Kaporasız evde paketleme işi veren firmalar hangileridir?

Kaporasız evde paketleme işleri veren firmalar

Kaporasız evde paketleme işi arayanlardan mısınız? Yada evde ek iş olarak ne yapabilirim diyenlerden misiniz? Şayet gerekli araştırmayı yapıp evde ek iş imkanı ile para kazanmayı hedefliyorsanız doğru yoldasınız demektir! Zira, evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları bir tarafta, ek iş başvurusu nasıl yapılır diğer tarafta, internette en çok aranılan konular arasında başı çekiyor. Evde yapılabilecek paketleme işleri için düşüncenizin sınırı olmasın, çevrenizde görebileceğiniz tüm paketleme işleri sizin için ek gelir kaynağı yaratabilir. Listenin en başında, bugünlerde rövanşta olan evde maske paketleme işi ve doğum günü süsü paketleme işlerini ekleyebilirsiniz. Evde paketleme işi yapanların yorumları arasında en olumlu dönüşler bu işler üzerinden geliyor. Peki evlere kaporasız paketleme işi veren firmaların telefon numaraları nedir? Onlarla nasıl iletişim kurulabilir?

Buraya kadar tamam peki, evde paketleme işi veren firmalar üzerinden kaporasız evde paketleme işleri nasıl alınır? Ayrıca unutmadan, şu günlerde evde paketleme işi işkur ilanları bu işin habercisi olarak neden başı çekmektedir? Bu konuyu ile birlikte, evde paketleme işi sahibinden tarafından sağlanan iş imkanları da merak edilen konular arasındadır. 

Kaporasız evde paketleme işi

Kaporasız evde paketleme işi alacağınız şehirlerin başında, Kayseri, Konya, Kocaeli, Sivas, Ordu, Samsun, Eskişehir, Afyonkarahisar, Muğla, Adana, Manisa, Mardin, Erzurum, Tokat, Karabük, Osmaniye, Aksaray, Malatya, Çanakkale, İzmir, Ankara, İstanbul, Edirne, Amasya gelmektedir. Bu şehirlerde ikamet eden ve her gün evde ek iş ne yapabilirim diyen binlerce kişi ek iş imkanları ile para kazanma fırsatına sahip oluyor.

Evde ek iş olarak ne yapabilirim? 

Evde ek iş olarak ne yapabilirim diyorsanız sorunuzun cevabı için çevrenize bakmanız yeterli olur. Görebileceğiniz her türlü el yapımında işlenebilecek ürün sizin için evde ek iş imkanı sunabilir. Evde paketleme işi ve ek iş yapanların yorumları hakkında merakınız varsa sitemiz üzerinden ayrıca ilgili alanları inceleyebilirsiniz. Tabi binlerce iş imkanları burada yer vereceğimiz koşulları sağlamıyor. Size kolay para kazanmak için fayda sağlayacak iki adet popüler ek iş fikirleri hakkında bilgi veriyor olacağız. Evde yapılabilecek paketleme işleri arasında bu ikisini odak noktanız alın ve detaylara hakim olun, gerisi oldukça kolaydır.

Evde kaporasız paketleme işi veren firmalar
Kaporasız paketleme işi veren firmalar

Evde maske paketleme işi veren firmalar

Evde maske paketleme işini listenin en başına koymayı tercih ettik. Çünkü, son bir kaç yıl içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi kaosu ile birlikte maske kullanım zorunluluğu da hayatımıza girmiş oldu. Maskeler kullan at ürünler olduğu için sirkülasyonu oldukça fazladır. Haliyle, arz talep denklemine göre de üretimi yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Bu ne anlama geliyor? Bu kadar talep gören ve çabuk tüketilen bir ürünü hazırlayacak bir ekibe ihtiyaç var! Yani evde ek iş olarak ne yapabilirim diyenler için bulunmaz iş imkanı sağlıyor. 

Piyasada dikkatinizi çekmiştir, maske ambalajları genellikle 5 veya 10 adet olacak şekilde satılmaktadır. Aslına bakarsanız bu işin en güzel tarafı hiçbir detayının olamamasıdır. Evde paketleme işi veren firmalar size maskeleri ve diğer ihtiyacınız olan malzemeleri toplu olarak gönderirler. Zaman kaybetmeden, hemen paketleme işlerine başlarsınız. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli kriter, maske iplerinin sağlam olmasıdır. Çünkü, maske üretim aşamasında press makineleri bazen hatalı basım yapabiliyor. Mesela, 2. Parti baskıda 1000 adet maske hatalı baskıya girerse ve onlar size denk gelirse sorun yaşarsınız. Bunun için yapmanız gereken en önemli şey, teslim alır almaz maske iplerini kontrol etmek ve kopukluk varsa firmaya bilgi vermektir. Bu şekilde ilerlerseniz herhangi bir sorun da yaşamamış olursunuz.

Zaten ihtiyacının olma malzeme sayısı oldukça az;

✔ Maske 

✔ Yatay yapışkanlı naylon

✔ Para ve koli bandı

✔ Kanallı karton koli

Evde doğum günü süsü paketleme işi veren firmalar

Evde doğum günü süsü paketleme işi veren firmalar istikrarlı bir şekilde yayın yapmaya devam etmektedir. Elbette ki piyasada oluşan arz talep denklemi gerekliliğin oluşmasına katkı sağlarken sürekliliğinde devam etmesini desteklemektedir. Evde doğum günü süsü paketleme iş ilanları aralıksız yayınlanırken en popüler olanı kendinize seçin ve onun üzerinden ilerleyin. Peki ne demek istiyoruz? 

Doğum günü süsleri içerisinde paketlenmesi kolay olan modelleri tercih etmelisiniz ki kısa zamanda daha fazla ve firesiz paketleme işi yapabilesiniz. Çeşit olarak genelde, balon, harf ve rakam, karton malzemeler tercih edilse de en iş görür olanı balon paketleme işidir. Bu anlamda kullanacağız yani İhtiyacınız olan malzemeler ise şunlardır;

✔ Balon

✔ Silikon tabancası 

✔ Kilitli ambalaj

✔ İp veya kurdele

✔ Karton kutu 

✔ Bant ve makas

İhtiyacınız olan tüm materyaller size evde paketleme işi veren firmalar tarafından gönderilecektir. Evinize yakın olan kargo firmasının bilgilerini vererek geldiğinde teslim alabilirsiniz. Yalnız özellikle ilk teslimatı detaylı bir şekilde sayarak alın, hasar tespiti yapın. Sorun gördüğünüz yerleri firmaya raporların ki sonrasında sorun yaşamayın.

Evde paketleme işi işkur ve Sahibinden ilanları
Evde paketleme işi işkur & Sahibinden

Evde paketleme işi nasıl yapılır

Evde paketleme işi nasıl yapılır derseniz You Tube üzerinde tüm detayları anlatan yüzlerce yerli ve yabancı kaynağa ulaşabilirsiniz. Zaten evde paketleme işleri yapı itibari ile genelde hep aynıdır. Yani bir defa pratik ederseniz hepsi için geçerli kuralları öğrenmiş olursunuz. Zaten zamanla el pratiğiniz gelişecek ve gözü kapalı yapmaya başlayacaksınız. İlk etapta videoları birkaç defa izleyip kısa notlar alarak hafızanızın canlı kalmasını sağlamanız sizin faydanıza olacaktır. Bu sayede tecrübesizlikten kaynaklı klasik hatalara yer vermemiş olursunuz.

Evde paketleme işi işkur ilanları

Evde paketleme işi işkur ilanları 2020-2021 yıllarında neredeyse en çok aranan konular arasında başı çeker oldu. Doğal olarak insanlar güvenebileceği bir kurum ile çalışarak uzun vadede iş istihdamı sağlanmasını istiyor. Bu sayede kaporasız ek işler veren firmalara daha güvenilir yoldan ulaşmayı hedefliyorlar. İşkur paketleme işi veriyor mu? Güvenilir mi? gibi sorular bu anlamda aklınıza takılmaz diye düşünüyoruz. Zira Türkiye’nin en güvenilir iş bulmak kurumundan bahsediyoruz! Önemli olan ek iş imkanları kapısı sizin içinde bir defa aralanmış olsun ve sizde diğerleri gibi biran önce para kazanmaya başlayın. İşkur paketleme işi başvurusu yapmak oldukça kolay olsa da dönüş yapılma süresi biraz uzun olabiliyor. Sonuçta kolay değil , evde ek iş ne yapabilirim diyen on binlerce kişinin talebine cevap vermekten bahsediyoruz. Benzer arayış ve popülerlik sahibinden içinde geçerlidir. Nasıl mı?

Evde paketleme işi sahibinden

Evde paketleme işi sahibinden Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Adana gibi metropol şehirlerimizde başta olmak üzere Türkiye’nin hemen her ilinde aktif yayınlanmaktadır. Aslına bakarsanız şuan ki aranabilirliği bir işkur kadar olmasa da, giderek artan talebe cevap vermekte zorlanan piyasada her geçen gün alternatif kaynaklar oluşmaya başladı. Bu durum tabi ki evde ek iş olarak ne yapabilirim diyenler için değerli bir ek iş imkanı yaratsa da erken davranan rakiplerinin önüne geçiyor. Bunun için acele etmeli ve proaktif davranıp iş fırsatını kaçırmamalısınız. Tabi ki fırsatı hemen yakalayacaksınız diye kesin bir durum söz konusu değil, fakat net olan bir şey var ki ne kadar istekli ve sıkı takip sağlarsanız şansınız o derece artacaktır…

Evde maske ve doğum günü süsü paketleme işi nereden alınır

Anlaştığınız firmalar sizlere ihtiyacınız olan tüm ürünleri kargo yoluyla göndereceklerdir. Tabi bu durum, bazı koşullarda değişkenlik göstermektedir. Bunun en belirgin örneği aynı şehirde ikame edenler için görülür. Evde paketleme işi veren firmalar ile paketleme işi arıyorum diyen kişiler arasındaki mesafe uzak değilse kargo yerine birebir teslimat durumu yaşanmaktadır. Yani, kendinize ait bir aracınız varsa gidip direk elden teslim alabilirsiniz. Tabi bu iş için harcadığınız yakıt masrafını paketleme işlerini teslim ettikten sonra alacağınız ücrete ekleyebilirsiniz. Diğer bir koşulda da yine benzer mantıkta firma kendi aracı ile ikame adresinize teslimatı birebir gerçekleştirir. Aslına bakarsanız en iyi teslimat modelinin bu olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü, arada kargo firması olmazsa fireli malzeme alma sıkıntınız olmaz birebir yetkili elden kontrol ederek teslimat gerçekleştirirsiniz. Karşılaşabileceğiniz zayiatları da tek elden anlık olarak iletme şansına sahip olursunuz. Yani aynı şehirde oturmanız sizin için bu anlamda büyük avantajdır.

Evde maske ve doğum günü süsü paketleme işi yapmak ne kadar kazandırır

Evde paketleme işi yaparak ne kadar para kazanılır herkesin merak ettiği en baştaki konular arasında yer almaktadır. Haklı olarak herkes para kazanmak, ailesine ek gelir sağlamak amacı ile bu işleri almak istiyor. Genellikle paketleme başı alacağınız ücret 1,5 ₺ civarlarındadır. Bu rakam ile kaç adet yaparsanız onu çarparak sonuca varabilirsiniz. Fakat ortalamada alacağınız ücretin ilk etaplarda 3.500 ₺ civarlarında olacağını söyleyebiliriz. Tabi bu koşul şuan ki bulunduğumuz 2021-2022 yıllarında geçerli olup aynı zamanda tek başınıza çalıştığınızı düşünerek söylenen rakamdır. Ekip halinde çalışma durumunuzda yapacağınız paketleme işleri sayısı da artacağı için çok daha fazla ek gelir elde etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır
Evde paketleme işi başvuru formu

Evde paketleme işi başvuru formu

Paketleme işi başvuru formu nasıl doldurulur diye düşünüyorsunuz? Nasıl ki kaporasız evde paketleme işi herkes gibi sizin için merak konusu olduysa, aynı şekilde evde ek iş olarak ne yapabilirim sorusunun cevabı da merak konusu olmuştur. Artık tüm detaylara hakimsiniz, yeterince iyi anlayıp uygulamaya başlarsanız sizde kısa zamanda evde ek iş imkanı sayesinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları nedir diye araştırma yapanlar arasına katılmayın! Çünkü firmalar birebir iletişim numarası paylaşmaz. Peki ben güvenilir evde paketleme işi veren firmalar ile nasıl irtibata geçeceğim derseniz yapmanız gereken oldukça kolaydır. Sitemizdeki Başvuru Formuna detaylı bir şekilde tecrübelerinizi, oturduğunuz il ve ilçeyi yazarak evde paketleme işleri ile para kazanmak istediğinizi belirtin. Yalnız gelişi güzel kısa ve öz yazmayın. Çünkü hitap şekliniz rakipleriniz arasında sizin tercih edilme olasılığınızı belirleyecektir. Sonuç olarak kaporasız evde paketleme işleri adına tüm detaylara artık hakimsiniz, bunu değerlendirmeniz gerekiyor!

Son olarak Facebook Sayfamızı beğenmeyi unutmayın? Şayet sadece İnstagram kullanıyorsanız oradan da takip edebilirsiniz. Çünkü sosyal medya hesaplarımızı aktif takip eden firmaların sayısı da oldukça fazla olup oradan da dönüş yapabiliyorlar. Sayfamızı beğenmeniz dönüşlerden anlık bildirim almanızı sağlayacak ve anlık geri dönüşlerle rakiplerinizden bir adım öne geçmiş olacaksınız.

Sitemizde alternatif olarak birçok karlı ek iş fikirleri bulabilirsiniz. Umarız, evde ek iş imkanları, fırsatları sayesinde ek gelir kazanmaya başlarsınız. Bol şanslar dileriz…

  1. Funda diyor ki:

    Bursa Emek Osmangazi’de oturuyorum ev hanımıyım bir tane kızım var evde maske paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var mesaj atarsanız çok sevinirim.

  2. Gülperi Kızılkaya diyor ki:

    merhaba benim evde paketleme işine ihtiyacım var 3 tane çocuğum var okula gidiyolar ve masraflarını biraz olsun hafifletmek istiyorum yardımcı olun lütfen çok ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir