İstanbul evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

İstanbul evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

İstanbul evde paketleme işi veren firmalar telefon numarası ile irtibata geçmek isteyen binlerce kişiye ev sahipliği yapıyor. Bu anlamda çok uzun yıllardır ülkemizin lokomotifi olduğunu söyleyebileceğimiz gibi İstanbul evde paketleme iş ilanları ve paketleme işleri ile ilgilenenleri de cevapsız bırakmıyor. Kolay değil Türkiye’nin en fazla nüfusuna sahip bu güzide şehrimizde ek iş arayanların sayısı her geçen yıl, bir öncekine oranla gitgide artış sağlıyor. Tekstil başta olmak üzere fiziksel ağırlıkta yapılan neredeyse tüm iş kolları, talepleri karşılayamaz iken, bu durum evde paketleme işi arıyorum diyenlerin ek iş fikirlerini değiştirmesine neden oluyor. Yıllardır büyüklerimizden gelen adeta geleneksel miras gibi taşınan sabit bir işte çalışma fikri yavaş yavaş geçerliliğini yitiriyor. Baksanıza İstanbul evde paketleme işkur ilanları ve sahibinden ilanlar dahi son zamanların en çok arananlar arasına girdi. Sektörün değerini ve nereye kaydığını artık siz düşünürsünüz. Buraya kadar tamam da bende evde paketleme işi yapmak istiyorum, ne yapabilirim, nerden alır, nasıl yapılır dediğinizi duyar gibiyiz.

İstanbul evde paketleme Pendik, Kartal merkezli ilerlemekle birlikte, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu ilçelerini kapsayan, tüm Avrupa ve Anadolu yakası üzerinde faaliyet göstermektedir. Merak etmeyin ek iş fırsatları ve imkanları konusunda fayda sağlayacak bilgileri tüm detayları ile sizlere aktarıyor olacağız!

İstanbul evde paketleme işi veren firmalar

İstanbul evde paketleme işi veren firmalar telefon numaraları ile irtibata geçmek için evde paketleme işi yapmak istiyorum diyenlerle belirli platformlar üzerinden temasa geçip tüm detaylar hakkında gerekli bilgileri aktarıyor olurlar. Paketleme işleri alanında nasıl bir yol izliyor ve bu anlamda nasıl bir beklenti içine giriyorlar. Ne tür bir iş modeli ile ilerleyip ne kadar sürede teslim edilmesini istiyorlar gibi iş ile ilgili aklınıza takılabilecek tüm detayları sizlerle paylaşırlar.

İlk olarak belirlenmesi gereken iş planı, İstanbul da evde yapılabilecek paketleme işleri nedir veya hangisidir? Çorap paketleme, Kına paketleme, Çerez paketleme, Sabun paketleme gibi popüler ek iş fikirleri artık rutin yapılan ek işler arasında başı çekerken, bunlara ek olarak pandemi ile birlikte son yıllarda maske paketleme işi ilk sıralarda yerini almıştır. İstanbul evde paketleme iş ilanları genellikle bu ek iş imkanları ile karşımıza çıksa da maske gibi yeni fırsatlarda her geçen gün sektörde yerini hızla almaktadır. Bu evde ek iş fırsatları arasında en ideal olanı yakalayıp ondan ek gelir elde etme şansına sahip olan tabi ki her zaman olduğu gibi hızlı ve kararlı hak edenler olacaktır.

İstanbul evde paketleme iş ilanları

İstanbul evde paketleme iş ilanları gerek Anadolu yakası gerekse Avrupa yakası üzerinde yer alan tüm semtler için aktif olarak yayınlanmaktadır. İstanbul’da paketleme işi arıyorum diyorsanız birçok kişiden bir adım önde ve daha avantajlısınız. Çünkü Türkiye’nin en büyük metropol şehrinde yaşıyor olmanız aynı zamanda en fazla paketleme işi ilanları ile karşılaşacağınız anlamına gelmektedir. Önemli olan doğru aracı kurumları takip edip bu kararınızda sabırlı davranmanızdır. Tabi ki sadece beklemek işi size getirmekte yeterli kalmıyor. Sosyal medya ve ara kaynakları takip edip paketleme işi başvurusu yapmanız gerekiyor.

İstanbul evde paketleme iş ilanları
İstanbul evde paketleme iş ilanları

İstanbul evde paketleme işi işkur ve sahibinden

Mutlaka dikkat etmiş ve İnternet araştırmalarında karşılaşmışsınızdır. 2020-2021 yılları öncesinde sadece özel web site platformlarında yayınlanırken son dönemlerde, İstanbul evde paketleme işi ilanları işkur ve sahibinden üzerinden de takip edilir oldu. Özellikle, düzenli olarak, paketleme işi işkur ilanları üzerinden araştırma yapan on binlerce kişiye rastlamanız kaçınılmazken sahibinden araştırması da neredeyse aynı oranda popülerlik kazanmış durumdadır. Evde paketleme işleri yalan mı? Gerçek mi diye aklınızda bir soru işareti taşıyorsanız sanırım bu sorunuzun cevabını almış olacaksınız. Ayrıca sitemiz üzerinden evde paketleme işi yapanlar(ın) ve yorumları üzerinden de bilgi edinebilirsiniz. Bitmedi, şimdi gelelim diğer detaylar hakkında bilmeniz gerekenlerin neler olduğuna?

İstanbul evde paketleme işi nereden alınır

İstanbul evde paketleme işi nereden alınır konusu merak edilen soruların en başta gelenlerinden bir diğeridir. Evde paketleme işi veren firmalar sizden hangi ek iş dalı için üretim talep ediyorsa onun malzemelerini de size 2-3 gün içinde ulaştırıyor olacaktır. Size uygun olan metot hangisidir?

# Kargo ile gönderim

# Firma araçları ile elden teslimat

# Kendi aracınız ile teslim alma

Genellikle birinci seçenek olan kargo tercih ediliyor olsa da kimi durumlarda bu durum değişkenlik gösterebilmektedir. İkinci seçenek işveren firmanın oturduğunuz yere yakın bir noktada bulunması ile tercih edilir. Üçüncü seçenek ise sizin talebinize istinaden gelişiyor olacaktır. Yani kendi aracınız varsa gidip elden teslim alabilir ve bu iş için harcadığınız yakıt masrafını firmaya şarj edebilirsiniz. Tüm teslimat aşamaları gördüğünüz üzere konuşarak ilerleyeceğiniz yapı üzerine kurulmuştur.

 İstanbul evde paketleme işi işkur ve sahibinden
İstanbul evde paketleme işi işkur & sahibinden

İstanbul evde paketleme işi nasıl yapılır

İstanbul evde paketleme işi nasıl yapılır diye soruyorsanız muhtemelen daha önce evde ek işler için herhangi bir çalışma yapmamış veya yeterli ölçüde yer almamışsınızdır. Ama merak etmeyin! Daha önce ne denli tecrübe sahibi olduğunuzun hiçbir önemi yok! Önemli olan ben evde paketleme işi arıyorum ve yapmak istiyorum demenizdir. Kararlılık aslında her iş kolunda olması gereken en temel şey olduğu gibi paketleme işleri içinde tamamen geçerlidir. Gelelim asıl konuya;

Kullanacağınız malzemeleri hazırladınız. Paketleme işi yapılacak ürünlerinizin şemasını veya görselini yeterince anladınız. İlk başta maksimum özenle, dikkatli bir şekilde kesim aşamalarını gerçekleştiriyorsunuz. Fire (hasar, kayıp) vermemek için ilk etapta yavaş ve temkinli hareket etmeniz bu işin en kritik tarafıdır. İstenilen ölçülerde kesim yaptıktan sonra sıra yapıştırma, bantlama veya dikme aşamasına gelir. Bunlar sonrasında en son aşamada ise ambalajlayıp kolilere istifleme yapılır ve hazır koliler kargo firmasına teslim edilir.

Şimdi düşünüyor olacaksınız. Bu aşamalar hangi ek işler için geçerlidir? Bilerek spesifik (detaylı) olarak bir paketleme işi söylemedik. Çünkü, yapılabilecek bir sürü paketleme işleri bulunuyor. Hepsi hakkında en ince ayrıntısına kadar anlatmak gerek anlamsız gerekse yetersiz kalacaktır. Zira tüm hepsi için işleyiş neredeyse anlattığımız aşamalardan ibarettir. Zaten, işe başlayınca, kısa bir süre sonra ne nerede nasıl yapılır konusunda hızlı düşünüp pratiğiniz yapabilecek öngörüye sahip olacaksınız. Bu aşamada titiz davranmanız gereken en önemli aşama, fire verme oranını minimum düzeyde tutabilmek için maksimum dikkatli davranmanızdır.

İstanbul evde paketleme işi ne kadar para kazandırır?

Aslına bakarsanız kazanacağınız paranın limitini bir nevi siz belirliyorsunuz. Bahsetmiş olduğumuz tüm detaylardan anlayacağınız üzere, ne kadar adette iş çıkaracağınıza siz karar vermelisiniz. Tabi ki firma tarafından belirli sayılarda alt limit bilgisi size iletilecektir. Fakat siz bu limitlerde kalmayacaksınız. Hele ki  zamanla pratik kazanıp sizinle birlikte çalışabilecek takım arkadaşları edindiğinizde yapabileceğiniz iş hacmi git gide artıyor olacaktır. Sonuçta 1 kişinin ortalama 1 hafta içinde teslim edeceği iş miktarı ile 3 kişinin çıkaracağı iş aynı oranda olmayacaktır. Matematiksel oranlarda kabaca bir hesap yapmak gerekirse şöyle düşünebilirsiniz. Kazanacağınız para şuan ki 2021 piyasa koşullarına bakıldığında paket başı 0,75 kuruş civarlarındadır. Yani 1.000 adet tekil paket çıkardığınızda 750 ₺ ek gelir imkanı elde edersiniz. Ki bu rakamı en kötü 1 hafta içinde tek başınıza yapıp teslim edebileceksiniz.

Ekip sayınız alacağınız ücreti etkileyecektir…

Sayınız ne kadar fazla olursa kazanacağınız para miktarı da aynı oranda artıyor olacak. Genelde tek başıma çalışıp tüm parayı yalnız kazanayım diye bir düşünce hakim olsa da bu fikir yanlıştır. Çünkü paketleme işi yapmak ekip çalışması gerektirir. Hızlı iş teslimatı yapacağınız gibi, daha kaliteli iş çıkarırsınız. Tabi burada önemli olan bir nüans (ayrıntı) var ki, birlikte iş, götüreceğiniz kişilerin disiplinli çalışmaya özen gösteren kişilerden seçilmiş olmalıdır. Sonuçta ekibi kuran kişi siz olacağınız için bir anlamda takım lideri olup işi koordine edecek olan kişide siz olacaksınız. Tabi, ben bu şekilde çalışmak istemiyorum derseniz sorumluluk almazsınız ve herkes eşit şartlarda çalışmaya devam eder.

Ödeme alma sürecinde bunlara dikkat etmelisiniz…

Ödeme alma koşullarının nasıl ve ne şekilde olacağı konusunda firma ile mutabık kalın (anlaşma sağlayın).

Paranızı ne zaman alacağınızı birlikte karar verin, gerekirse bu konu sözde kalmaması için sözleşme imzalayın.

Paketlediğiniz işleri hangi tarihte teslim edilmesi gerektiğini saat bazlı olacak şekilde netleştirin.

Fire oranlarınız hakkında sayısal olarak anlaşma sağlayın. Bu anlamda hasarın sizden kesilmeyeceği hakkında kendinizi sağlama almış olursunuz.

Gönderilerinizin hangi kargo firması veya aracı kurum ile yapılacağına karar verin, öncesinde bildirin.

Kaç kişilik bir ekip ile çalışacağınızı ve onlar için ayrı ücret verilip verilmeyeceğini teyit edin. (Belki toplu ücret verilmek istenecektir)

Yaptığınız işin daha sağlıklı olması ve harcayacağınız emeğin karşılığında paranızı eksiksiz alabilmeniz için sizlere yapmış olduğumuz bu açıklamaları dikkate almanız faydanıza olacaktır. Aksi durumda hareket etmeniz zararınıza olabilir. En azından ilk etaplarda tecrübe edene kadar bu durumları göz önünde bulundurun. Zaman içerinde İstanbul’da evde paketleme işi veren firmalar ile tanışıklığınız artmış olacak. Bu sayede kendi taleplerinizi rahatlıkla iletebilir hatta işinize gelmeyen durumlarda çalışmayıp alternatif şirketler ile yolunuza devam edebilirsiniz…

İstanbul Evde Paketleme İşi Başvuru Formu
İstanbul Evde Paketleme İşi Başvuru Formu

İstanbul evde paketleme işi başvuru formu

Gelelim son ve aslında herkes tarafından en çok merak edilen soruların cevabına; İstanbul evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları nedir? İstanbul evde paketleme iş ilanları? İstanbul evde paketleme iş imkanı ve fırsatı nasıl oluyor? İstanbul evde paketleme işi başvuru formu nasıl yapılır, doldurulur? Biliyoruz ki evde paketleme işi yapanlar gibi arıyorum diyen sizlerde biran evvel çalışmaya başlayıp ek gelir elde etmek istiyorsunuz. Genel olarak çevrede kolay para kazanmak gibi bir algı durumu söz konusu olsa da bu aktarıldığı gibi kolay değildir. Zaman, sabır ve takip ister. Bugün işkur ve sahibinden arayışı olan kişiler dahil özel sektör üzerinden paketleme işleri ile para kazanmak isteyenlerin sayısı on binlere ulaşmış durumdadır. Ayrıca her geçen zaman bu oran daha da katlanarak gidiyor. Bunu söylememizdeki kasıt, firmaların %99 ‘u telefon numarası vermezler. Neden? Çünkü bu kadar talep olan bir sektörde paylaşılan telefonlara cevap verebilecek bir ekip sayısına sahip evde ek paketleme işi veren firma maalesef yok, olamazda.

Direk iletişim kurulamamasının bir nedeni var…

Düşünün ki siz piyasada ek iş veren firmalar arasındasınız ve ilan yayınladınız. Telefonunuz susmayacaktır ve sadece sekreter olarak onlarca eleman çalıştırmak zorunda kalacaksınız. Bu yüzden açık telefon verileceği düşüncesine kapılmayın, bulduğunuz nadir telefonlarında geçerli olacağınız düşünmeyin. Peki nasıl ulaşacağız derseniz, yapmanız gereken çok basit, aşağıda “Bir Cevap Yazın” alanı üzerinden detaylı bir talep yazıp gönderin. Fakat özellikle altını çizmeliyiz ki gelişli güzel olacak şekilde sadece “Evde paketleme işi arıyorum, istiyorum” şeklinde yazmayın. Açık adres vermeden biraz detaylardan bahsedin;

  • Daha önce evde paketleme işi yaptınız mı? Veya iş tecrübeniz var mı? Varsa nelerdir?
  • İstanbul’da hangi ilçede oturuyorsunuz (açık adres ve telefon belirtmeyin)
  • Sizi diğer adaylardan ayıran bir özelliğiniz var mıdır? Neden siz tercih edilmelisiniz?

Bu sorulara cevap vermeniz aslında tüm evde ek iş ilanları için yapmanız gerekendir. Ki işe olan bakış açınızdaki ciddiyeti yansıtmaktadır. Unutmayınız ki diğer adaylar arasında seçilme ihitmalinizi artırmak için bazı taraflarınızda farkındalık yaratıyor olmalısınız. Umarız faydalı olmuştur.

Bizi Facebook sayfamızı beğenip ? İnstagram hesabımızı takip etmeyi ? unutmayın!

Bol şanslar dileriz…

  1. GÜLSEREN YILDIRIM diyor ki:

    Merhaba, tek başıma geçinen bir anneyim. İstanbul/ Avcılarda oturuyorum. Üniversite okuyan öğrencim var. LÜTFEN DESTEK.. Bu işi yapmak istiyorum . Yardımcı olur musunuz?

  2. Sude diyor ki:

    İstanbul Maltepe de oturuyorum daha önce paketleme yaptım, saç tacı boncuk dikme yaptım, elim cabuktur. Paketleme işi yapmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.