Evde havlu kalite kontrolü yaparak para kazanmanın yolları

Evde havlu kontrolü ve paketleme işi

Evde ek iş ilanları ve evde paketleme işi veren firmalar üzerine kurulmuş sitemizde sizlere yeni bir öneri sunuyoruz! İnternette biraz dolaştığınızda ya da çevrenizde evde ek iş yaparak para kazandığından bahseden pek çok kişi ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü evde ek iş yapmanın birçok avantajı vardır. Bu avantajların başında da evde, mesai kavramı olmadan istenildiği zaman çalışma özgürlüğünün olması gelmektedir.  Yani çalışma saatlerinizi kendiniz ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bir işinizi halletmek için dışarıya çıkmanız gerektiğinde patronunuzdan izin almak zorunda kalmazsınız. Siz de evinizde oturduğunuz yerden ek gelir elde etmek istiyorsanız evde ek iş imkanları arasından sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu doğrultuda tercih edebileceğiniz ek iş imkanlarından birisi de evde havlu kontrolü ve paketleme işidir. Havlu kontrolü ve paketleme işi evde ek iş fırsatları arasında en kolay işlerdendir. Yorucu olmayan bu evde ek iş imkanı sayesinde siz de iyi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde havlu kontrolü ve paketleme işi

Evde Havlu Kontrolü ve Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Havlu, her evin vazgeçilmez eşyalarındandır. Kullanım alanı yalnızca evler ile sınırlı kalmayan havlu, günlük hayatımızda daha pek çok alanda yer alır. Ayrıca süs eşyası olarak da kullanılabiliyor. Kullanım alanı çok geniş olduğu için havluya olan talep de oldukça fazladır. Havlu üretimi yapan firmalar ise talebi karşılamak adına evlere ek iş verirler. Böylece evde ek iş yapmak ve ek gelir elde etmek isteyen kişiler için de iş imkanı sunmuş oluyorlar.

Evde havlu kontrolü ve paketleme işi oldukça kolay bir iştir. Özel bir el becerisi ya da deneyim gerektirmez. Daha çok ev hanımları tarafından tercih edilen bu evde ek iş imkanı aynı zamanda işsizler ve harçlığını çıkarmak isteyen öğrenciler için de iyi bir fırsattır. Siz de boş zamanlarımda zorlanmadan yapabileceğim bir evde paketleme işi arıyorum diyorsanız havlu kontrolü ve paketleme işi ile ilgili evde ek iş veren firmalar ile görüşebilirsiniz.

Eğer bir firma ile anlaşma sağlayabilirseniz havlu ve paketler firma tarafından gönderilecektir. Sizin yapmanız gereken ise havluları kontrol ederek paketlere yerleştirmektir. İşi tamamladığınızda firma görevlileri paketleri sayarak ve kontrol ederek teslim alacaktır. Ardından yaptığınız paketlere karşılık alacağınız ücret tarafınıza teslim edilecektir.

Diğer pek çok evde ek paketleme işi gibi havlu paketleme de özen gerektiren bir iştir. Bu doğrultuda bu iş ile ilgili evde paketleme işi veren firmalar, işi yaparken dikkat etmeniz gerekenler konusunda sizi bilgilendirecektir. Havlu kontrolü ve paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gerekenleri şöyle sıralayabiliriz:

 • İşi yaparken hijyenik eldivenler kullanmalısınız.
 • Gelen havluları paketlemeden önce mutlaka boyutlarına göre ayırmalısınız.
 • Havluları paketlere yerleştirirken kirletmemeye ve buruşturmamaya dikkat etmelisiniz.
 • Havlulara etiket yapıştırmalısınız.
 • Ambalajları kontrol etmelisiniz.

Havlu paketleme işini sürekli para kazanabileceğiniz bir evde ek iş imkanı haline getirmek istiyorsanız yukarıda bahsettiğimiz noktalar konusunda hassas davranmalısınız.

Evde Havlu Paketleme İşi Veren Firmalar Hangi İllerdedir?

Havlu paketleme işi ile ilgili evde ek iş veren firmalar; İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Bursa ve Balıkesir gibi illerimizde daha fazladır. Eğer bu illerden birinde yaşıyor, evde ek iş olarak ne yapabilirim diye düşünüyorsanız firmalar ile direkt olarak iletişim kurarak ek iş alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Havlu kontrolü ve paketleme işi veren firmalar genellikle büyük şehirlerde yoğunlaşmıştır. Ancak bu durum diğer illerde yaşayanların bu işi yapamayacakları anlamına gelmiyor. Çünkü evde paketleme işi veren firmalar işi kargo ile göndererek diğer illerde yaşayan bireylere ek iş imkanı sağlayabiliyor. Bu firmalardan iş almak için internette yayınlanan evde ek iş ilanları Ankara takip edilebilir. Çünkü bu ilanlarda evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları yer alabiliyor. Siz de bu ilanları inceleyerek firmalar ile iletişime geçebilir ve ek iş alabilirsiniz.

Evde ek iş imkanları

Havlu Kontrolü ve Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde havlu kontrolü ve paketleme işinde aylık sabit bir ücretten bahsetmek oldukça zordur. Çünkü bu işte de diğer paketleme işlerinde olduğu gibi kazanacağınız para yaptığınız paket sayısına göre değişiklik gösterir. Bu nedenle ne kadar çok havlu paketlerseniz o kadar çok para kazanma imkanı bulursunuz. Ancak düzenli ve hatasız çalıştığınızda hemen hemen asgari ücrete yakın bir para kazanabileceğinizi söyleyebiliriz.

Son olarak evde paketleme işi yapan firmalar ödemeyi genellikle peşin olarak yaparlar. Ancak bazı firmalar haftalık ya da aylık olarak ödeme yapabilirler. Eğer firma daha önce çalıştığınız bir firma ise ödeme konusunda esnek davranabilirsiniz. Fakat ilk kez çalıştığınız bir firma ise ödemeyi iş sonunda peşin almanız yararınıza olacaktır.

Evde paketleme işi işkur telefon numarası

Ayrıca, evde paketleme işi işkur ilanları da ek iş modelini artık destekler oldu. Evden ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, internet üzerinden araştırma yaparak evde paketleme işi telefon numarasına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön görüşmenin ardından yeterli niteliklere sahipseniz firma ile anlaşabilir ve işi zamanında teslim ederek ücretinizi alabilirsiniz.

Son olarak; çevrenizdekilere oturduğunuz yerden ürün satarakta çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hatta, evde ek iş ilanları arasında en hızlı para kazanmaya başlayacağınız yöntemin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

? Farmasi Hakkında Ücretsiz Bilgi Almak için Hemen Tıkla?

 1. Arzu Biçer diyor ki:

  Merhabalar sayın yetkili,

  Benimde evde çok fazla boş zamanım olduğu için evde paketleme işi veren firmalar ile çalışmak isterim. İhtiyacı oluşta evde evde ek iş veren firmalar mağl adresim üzerinden benimle iletişime geçebilirler. Şimdiden iyi çalışmalar dilerim

 2. AYŞE YILMAZ diyor ki:

  BEN, ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BU İŞ İÇİN UYGUNUZ. ÇOK SAYIDA PAKETLEME YAPABİLİRİZ. KIZ KARDEŞİM VE BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİZ. MADDİ OLARAK DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.