Farmasi Üyelik Nedir? Nasıl Garanti Para Kazanılır?

farmas üyelik ile kazanç sistemi

Farmasi üyelik sistemi, farmasiye üye olmak ve farmasi ile para kazanmak gibi girişimci adayı olmanızı sağlayacak tüm detayları eksiksiz bir şekilde anlattığımız bu dev rehber, sizlere evde ek iş ilanları kategorisine farklı bir bakış açısından bakmanızı sağlayacak. Evde ek iş paketleme veren firmaların dönüş yapmasını bekleyemem, çevremdeki insanları çok basit bir şekilde ikna edip ürün satışı yapabilirim ve bu ek iş imkanı ile aylık sabit kazanç fırsatını kaçırmam diyorsanız, doğru yerde olduğunuza emin olun. Çünkü size farmasi üyelik sistemi ile nasıl para kazanılır en ince detaylarına kadar anlatacağız. Şunu baştan söylemeliyiz ki; sizin de bildiğiniz gibi, para kazanmak için adım atmak gerekiyor. Hiç emek sarf etmeden para kazanmak gibi bir niyetiniz varsa yazının devamını okumayın. Çünkü, bu bakış açısı ile ömrünüz boyunca para kazanamayacağınız gibi hayallerinize de ulaşamazsınız. Ama evde ek iş fırsatları arasında farmasi nasıl bir marka, iş veya sistem yapısına sahiptir, farmasi ek gelir elde etmenin avantajları nelerdir? Farmasi ile satış yapıp tıpkı tam zamanlı birisinin yanında çalışıyormuş gibi, “aylık sabit para kazanan”, “prim alan”, hatta inanamayacaksınız ama “hediye olarak Araba” kazanan ekip içinde yer almak için ne yapmalısınız? Hatta ekiplerin lideri olmak için hangi adımları atmalısınız? Şimdi gelelim farmasi ile nasıl para kazanırım? Farmasi ile para kazanmak doğru mu? farmasi kadar güvenilir ve ne kadar para kazandırır sorunlarınızın cevabına;

farmasi ne kadar güvenilir
farmasi ile nasıl para kazanabilirim

Detayları anlatmadan önce bilmenizi isteriz ki farmasi… para kazanmak hayal değil gerçektir! Sadece onun farkına varın ve hayal olduğunu düşünüp adım atmaktan korkarak standart hayatı yaşamayı kabullenen pasif insanlardan olmayın! Sadece Farmasi ailesine katılmak için değil, kendi kabiliyetinizi kullanarak yapacağınız her iş için size engel olmak isteyen insanlar her zaman vardı ve hep olacaklar. Çevrenizin, kendisi beceremediği için sizinde umutlarınızı hiçe sayan! Başarısız olmanızı içten içe isteyen! Hatta bunu, üstü kapalı dile getirip başaramayacağınızı söyleyen! Başarısız insanlarla dolu olduğunu unutmayın. Merak etmeyin, tecrubelerimiz bizi hiç yanıltmadı! Kendisi başaramayan bu kişiler, kısa bir süre içinde sizin para kazanmaya başlayıp, hayallerinizi rahatlıkla yerine getirdiğinizi gördükten sonra, ekibiniz içine girmek için sıraya girecekler! Hani bir laf vardır ya denemesi Bedava 🙂Farmasi ile evde ek iş yapıp para kazanmanın artık hayal değil, kolay para kazanabileceğiniz gerçek bir iş olduğunu öğrendiğinize göre sıra Farmasi Kazanç Sistemi hakkındaki tüm detayları öğrenmeye geldi. Unutmadan söylemekte fayda görüyoruz ki, bu evde ek iş modeline referans olabileceğinizi, gönül rahatlığı ile katılabileceğinizi söylemek isteriz. Bu anlamda aklınıza takılan her konuda “Ek İş Kafası” ekibi olarak sizlere tamamen ÜCRETSİZ destek sağlayabiliriz. Aklınıza takılan her konu hakkında bize mail adresimiz üzerinden ulaşıp sorabilirsiniz.Farmasi üyeliği hakkında detaylı bilgi alarak geçici değil, sürekli olarak profesyonel bir şekilde sabit gelir elde etme konusunda kararlılığınızı gördüğümüzde, sizinle de birebir telefon veya video konferans görüşmesi yapabiliriz. Birçok sosyal kanıt ile de ispatlanan Farmasi ile para kazanmak, özellikle ev hanımları için eşsiz bir para kazanma yöntemidir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda günden güne kullanıcı kitlesini arttıran farmasi firması aynı zamanda “Farmasi Üyelik” sistemi ile kazanç sağlayan çok büyük bir kitlenin odağı haline gelmiş. Genelde bayanlardan oluşan Farmasi Kazanç Sistemi bugün geldiği noktada gerçekleştirilebilir hayal ötesi para kazanma imkanı sunmaktadır.

Farmasi üyeliği ile kazanç sistemi

Farmasi, bünyesinde barındırdığı yüzlerce çeşit doğal kozmetik ürünlerini kullanan, kendine özgü sadık bir müşteri kitlesine sahiptir.Firmanın girişimci olarak adlandırılan network marketing ekipleri yaptıkları satışların yanı sıra, sisteme dahil ettikleri üyelerle, artarak çoğalan bir para kazanma modeline dahil olurlar. Kazan kazan modelinin en fazla yaşandığı farmasi üyelik ve satış sistemi içinde yükselerek yönetici pozisyonlarına geçiş yapmak oldukça kolay yada tabiri caizse gerçekleşmesi mümkün hedeflerdir. Peki, farmasi üyelik sistemi ile para kazanmak, ekstra prim haklarına sahip olmak, üst mevkilere yükselmek, araba ödülü almak (yanlış duymadınız, araştırın tüm bunların gerçek olduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz) için yapılması gerekenler nelerdir? Farmasi kazanç sistemi ile ilgili tüm detayları en ince ayrıntısına kadar sizlere aktarıyor olacağız.

Farmasi Kazanç Sistemi Oranları

Girişimciliğe adım atan Farmasi Kazanç Sistemi ile ek gelir elde etmek isyteyen herkesin ay içinde minimum 160 ₺ puan değerinde sipariş vermesi zorunludur. Farmasi kazanç sistemini en yalın hali ile anlatacak olursak, şu şekilde ileler;

Girişimciler: Sisteme dahil olan üyeler kendi kurmuş olduğu ekibiyle beraber en az 1.000 ₺ Puan değerinde sipariş verdiğinde %7 prim grubuna dahil olurlar. Mesela, kişi ekibiyle beraber 1.500 ₺ puan satış yaptığı zaman primi % 7 ‘lik prim grubuna dahil edilerek hesaplanır.

Liderler: Ekibiyle birlikte 4.000 ₺ puan değerinde satış yapan liderler %11 prim grubuna dahil olur ve bu kazancın tekabül ettiği değerden ödeme alırlar.

Üst Liderler: Bu liderler ekip arkadaşları ile birlikte en az olacak şekilde ve toplamda 8.000 ₺ puan satış yapmalıdır ki %15’ lik prim grubuna dahil olabilsinler.

Üst Düzey Yöneticiler: Farmasi kazanç sistemi dahilinde yer alan yöneticiliğin hakkedişi için 12.000 ₺ lik satış yapıyor olunmalıdır. Bu sayede %18 ’lik prim grubuna girme şansına sahip olurlar.

Müdürler: Farmasi sistemi içinde yer alan ileri seviyedeki yöneticilerden bir diğeri de müdürlük mertebesidir. Bu kadro kendine bağlı olan ekipleriyle yapması gereken satış tutarı minimum 20.000 ₺ olarak belirlenmiş olup, ancak bu sayede %21 prim grubuna dahil olabilirler. Kendi kişisel satış miktarı çarpanı 0,21’dir (bu rakama kdv ve stopaj vergisi dahildir). Bunun dışında müdürler kendilerine bağladıkları 3 nesil grubundan de belirli limitlerde lider yetiştirme primine de hak kazanmaktadırlar. Kazanacağı bu oranlar nesil kırılımlarına göre aşağıdaki şekildedir;

 1. Nesil için %3
 2. Nesil için %2
 3. Nesil için %1,5 olarak nitelendirilmektedir.

Bütün %21 unvana sahip olan satış temsilciliğinde 7.000 ₺ puan şartı gözetilir. %15 ve  %18 seviyeleri dışında kalan direk bağlı girişimcilerin grup ₺ puanlarının totalde7.000 ₺ puandan yüksek ise yandan fark kuralını yerine getirmiş sayılır. Kişisel puan, yandan fark puanına eklenmektedir. %21 Seviyesindeki ekiplerin grup “₺” puanları yandan kuralı hesaplanırken dahil edilmemektedir.

Direktörlük: Bu seviyeye ulaşmış olan satış liderlerinin yıl içerisinde en az 5 defa ardı ardına  20.000 ₺ puan satış yapmış olması gerekmektedir. Böylece %21 prim grubuna girip direktör unvanında hak sahibi olurlar. Direktörlerin de nesillerinden aldığı kazanç oranları müdür seviyeleri ile aynı orandadır.

Direktörlük ünvanına sahip olan girişimciler de yandan 7.000 TL puan şartı aranmaktadır. Direktör seviyesine ulaştığında 6.000 ₺ para ödülü hak edilir. Bu ödülün 3000 ₺’si direktörlük seviyesine ulaşınca ay primine ek olacak şekilde ödenir. Kalan 3000 ₺’si ise 5 ay boyunca ünvanın ardı ardına korunması şartı ile aylık olacak şekilde eşit taksitlerle ödenir.

Altın Unvan Kademesi: Farmasi üyesi kendisine direkt bağlı 2 tane %21 kol oluşturunca Altın Müdür ünvanına ulaşır. Farmasi kazanç sistemi içinde ekibiyle birlikte yıl içinde 5 kez 20.000 ₺’ye ulaşması durumunda ise “Altın Direktör” unvanına sahip olur ve 13.000 ₺ para ödülünü hak eder.

Ünvanın korunduğu 12 ay boyunca para ödülü 12 ay içerisinde eşit taksitlerde banka hesabına yatırılırken, unvanı kaybettiği aylarda hesabına hakkedişi yansıtılmaz. Yani  yandan 7.000 ₺ puan şartı zorunludur. Unvan 12 ay boyunca en az 5 defa tekrarlanmalıdır. Aksi durumlarda direktör unvanından düşürülmektedir. Altın ünvanına sahip olan direktör ve müdürlerin ise nesillerden aldıkları yetiştirme primleri şu şekildedir;

 1. Nesil için %3,5
 2. Nesil için %2,5
 3. Nesil için %1,75

  Farmasi ile para kazananların yorumları

  Farmasi üyelik ve kazan sistemi

  Farmasi ile tanışmadan önce ne kadar kazanacağımı hayal bile edemezdim gerçekten çok teşekkür ederim. Yıllar sonra ekonomik özgürlüğümü geri aldım. Herkese tavsiye ederim, hiç düşünmeden sizde artık başlayın!

  Pınar Kocaseyit / Ankara
  Farmasi üyelik ve kazan sistemi

  Önceden kasiyer olarak çok esnek saatlerde başkalarına hizmet verip düşük paralar kazandım. Ayrıca hiç mutlu olmadığım işleri yaparak yıllarımı geçirmişim. Neyse ki artık Farmasi ile tanıştım ve kendi işim gibi çalıştığım için çok mutluyum! Herkese şiddetle tavsiye ederim…

  Mark Jance / istanbul
  Farmasi üyelik ve kazan sistemi

  Yıllardır çocuklarıma bakmak için iş arayışından vazgeçmek zorunda kalmıştım. Farmasi ile evden yapabileceğim ve aylık asgari ücretten fazla kazanacağımı bilseydim bu güne kadar hiç düşünmeden başlardım. Olsun farketmekte çok güzel, gecikmeyin derim!

  Ayşe Gözel / Artvin

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir