, yemek yapıp satmak işi için faaliyet gösteren kurumsal firmalarla anlaşır ve yanınızda aşçı çalıştırırsanız birtakım gerekli belgeler almanız gerekecek. Ama bu koşulun şuan gerekliliği olmadığı için düşünmeyin. Evde yemek yaparak ne kadar para kazanılır diyenler için şimdiden belirtmekte fayda var ki ayda 10.000 ₺ ve üzeri kazanabilirsiniz. Bunu evde yemek yapıp satanların yorumları da gayet net göstermektedir. Mutfağı ve yemek yapmayı seviyorsanız hiç düşünmeden başlamalısınız. Evde yemek yaparak para kazanmak tahmin edemeyeceğin şekilde karlı ve keyif veren iş fikirleri arasındadır…

✔Evde yemek yaparak para kazanmak
✔Evde yemek yapıp satmak
✔Evde yemek yapıp yemek sepeti üzerinden satmak
✔Evde yemek yaparak firmalar ile anlaşma sağlamak
✔Evde yemek yaparak ne kadar para kazanılır
✔Ev yemeği arayan şirketler için başvuru yap

Evde yemek yaparak para kazanmak

Giderek artan geçim sıkıntısı artık her evde eşlerin çalışmasını da zorunlu hale getiriyor. Zaten sabahtan akşama kadar süregelen çalışmanın sonucunda oluşan günün yorgunluğu kendinize zaman ayırmanıza engel olurken evde yemek yapma işi ile uğraşma isteğini de yok ediyor. Bu durum çalışan anneler, kadınlar için masraf çıkmasına neden olurken evde yemek yapıp satmak istiyorum diyenler için ek iş imkanı sunuyor. Bu nedenden dolayı evde yemek yaparak para kazanmak sizi hiç zorlanmayacaktır. Yapmanız gereken tek şey yemek yap sat bu kadar basittir!

Özellikle çocuklu aileler için bitmek bilmeyen ihtiyaçlar düzenli ve sabit bir işte çalışmayı zorunlu hale getirse de siz bu yönüyle düşünmeyin. Evde paketleme işleri yapanlar dahi şuan asgari ücret kadar para kazanabiliyor. Bu noktada yemek yapıp satma işi evden iş yapabilmenin en gerçek yolu olma yönünde hızlı adımlarla ilerliyor. Sektör henüz yeterli doyuma ulaşmamışken sizde yerinizi alın ve hemen para kazanmaya başlayın! Bundan 7 yıl sonra yemek yapıp satmak şuan olduğu kadar karlı bir iş fikri olmayacaktır.

Tabi o zaman geldiğinde, evde para kazanmanın yolları bununla sınırlı olmayacak ve alternatif ek iş ilanları yayınlanmaya devam edecektir. Fakat burada önemli olan sizin vizyonunuz, bakış açınızdır. Kendinizi nasıl disipline ederseniz iş hayatında daha başarılı olur ve uzun soluklu gelir elde etme fırsatına nail olursunuz.

evde yemek yapıp satmak
evde yemek yapıp satmak

Evde yemek yapıp satmak

İlk bakışta herkes gibi sizde evde yemek yapıp satmak nasıl bir iş fikri olabilir diye düşüneceksiniz. Ama bu düşünceden biran önce kurtulmanız gerekiyor. Aksi taktirde evde yemek yapıp satanlar ayda 3 asgari ücret kazanırken siz para kazanmanın hayali ile yaşar gidersiniz. Sonuçta elinizde kalan koca bir sıfır olur. İnanın adım attıktan sonra evde yapılabilecek ek işler o kadar fazladır ki tahmin edemezsiniz. Elbette bunun çok kolay olduğu söylenemez ama zaten böyle olsaydı kimse sabit bir işte çalışmaz ek işler ile para kazanmanın ayrıcalığını yaşardı. Bu noktada önemli olan siz ne kadar azimli ve isteklisiniz? Yada kendinize ne kadar güveniyorsunuz? Yemek yapmak rutin hayatınızın bir parçası olsa da bunu zorunluluk olarak değil katma değer yaratacak taraflarından bakıp avantaja çeviriyor olmak gerekir. Anca o zaman yemek yapıp satmak size para kazandırmaya başlayacak bir iş haline gelecektir. 

Bazı ev hanımları veya mevcut bir işte çalışıp da ayrılmış olanlar evde sadece Tv programları izleyerek veya komşuları ile sohbet ederek zaman geçirmeyi seviyorlar. Ama maalesef elinde olan fırsatları değerlendirip bu yönde para kazanma fikrine sıcak bakmadıkları veya anlamadıkları için hayal ettiği hayatı yaşayamıyor. İstediği kıyafetleri satın alamıyor, sosyal etkinliklere katılamıyor, bir restorana gidip istediği yemeği seçemiyor gibi maddiyata bağlı olan birçok şeyden mahrum kalıyor. Her şeyden önemlisi de aile bütçesine katkı sağlayamıyor…

Düşünsenize, kendi imkanlarınız olsa, kendiniz, aileniz veya sevdikleriniz için onları mutlu edecek bir şey yapabilme gücüne sahip olsanız hayat daha yaşanabilir olmaz mıydı? Elbette ki çok daha iyi olurdu ve bunun aksini isteyen sanırım olmayacaktır. İşte, tüm bunların gerçekleşmesi için yapmanız gereken tek şey evde yemek yaparak para kazanmak olacaktır. Yapıp satmak nasıl olur diye düşünmeyin. Biz size bu konuda destek olmaya çalışıyoruz ve bunu hiçbir beklenti gözetmeksizin tamamen ücretsiz bir şekilde yapıyoruz. Bu konudan bağımsız olarak siz İşe öncelikle evde yemek tarifleri kolay yönden nasıl yapılır bir liste hazırlayın. Hatta kesinlikle öneriyoruz ki evde yemek tarifi yazarak para kazanmak için bile çalışmalar  yapabilirsiniz. Google aramalarında muhakkak rast gelmişsinizdir. Nefis yemek tarifleri gibi sitelerde içerik üreten binlerce kişi var ve bu işi yaparak farklı yönde para kazanıyorlar. Tabi böyle sitelerde içerik üretmek biraz yorucu ve açıkçası herkesin yapabileceği bir iş değildir. Editörlük konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Yemek sepeti içinde farklı bir çalışma modeli deneyerek iş fırsatlarını her yönden değerlendirebilirsiniz. Yani asıl yapmanız gereken temel konu oldukça girişken, proaktif hareket etmek olacaktır.

Evde yemek yapıp yemek sepeti üzerinden satmak

Yemek sepeti evde yemek yapıp satmak istiyorum diyen kişiler, girişimciler için imkan sağlıyor. Öncelikle yapılması gereken Yemek Sepeti paneli üzerinden sisteme üye olmaktır. Sistemin işleyişini bilenler için evden yemek yapıp yemek sepeti üzerinden satmak oldukça kolaydır. Fakat Türkiye’nin en büyük yemek dağıtım ağına sahip olan yemek sepeti ile çalışabilmek için öncelikle şirketinizin olması gerekiyor. Şuan ki koşularda şahıs şirketi açmanın maliyeti her şey dahil 600 ₺ civarlarındayken girişimci ev kadınlarına bu konuda destek sağlanabiliyor. Bu anlattıklarımız gözünüzü korkutmasın, şayet çok profesyonel anlamda yapmanız için gerekli olup evden iş yapmak için hiçbir gerekliliği yoktur. Bu arada son yıllarda popülerliği artan ve aracı kurum olarak çalışan Armut firmasını da bu iş için değerlendirebilirsiniz. Firma hizmet verme konusunda teklif stratejisi ile çalışıyor olup her teklif başına cüzi bir miktar ödeme yapıyorsunuz. Ama %100 garantili para kazanma yöntemlerinden biri olduğuna emin olabilirsiniz. Şimdi olmasa da bu işlerden para kazanmaya başlayıp birikimlerinizi arttırdıkça alternatif imkanları değerlendirmelisiniz. Bu iş modelleri kendi için çok profesyonellik gerektiren ve açıkçası prosedür takibi isteyen şeylerdir. Siz evde ek iş yapmak için bu kadar detaya takılmanıza gerek olmayacak…

evde yemek yapma isi yap sat
evde yemek yapma isi

Evde yemek yaparak firmalar ile anlaşma sağlamak

Evde yemek yapma işi konusunda gerekli olan detaylara hakim olduğunuza göre ikinci önemli konu olan yaptığınız yemekleri nasıl ve ne şekilde yapmanız gerektiğidir. Öncelikle piyasada birçok catering, sulu yemek, tabldot yemek yapan firmalar faaliyet gösteriyor. Fakat böylesine büyük şirketler daha profesyonel çalışma prensibinde olup yüksek tonajlı yemekler yaptıkları için çoğu zaman kendi bünyesinde SSK ve sabit maaş verip personel çalıştırmayı tercih ediyor. Ama daha küçük ölçekli işletmeler için bu durum biraz daha farklı olup fabrikasyon üretimden ziyade birkaç kişi ile yapmayı tercih ediyor. Ama bunlarda genellikle mahallelerde veya küçük birimlerde faaliyet gösterirken aynı zamanda ailesinden birileri ile çalışmayı tercih ediyorlar.

Eşi, çocuğu veya anlaşabildiği bir arkadaşı ile yemek yapıp satma işi yapıyorlar. Elbette ki yemek yapıp satmak istiyorum diyen sizlerle çalışan dışardan yemek satın alan yerler yok değil ama araştırıp bulmak oldukça zordur. Bulduğunuzun da ne kadar güvenilir firma olduğunu bilemezsiniz. Paranızı zamanında verecek mi? eksiksiz alabilecek misiniz? Yani kısaca vaat ettiklerini sağlayabilecek mi? Tüm bunlar kendi içinde soru işareti teşkil ederken endişeniz olmadan emek sarf etmenize engel olabilir. Peki siz evde yemek yaparak para kazanmak için ne yapmalısınız? Bunun için nasıl bir yol izlemeli ve o yönde efor sarf ederek sorunsuz bir şekilde para kazanarak  mutlu olabileceğiniz işi yapabilirsiniz? Bunun cevabını vermeden önce evde yemek yaparak ne kadar para kazanılır sorusuna cevap vermek daha anlamlı olacaktır.

Evde yemek yaparak ne kadar para kazanılır

Evde yemek yapıp satmak kesinlikle yapılması gereken süper bir ek gelir elde etme imkanı olduğuna kanaat getirmişsinizdir. Şimdi sıkı durun, evde yemek yaparak ne kadar para kazanılır onu öğreneceksiniz. Yapacağınız yemek çeşitleri ve ne kadar sürede yapılacağı kazanacağınız para değişkenlik gösterecektir. Fakat bugünün şartlarında ortalama 7.500 ₺ katta .çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Yemek yaparak para kazanmak işte bu kadar cazip ve kaçırılmaması gereken bir ek iş fırsatıdır. Değerlendirmek tamamen sizin elinizde olsa da iş ilanları arasında çok sık göremeyeceğiniz ama mükemmel olan bu fırsatı kaçırmamalısınız!

Size yine değerli bir fikir verelim. Bu işten çok daha fazla para kazanmak istiyorsanız. Bulunduğunuz ildeki yemek yapma eğitimlerine veya kurslarına katılarak dünya mutfağı hakkında fikir edinin. Aşçılık, gastronomi kursları alanında faaliyet gösteren çok değerli işletmeler veya bireysel eğitmenler vardır. Yine bunda da şuan yapmasanız bile aklınızın bir köşesinde kalması gerektiğiniz söyleyelim…

evde yemek yaparak ne kadar para kazanılır
evde yemek yaparak ne kadar para kazanılır

Ev yemeği arayan şirketler için başvuru yap

Evde yemek yaparak para kazanmak için sizlere destek olacağımızı söylemiştik. Tabi ki yemeklerinizi biz satın almayacağız, fakat size bu konuda sitemiz üzerinden ücretsiz talepte bulunma fırsatı sağlıyoruz. Evde yemek yapıp satmak istiyorum diyenlerin yorumları da açıkça gösteriyor ki birçok firma ile görüşebilmeniz konusunda çok etkili olduğumuz söylenebilir. Anlayacağınız üzere evde yemek yapmak işi standart bir eylem olmasından ziyade yemek yapmak konusunda becerisi olanlar için benzersiz bir ek iş imkanı sunuyor. Evde yemek yap sat işin özeti bu kadar basittir. sadece Bir an önce evde yemek tarifleri hazırlayın ve para kazanmaya başlayın. Bay bayan fark etmeksizin herkes tarafından aranan sektör haline gelmiş olan, güvenilir evde paketleme işleri için ayrıca başvuru formu göndererek gelir kazanmaya başlayabilirsiniz. Başvuru ve taleplerinizi gönderdikten sonra, gerek taleplerinizi iletmek gerekse güncel evde iş ilanlarını anlık takip edip fırsatları kaçırmamak için Facebook sayfamızı beğenip ve İnstagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir