Evde zımba teli paketleme işi yaparak ayda 4.000 ₺ para kazan!

Evde zımba teli paketleme işi veren firmalar telefon numaları

Evde zımba paketleme iş ilanları çok uzun yıllardır süregelen ve birçok kullanıcısı olan ek iş fırsatları arasındadır. Neredeyse evde paketleme işi veren firmaların hepsi tarafından tercih edilen ve vazgeçilmeyen paketleme işi imkanı arasında yerini sürekli korumayı başarmıştır. Bunun en büyük nedeni ise evrak yönetiminin olduğu her alanda mutlaka kullanıyor olmasıdır. Gerçi sadece ofis veya evrak ortamında gerekliliği olduğu söylenemez. Öyle ki koli hatta palet düzenlemede dahi sürekli kullanılan bir materyaldir. Evde paketleme işi olarak ne yapabilirim diyorsanız sizin için bulunmaz ek iş imkanlarından birisi de zımba sayesinde gelecektir. Evde paketleme işi ilanları 2020 2021 yılları itibari ile çok rağbet gördüğü için zımba telinden oldukça güzel para kazanma imkanına sahipsiniz. Bazı kişilerde bulunduğum yer uzak ve büyükşehir değil bana gönderilmez gibi düşünüyor. Fakat kesinlikle düşünceniz bu yönde olmasın! Ankara, İstanbul başta olmak üzere ülkemizin uydu bölgelerine kadar evde yapılabilecek paketleme işleri sayesinde para kazanabilirsiniz.

Evde zımba paketleme işi veren firmalar

Evde zımba paketleme işi veren firmalar Ankara, İstanbul gibi ülkemizin büyük şehirlerinde aktif faaliyet gösterse de yine belirli oranlarda diğer kalan tüm illerinde paketleme işi yapmak isteyenlere iş fırsatı sunmaktadır. Üstelik bu konuda daha önce herhangi bir ek iş tecrübesi olup olmadığı yönünde talepte bulunmamaktadır. Kendine güvenen, yetenekli, en önemlisi de ek işleri yapmak konusunda istekli olan kişileri seçmektedirler. Zımba teli veya diğer paketleme işi yapanlar ve yorumlarına baktığınızda hepsinin benzer özellikler taşıdığına sizde kanaat getirirsiniz. Bu işi sizin de kolaylıkla yapabileceği konusunda kendi onayınızı gönül rahatlığı ile verebilirsiniz. İlk etaplarda acemiliği üzerinizden atana kadar biraz zorlanabilirsiniz ama el beceriniz varsa buda çok kısa zamanda aşabileceğiniz basit bir detay olacaktır. 

Kendinize çevrenizden güvenebileceğiniz ve bende paketleme işi arıyorum diyen 2-3 kişi ayarlayın. Firmalardan yoğun ek işler alma durumunuz söz konusu olduğunda, sizinle birlikte çalışmaya hazır olsunlar. Yani bir nevi kendi ekibiniz olsun. Anlayacağınız üzere, seçeceğiniz kişiler sizi destekleyip anlaştığınız firmaya mahcup olmanıza neden olacak kişilerden olmasın. Pratik, iş disiplini olan, çağırdığınız zaman gelebilen ve her şeyden önemlisi güvenilir kişilerden seçiyor olmalısınız ki zorlukla kazandığınız işler elinizden kayıp gitmesin…

Evde zımba paketleme işi yapmak

Çevrenizde görebileceğiniz tüm kırtasiye, avm, çarşı veya shop merkezlerinde zımba teli satışına denk gelirsiniz. Yaygın satış ağının var olmasını sağlayan en büyük etken, sıklıkla her alanda kullanılıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Elbette ki bu durum karşısında da evde zımba teli paketleme işi veren firmaların radarına kolaylıkla takılmaktadır. Yapacak kim? Paketleme işi arıyorum, istiyorum diyen kesim yani sizlersiniz. Bir defa paketleme işi imkanı kazanmanız sürekliliğini de beraberinde getiriyor olacaktır. 

Zımba telinin piyasadaki satış formu genellikle kutu ambalaj içinde küçük, orta, büyük şeklindedir. İçeriğindeki sayısı küçük ölçülerde 100. 250, 500 şeklindeyken, 1000, 2000, 5000 gibi büyük ölçüleri satılmaktadır. Bunu söylüyoruz, çünkü sizden istenecek adet ve yapısını kafanızda canlandırmanız da fayda var. Buna göre rutin planlarınızı yapıyor olursunuz.

Evde zımba teli paketleme işi için ihtiyacınız olanlar

İhtiyacınız olan tüm ürün ve malzemeler zaten size ilgili firma tarafından bir şekilde ulaştırılacaktır. Siz kendi tarafınızda yalnızca gelenlerin nerede muhafaza edeceğinizi planlayın. Oturduğunuz evde bir alan ayarlayabilir veya binanızın size ait olan sığınağını kullanabilirsiniz. İlerleyen günlerde pratik edindikçe ve iş hacminiz arttıkça ufak çaplı bir depo kiralıyor olabilirsiniz. Ek iş yapanlar, kişiler genellikle bu yöntemi kullanmaktadır.

Evde zımba teli paketleme işi ne kadar para kazandırır?

Zımba kutusu başına kazanacağınız para ortalama 0,75 kuruştur. Kesinlikle ücret az gibi düşünmeyin! Bu rakam adet başı olup yapacağınız onlarca sayıya göre artış gösterecek ve hatırı sayılır paralara tekabül edecektir. Ödemelerinizi kendi veya aile bireylerinizden birisine ait olan banka hesabı üzerinden alabilirsiniz. Yada elden talep edebilirsiniz. Bu size kalmış bir durum, nasıl anlaşma yaparsanız o şekilde ilerlersiniz. Bu noktada önemli olan, Tüm detayları öncesinde konuşup anlaşıyor olmanızdır. Net kadar ödeme alacağınız, ödemenin ne zaman v ne şekilde alınacağı kritik konular arasında yerini almaktadır. Tavsiyemizdir ki, mutlaka geçerliliği olan bir evrak imzalayın. Bilirsiniz, sonuçta söz gider yazı kalır…

Evde zımba teli paketleme işi başvurusu nasıl yapılır formu 2020-2021

Evde paketleme işi yapanların yorumları

Bulunduğumuz koşullarda on binlerce paketleme işi istiyorum diyen kişi birbiri ile adeta mücadele veriyor. Ama diğer bir noktada da haklı olarak acaba evde paketleme işleri yalan mı? gerçek olabilir mi? diyerek vazgeçmek durumunda kalmaktadır. Öncelikle paketleme işi imkanı ile ek gelir elde edeceksiniz diye kimseye para ödemeyin! Sitemizden tamamen ücretsiz olan paketleme işi ilanlarından faydalanın ki dolandırıcılara denk gelmeyin!

Evde paketleme işi yapanların arasında belirli bir kesim vardır ki, çalışmanın başında şu kadar istiyorum, ortasında veya sonunda kalanını verirsiniz diye talebini iletmektedir. Tabi takdir edersiniz ki, bunu yapacağınız aşama, henüz işin başında değil de, firmaların size güveneceği zaman sonrası olacaktır. Asıl amaç tabi ki ek iş yaparak para kazanmaktır. Fakat değişmeyen ve göz ardı edilemeyecek bir gerçek var ki, karşılıklı güven duygusunun yaşanıyor olması gerekmektedir.

Evde zımba teli paketleme işi başvuru formu 2020/2021

Evde zımba teli paketleme işi başvurusu nasıl yapılır formuna ne şekilde ulaşabilirim diyorsanız yapmanız gereken sitemizdeki bu paketleme işi ilanı sayfasının altında yer alan “Bir Cevap Yazın” alanını kullanın. Yapmanız gereken, talebinizi gayet açık ve detaylı olarak yazıp göndermek olacaktır. Sonrasında zaten firmalar ihtiyaç duyduğu zamanlarda sitemiz üzerinden kullanıcıları ile temasa geçiyor olacaktır. Dolayısı ile evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları konusunda ısrarcı davranmayınız. Alternatif ek iş fikirleri için İŞKUR ilanları yazımıza da göz atabilirsiniz. Gelişmelerden anlık haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın…

Bol şanslar dileriz…

Evde zımba teli paketleme işi yaparak ayda 4.000 ₺ para kazan!” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.